Kaufer: پزشکی تقلب بیشترین لطمه می زند و کسانی که در آن بستگی دارد


 Cartwright

Cartwright

<p>DePasquale</p>

DePasquale

<p>Toohil</p>

Toohil

WILKES-BARRE — دولت تشکر. هارون Kaufer این هفته گفت: کسانی که مرتکب پزشکی تقلب نیست فقط صدمه زدن به سیستم اما کسانی که در آن بستگی دارد بیشتر است.

در روز سه شنبه خانه گذشت Kaufer خانه لایحه 2350 توسط رای 164-37. Kaufer گفت: این قانون است که بخشی از مهم پزشکی تقلب لایحه اصلاحات بسته با هدف تقویت الزامات مورد نیاز برای پزشکی ارائه دهندگان حصول اطمینان از وجوه مالیات دهندگان در حال استفاده مسئولانه ارائه قوی تر سیستم نظارت و ساخت مناسب تنظیمات به مدیکید سیستم برای افزایش سودمندی و قابلیت اطمینان.

Kaufer این لایحه ایجاد یک نیاز برای ارائه دهندگان در کمک های پزشکی (کارشناسی ارشد) برنامه که در حال حاضر نیست که یک ملی ارائه دهنده شناسه (NPI) از طریق دولت فدرال برای به دست آوردن و ثبت نام برای یک دولت ارائه دهنده شناسه (SPI) از طریق وزارت خدمات انسانی (DHS) به منظور بازپرداخت برای ارائه خدمات.

“بسیاری از ساکنان نیوکاسل تکیه بر پزشکی به منظور مراقبت از آنها و خانواده های آنها باید برای حفظ سلامت خود و رفاه گفت: Kaufer R-Kingston. “اصلاحات لوایح ما را به جلو لازم برای تعمیر ما ناقص سیستم بازگرداندن اعتماد از وابستگان و جلو آوردن یک شروع جدید به این برنامه همانطور که ما حرکت به در محل قرار داده قوی تر تقلب مجازات و افزایش برنامه نظارت.”

Kaufer گفت: این بسته از صورت حساب است که نتیجه مستقیم یک هیئت منصفه گزارش تقلب در پنسیلوانیا کمک های پزشکی برنامه همچنین به عنوان شناخته شده پزشکی منتشر شده توسط دادستان کل جاش شاپیرو و یک گزارش منتشر شده در اواخر سال گذشته توسط مجلس دولت نظارت کمیته.

“به عنوان یکی از هشت پزشکی صرف متحده Pennsylvania تنها بدون ادعا نادرست عمل می کنند که بدان معنی است که ما نمی توانیم جامع مبارزه با مدیکید تقلب و جبران پول از دست رفته” AG شاپیرو گفت. “دولت ادعای قانون و اصلاحات توصیه شده توسط هیئت منصفه که در حال مطرح امروز ارائه پویا و چند وجهی رویکرد به رفع این مشکلات است.”

Kaufer را قانون می پیوندد دیگر پزشکی صورتحساب به عنوان آنها در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفته شده توسط مجلس سنا.

تشکر. Cartwright به نظر می رسد به

افزایش متحده PPE تولید

در کنگره ایالات متحده مت Cartwright, D-Moosic این هفته اعلام کرد که با همکاری اسپانسر پنج قطعه از قانون به تقویت پزشکی آمریکا زنجیره تامین در میان سراسر کشور coronavirus مورد افزایش را تهدید می کند که به علت دیگر کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

Coronavirus همه گیر در معرض ایالات متحده سنگین تکیه بر چین برای تجهیزات پزشکی. آخرین گزارش سالانه از آمریکا-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون نشان داد که ایالات متحده-واردات از چین تجهیزات پزشکی افزایش 78 درصد بین سال های 2010 و تا سال 2018 است. در همان زمان ایالات متحده-واردات از چین دارو افزایش 76 درصد است.

