ویلکس دانشگاه می شود محلی حقوق لاف زدن در جدید ‘تحرک’ کالج رتبه بندیWILKES-BARRE — Wilkes University برخی از حقوق لاف زدن در این هفته کسب بالاترین رتبه بندی در یک مطالعه جدید از چگونه به خوبی کالج ها کمک به دانش آموزان حرکت اقتصادی نردبان نسبت به پدر و مادر خود را.

بروکینگز و از مد افتاده را تجزیه و تحلیل توسط به دنبال در چگونه بسیاری از دانش آموزان حرکت از یک درآمد “quintile” یا پنجم به بعد. این سیستم تعریف “طبقه متوسط به عنوان درآمد کسب درآمد در وسط (سوم) quintile.

بررسی متمرکز بر دو نوع تحرک:

1) دانش آموزانی که وارد مدرسه در پایین quintile و آن را به بالا درآمد quintile به عنوان بزرگسالان جوان خواستار آن را “پایین به بالا تحرک” و یا BTM;

2) دانش آموزانی که شروع در وسط quintile و حرکت به بالا حداقل یک quintile خواستار آن را “طبقه متوسط تحرک” و یا MCM.

آن را در یک ثانیه است که ویلکس بهترین رتبه در آینده در شماره 14 در سراسر کشور. Misericordia دانشگاه بود و در همان رده, رتبه 52. رتبه بندی برای دیگر مدارس محلی به منظور: Marywood دانشگاه 101; کالج کینگ 111; دانشگاه Scranton 421; Luzerne County Community College, 796.

مدارس منطقه نمی کرایه را به خوبی در پایین به بالا Mobility دسته هر چند ویلکس هنوز هم در صدر فهرست با یک رتبه 175. Misericordia دوم شد و در این نیز در 405 و پادشاه سوم در 546. سه بعدی شد دانشگاه Scranton 583; LCCC, 1,081; Marywood, 1,392.

ویلکس سریع برای ارسال یک رسانه انتشار touting رتبه بندی است. “این شناخت بر ارزش ویلکس آموزش و پرورش در کمک به فارغ التحصیلان ما رسیدن به هر دو اقتصادی و موفقیت شغلی” رئیس جمهور گرگ نمی تونم گفت: در انتشار. “داده ها از موسسه بروکینگز نیز نشان دهنده Wilkes University تاریخی تعهد به آموزش دانشجویان نسل اول و دسترسی به آموزش عالی است.”

این گزارش یک نکته. این BTM رتبه بندی بستگی دارد که چگونه بسیاری از پایین-quintile دانش آموزان ثبت نام و چه تعداد از آنها می رسد بالا درآمد quintile پس از کالج ها با کم پایین quintile ثبت نام باید یک کم BTM “حتی اگر کسانی که ثبت نام کرده اند بالا تحرک رو به بالا.” این صحبت درست است: کالج ها با کم BTM رتبه بندی ممکن است کمی به سمت بالا تحرک حتی اگر آنها ثبت نام تعداد زیادی از پایین quintile دانش آموزان است.

برخی از یافته های کلیدی:

• دانشکده با بالا و پایین-به-بالا تحرک لزوما باید بالا وسط کلاس تحرک و بالعکس.

• انتخابی دانشگاه های چهار ساله (مانند ویلکس و دیگران در منطقه) دارای بالاترین نرخ از طبقه متوسط تحرک به طور متوسط.

• دولتی و خصوصی در چهار سال کالج مشابه متوسط طبقه متوسط تحرک نرخ را چهار سال کمک قابل ملاحظه ای بیشتر برای تحرک رو به بالا به طور کلی از آنجا که آنها ثبت نام بسیاری از دانش آموزان است.

• دو سال کالج ها (مانند LCCC) حساب برای یک سهم کوچک از کل طبقه متوسط تحرک (31%) از سهم خود را از طبقه متوسط ثبت نام (43%). اما برای هر دانش آموز آموزشی هزینه های پایین تر است و دانشجویان در این دانشگاه صرف کمتر سال در کالج به طور متوسط بنابراین بخش با اینحال حساب برای سهم زیادی از خالص تحرک رو به بالا.

• انتخابی دانشگاه های چهار ساله هستند اسب های کاری از تحرک رو به بالا برای طبقه متوسط حسابداری برای 34 درصد از طبقه متوسط ثبت نام 50% از هزینه های طبقه متوسط و 43 درصد از طبقه متوسط تحرک.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>