روز معلق: آشنایی کلیدی برای رانندگان در کنتاکی بیضی

توسط GARY B. گور

SPARTA, Ky. (AP) — کنتاکی جاده سریع السیر برندگان باشگاه منحصر به فرد است — فقط پنج رانندگان ترکیب به نفع خود نه جام نسکار مسابقه.

همه قهرمانی با 400 مایل مسابقه ارائه یک سکوی پرشی به عنوان Kyle Busch (2015), Brad Keselowski (2012) و مارتین Truex جونیور (2017). که سه نفر نیز دارای چندین کنتاکی برنده صحبت می کند که حجم تسلط خود را از 1.5 مایل بیضی شکل است.

یکشنبه رویداد را فراهم می کند و موانع مختلف در حال اجرا در روز روشن فقط برای بار دوم با رانندگان نیاز به تنظیم در پرواز بدون تمرین و راهیابی به دلیل نگرانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. چگونه به خوبی آنها انطباق می تواند تعیین کند که آیا عضویت در باشگاه گسترش یا همان باقی می ماند.

برای مطمئن شوید که مقدار زیادی از رانندگان شده است در آستانه گرفتن در.

“ما باید چند بالا-پنج اتمام, اما نه فقط قادر به بستن آن را در پایان مسابقه گفت:” دنی Hamlin که پنجم رسید وجود دارد ژوئیه گذشته. “با این تیم انجام شده در این سال من نمی بینم هر دلیل که چرا ما را نمی توانید تغییر دهید که در این آخر هفته و اول ما پیروزی در کنتاکی.”

Hamlin است پنجم در جدول رده بندی است اما دارای یک نقطه حذفی لبه بیش از اول جای کوین Hoffman که آینده روز یکشنبه Brickyard 400 پیروزی در Indianapolis Motor Speedway که همسان Hamlin سری-بهترین چهار پیروزی این فصل است. Hoffman در حال حاضر حمل حرکت به محل که در آن او شش-10s در گذشته خود هفت شروع می شود.

Jimmie Johnson, در ضمن به سادگی به دنبال شانس بهتر در کنتاکی زیر چند subpar اجرا می شود. در حال حاضر هفت بار قهرمان جام حذفی است مبتلا به دوار سر فقط به مسابقه شماره 48 باشگاه دوباره پس از گم شده خود را برای اولین بار حرفه ای مسابقه هفته گذشته در ایندیاناپولیس زیر مثبت COVID-19 تست. جانسون بود و پس از دو تست منفی ; نسکار یادآوری تیم به پروتکل های.

“آره من فوق العاده هیجان زده و در سر من از خوش بینی” گفت: جانسون که قرار است بازنشسته از وقت مسابقه نسکار پس از این فصل است. “من مانند یک داستان باز گشت. آن را واقعا می تواند در یک لحظه خاص. من همیشه بسیار با انگیزه اما این امر می تواند واقعا سرد به موفقیت بزرگ در روز یکشنبه.”

به خصوص با کنتاکی کمی تفاوت های ظریف.

آهنگ متفاوت از چهار برنامه ریزی 1.5 مایل آهنگ که شامل مقدار نسکار برگشتی. دو نوبت ارائه عالی بانکداری از دیگر دو بعد از ظهر شروع می تواند repaved سطح stickier نسبت به مسابقه شب.

Keselowski سه بار برنده در اینجا به نظر می رسد به جلو به فتنه است.

“بسیاری از موفقیت فورا و فقط جای من واقعا هیجان زده بود برای رفتن به زد و گفت:” تیم Penske راننده سوم در نقاط با دو پیروزی این فصل است.

“و سپس از آن رو grippy. No good deed می رود مجازات و پس از repave این یک بیت از یک مبارزه برای من به تازگی ساخت یک اجرای خوب وجود دارد. من امیدوارم در این سال که شما فکر می کنید برخی از چیزهایی که ما به ما آموخته از Pocono و اعمال آنها است. اگر چنین است, من فکر می کنم ما واقعا قوی است.”

کنتاکی را برندگان لیست شامل 2003 قهرمان مت Kenseth و Kurt Busch در سال 2004 قهرمان که outdueled برادر کوچکترش در یک درب-به-درب اضافه نبرد ژوئیه گذشته. Kyle Busch باقی مانده چندساله کنتاکی مورد علاقه با sevens برنده سراسر نسکار سه ملی, سری از جمله دو جام حذفی و یک کشت از بالا-10s.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی برای امیدوار به غلبه بر Joe Gibbs Racing driver شروع خواهد شد برای اولین بار در شماره 18 تویوتا با هدف حفظ تخصص خود را در شرایط مختلف.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به رفتن وجود دارد آسفالت قدیمی بود و پر از دست انداز” گفت: Busch, 10th در نقاط و به دنبال اولین پیروزی خود در سال 2020 است.

“سپس آنها زمین آن را یک بار و آن هم از نوع تغییر کمی است. من نگه داشته تا با تغییرات و در حال حاضر آن را همه repaved. ما هنوز در حال تلاش برای کار در سطح یک بیت.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/tag/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>