“ما می توانیم قدرت آمریکا صنعت و تولید به کار بر روی تولید نجات بخش لوازم مورد نیاز به نگه دارید تا مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از اتکا به چین و جهانی عرضه زنجیره ای برای این مورد است که یک تهدید برای ما بهداشت عمومی و امنیت ملی” کارترایت گفت. “این لوایح را قادر کارگران آمریکایی برای کمک به محافظت در آمریکا زندگی می کند.”

Cartwright حمایت از پنج صورتحساب برای ترویج سلامت و امنیت مردم آمریکا:

AG DePasquale پشتیبانی از

توقف داروخانه ‘تهوع بند’

حسابرس کل یوجین DePasquale این هفته تحسین مجمع عمومی برای ارسال خانه بیل 943 به فرماندار میز.

این لایحه را متوقف خواهد کرد به نفع داروخانه مدیران (PBMs) از تحمیل تهوع در بند داروسازان که می تواند در نتیجه مصرف کنندگان پرداخت بیشتر برای نسخه خود را.

“به من هشدار داد برای سال, عق زدن, بند در نهایت جلوگیری از داروسازان از دادن مشتریان عملی مشاوره در مورد چگونه به صرفه جویی در پول خود را در نسخه” DePasquale گفت. “در برخی موارد ممکن است مصرف کنندگان صرفه جویی در پول با پرداخت پول نقد به جای استفاده از بیمه خود را — اما بند بند توقف داروسازان از داوطلب که توصیه های مفید مگر اینکه یک مشتری به طور خاص می پرسد.”

DePasquale تولید دو گزارش های ویژه در PBMs که عمل به عنوان واسطه بین تولید کنندگان دارو و داروسازان. PBMs نگه قدرت قابل ملاحظه ای بر بازار: آنها تعیین نرخ بازپرداخت برای داروسازان جمع آوری تخفیف از تولید کنندگان مواد مخدر و اغلب تصمیم می گیرید که داروها تحت پوشش بیمه است.

ملت سه تا از بزرگترین PBMs گزارش میلیاردها دلار درآمد سالانه. پنسیلوانیا مالیات دهندگان پرداخت می شود $2.86 میلیارد دلار به PBMs برای خدمات ارائه شده به پزشکی ثبت نام در سال 2017 به تنهایی DePasquale اشاره کرد و افزود که وجود دارد بیش از حد کمی شفافیت در اطراف چگونه PBMs کار گیرند.

در ماه ژانویه DePasquale به نام برای عمل در قانون برای منع تهوع بند و لایحه ای جداگانه است که حسابرس به طور کلی توانایی بررسی قرارداد بین PBMs و مدیریت سازمان های مراقبت. که دومین لایحه هنوز در انتظار اقدام دولت در سنا است.

“افزایش شفافیت چگونه PBMs عمل و پاسخگویی برای دلار مالیات دریافت می کنند می تواند یک راه طولانی به سوی کاهش هزینه از نسخه” DePasquale گفت.

مستقل داروسازان را طولانی شکایت کرده است که قوانین اعمال شده توسط PBMs که برخی از آنها روابط کسب و کار با زنجیره داروخانه ها را ساخته اند آن را سخت را برای آنها به رقابت بپردازند. پنسیلوانیا انجمن داروسازان داده ها نشان می دهد که ده ها تن از داروخانه مستقل در پنسیلوانیا بسته و یا فروخته شد در 18 ماه گذشته.

تشکر. Toohil پشتیبانی از پهنای باند

بودجه در طول COVID-19 بحران

تشکر. Tarah Toohil R-ساقی Township اتحاد پیوست ماده دیگر قانون گذاران از سراسر کشور در امضای یک نامه به دنبال بودجه فدرال برای کمک به خانواده های محروم پرداخت برای خدمات پهن باند در طول COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری.

نامه ای تدوین شد و توسط چند فرهنگی رسانه ای مخابرات و اینترنت شورا (MMTC) و امضا شده توسط بنیاد ملی برای زنان قانونگذاران (NFWL) اعضای هیئت مدیره.

Toohil در حال حاضر به عنوان NFWL صندلی کمک رسانی بین المللی.

