پنسیلوانیا گزارش 1K ویروس جدید, موارد, 1st time پس ممکن است

توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — جدید تایید عفونت کروناویروس در پنسیلوانیا آمار بالاترین یک روز پس از مارس روز جمعه با مقامات دولتی سرزنش افزایش اعداد در شلوغ میله که در آن مردم نیست با پوشیدن ماسک و در خارج از کشور, سفر به ویروس نقاط داغ.

پنسیلوانیا گزارش بیش از 1000 جدید کروناویروس عفونت برای اولین بار پس از آوریل 10. که تا حدودی با توجه به یک گزارش تاخیر چون حدود 175 از این موارد به وجود آمد که از نتایج آزمایشگاهی گزارش با هم در یک دسته با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

مقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از 32 coronavirus مرتبط با مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت تلفات به 6,880.

مقامات بهداشتی دولت هشدار داده در یک بیمارستان پزشکان دفاتر و دیگر مراقبت از سلامت ارائه دهندگان خدمات که افزایش تعداد افراد جوان در حال انقباض ویروس. وزارت بهداشت همچنین گفت که محلی شیوع بیماری در حال ترسیم به خارج از کشور سفر و به طرف رستوران ها, کافه ها و گردهمایی های اجتماعی دیگر.

“رفتارهای پرخطر مانند بیرون رفتن بدون ماسک و تجمع در یک نوار و یا در شلوغ محیط اجتماعی که در آن فاصله نیست در حال تمرین هستند که منجر به خوشه در موارد و بالاتر درصد مثبت نرخ” رژیم صهیونیستی است. تام ولف گفت: در انتشار اخبار جمعه.

از آخرین دسته از مثبت نتایج آزمون در مورد 360 و یا بیش از یک سوم در آمد از فیلادلفیا و Allegheny County, که در آن مقامات بهداشت نیز نسبت به افزایش نرخ ابتلا به عفونت به ساکنان سفر به شهرهای ساحل و اجتماعی در کافه ها و رستوران ها به ویژه در موسسات جایی که ماسک ندارد استفاده می شود.

با Pennsylvania مقامات در تلاش برای نگه داشتن درب ظرف را در ویروس, بزرگترین دولتی دانشگاه وست چستر دانشگاه خارج از فیلادلفیا تبدیل شده است به اندازه کافی احساس خطر به شدت رو به افزایش COVID-19 اعداد در سراسر کشور است که آن را معکوس البته پنج شنبه و گفت: آن دیگر هیچ برنامه ای برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه در پاییز.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از این خطر بالقوه آوردن هزاران نفر از دانش آموزان عقب به صورت چهره به چهره آموزش در میان ویروس چشمگیر تجدید حیات” رئیس جمهور مدرسه کریستوفر Fiorentino در بیانیه ای گفت.

تقریبا 94,000 مردم باید قرارداد این ویروس ایالت از زمان شروع این بیماری همه گیر, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

گروه گزارش یک ایالت تست مثبت نرخ 4.4% در روز جمعه اما گفت که در رابطه با نرخ های بالاتر در ده شهرستان:, Allegheny, مهبل, ساقی, شیپور, Fayette, گرین, Lawrence, لبنان, فیلادلفیا, واشنگتن, Westmoreland و نیویورک.

در مارس 10, زمانی که مقامات بهداشتی دولت گزارش 1,295 عفونت های جدید دولت در حال انجام کمتری آزمایش و مثبت بودن نرخ بسیار بالاتر و در حدود 17 درصد است.

به عنوان تست می شود گسترده تر افزایش خام تعداد آزمون مثبت است که انتظار می رود. اما اگر ویروس است که تحت کنترل در آورده و سپس درصد از نتایج مثبت نسبت به تعداد کل آزمون ها باید پایین آمدن.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا در روز جمعه:

___

آموزش آنلاین

West Chester, دانشگاه معکوس برنامه ها و انجام خواهد شد ترم پاییز تقریبا به طور کامل از طریق آموزش از راه دور به دلیل خطر از coronavirus مدرسه جمهور روز جمعه گفت.

چند دوره تحویل داده می شود در “پیوندی” فرمت Fiorentino در بیانیه ای گفت.

آموزش از راه دور خواهد شد اطمینان حاصل شود که یادگیری در طول ترم است قطع شود دوباره, او گفت:.

West Chester, مثل عملا هر دانشگاه یا کالج در پنسیلوانیا و ملت فرستاده دانش آموزان خود را در وسط ترم بهار به عنوان ویروس شروع به گسترش به صورت جدی.

West Chester, اولین مدرسه در 14 مدرسه ایالتی پنسیلوانیا سیستم آموزش عالی به اعلام آن را با چوب آموزش از راه دور در این پاییز. با حدود 17,700 دانش آموزان ثبت نام شده در پاییز گذشته همچنین این سیستم بزرگترین. سیستم مدیریت گفت: این پشتیبانی از وست چستر تصمیم.

“سیستم دولت متعهد به کار با همه دانشگاه های ما به طوری که ایمنی و سلامت اولویت های چین با تلاش برای اطمینان حاصل شود دانش آموزان می توانند خود را دنبال کنند درجه اینکه در محوطه دانشگاه و یا از طریق دیگر روش” دولت در بیانیه ای گفت.

برخی از دانشگاهها مانند دانشگاه پیتسبورگ گفت: آنها ارائه خواهد شد کلاس های خاصی از طریق حضوری و آموزش از راه دور. دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه گفته است: “ارائه یک مدل ترکیبی است که در آن برخی از کلاس انجام خواهد شد به شدت آنلاین در حالی که دیگران ارائه خواهد شد از طریق حضوری و آموزش از راه دور.

در Penn State, دوره های آموزشی در پردیس اصلی با ثبت نام بیش از 250 تحویل داده خواهد شد از راه دور در حالی که در ماهواره دانشگاه حداکثر تعداد دانش آموزان در یک فرد تنظیم پایین تر است و در هر کلاس بیش از 100 دانش آموزان باید ارائه از راه دور. کلاس های کوچکتر نیز ممکن است ارائه شده از طریق آموزش از راه دور تنها با توجه به ایمنی و بهداشت ملاحظات مدرسه گفت.

مدرسه قصد دارد به انتشار جزئیات بیشتر در هفته آینده.

___

نوار انطباق

پلیس ایالتی هشدار داد 21 مشروب مجوز بیش از پنج روز از ماه جولای برای عدم تطابق با COVID-19 بهداشت عمومی دستور مقامات روز جمعه گفت.

مشروب کنترل مأموران انتظامی انجام شده مطابق چک در 2,189 موسسات با مشروب مجوز بین ژوئیه 1 و جولای 5, دولت, پلیس گفت:. این سرزده انطباق چک هدفمند به سمت مناطق با بالاتر ویروس اعداد و تمرکز بر انطباق اجتماعی فاصله اشغال محدودیت پوشش و دستورات دیگر.

پلیس گفت که آنها برنامه ریزی برای بازرسی کافه ها و رستوران ها دوباره این آخر هفته.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش همه گیر در و .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>