“یکی از نگرانی های ما مربوط به تعطیلی مدارس و ناشی از COVID-19 بوده است و گزارش دهی موارد ممکن است از کودک آزاری” Toohil گفت. “این برنامه اجازه می دهد مددکاران اجتماعی و معلمان به ماندن متصل با کودکان و جوانان در جوامع خود از طریق یک لینک آنلاین برخی از خانواده ها در غیر این صورت نمی تواند استطاعت.”

به طور خاص در این نامه می پرسد کنگره آمریکا برای بودجه مناسب در سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون نسبت به برنامه ای که ارائه ماهانه کوپن برای خدمات پهن باند به مقدماتی کم درآمد مصرف کنندگان در طول مدت بیماری همه گیر.

قهرمانان عمل شد و به تصویب مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه مه و در حال حاضر تحت بررسی در مجلس سنای ایالات متحده.

یک آگاهی عمومی خواهد بود توسعه یافته برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان از حمایت های در دسترس به آنها را از طریق پهنای باند کوپن و دیگر برنامه ها مانند تاسیسات فراهم می کند که تخفیف در خدمات تلفن.

دولت انتشار اطلاعات برای

تابستان, تفریح, اردوگاه, استخر

گرگ دولت در این هفته منتشر شد به روز رسانی های متداول (پرسش و پاسخ) در مورد تفریح تابستان اردوگاه ها و استخرها.

اصلی پرسش و پاسخ اعلام شد و در 22 مه برای پوشش اردوهای تابستانی و تفریح و سرگرمی. جدید پرسش و تغییر آن و همچنین اضافه کردن اطلاعات در مورد استخرها.

“به ما آموخته است که بیشتر در مورد اهمیت ماسک پوشیدن و گوش به سوالات از ارائه دهندگان و پدر و مادر ما به روز شده سوالات متداول بنابراین هر کس که در این برنامه های تابستانی می داند چگونه آنها ممکن است کار” رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت. “ما امیدواریم که که این به روز رسانی هدایت می کند هر کس شرکت کننده در تابستان مراقبت از کودک و تفریح برنامه ها و حذف برخی از استرس و نگرانی در ارتباط با COVID-19 همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر قرار است زندگی روزمره ما است.”

نکات برجسته از تجدید نظر در تابستان, تفریح, اردوگاه ها و استخرهای سوالات متداول عبارتند از:

در مورد جوانان ورزش: مربیان ورزشکاران و تماشاگران باید پوشیدن پوشش صورت مگر اینکه آنها در خارج از منزل و به طور مداوم می تواند حفظ اجتماعی فاصله حداقل شش فوت است. ورزشکاران ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که به طور فعال درگیر در تمرینات و رقابت است که جلوگیری از پوشیدن چهره پوشانده اند اما باید پوشیدن پوشش صورت که در حاشیه, در ستاره شرق ، و در هر زمان شش پا اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

در مورد برنامه تابستان عملیات: اگر یک برنامه تابستان نیست و باید در دسترس عموم وب سایت جایگزین باید مورد استفاده قرار گیرد برای برقراری ارتباط سلامت و ایمنی طرح به پدر و مادر و مراقبان مانند پستی طرح به تمام ثبت نام یا داشتن اطلاعات نوشته شده است در دسترس در رها کردن و انتخاب کنید تا مکان.

در مورد پوشش صورت برای کارکنان و شرکت کنندگان در فصل تابستان برنامه های جوانان: همه کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت در طول مراقبت از کودک و تابستان برنامه عملیات مگر اینکه آنها مناسب یکی از موارد استثنا شده در بخش 3 از وزیر بهداشت جهانی در صورت پوشش سفارش. برنامه های تابستانی و کارکنان باید با مشورت وزارت بهداشت و درمان راهنمایی در مورد ماسک های خانگی.

در مورد پوشش صورت در استخر: مردم نباید لباس پارچه پوشش صورت در حالی که درگیر در فعالیت های است که ممکن است باعث این پارچه در صورت پوشش برای تبدیل شدن به مرطوب مانند زمانی که شنا در ساحل دریا و یا استخر. یک پارچه مرطوب صورت پوشش ممکن است آن را دشوار است برای نفس کشیدن./

/

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>