AP واقعیت را بررسی کنید: اگر او را گفت: از آن پس او را گفت: آن را 100 بار

توسط CALVIN وودوارد امید ین و کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — اگر همه چیز گفتن 100 بار می تواند آنها را درست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب چگونه ایالات متحده در حال انجام است با کروناویروس خواهد بود درست است.

COVID-19 تست خواهد بود که حسادت از جهان اقتصاد خواهد بود در آستانه خروش دوباره تهدید خواهد بود عقب در یک بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 3.1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 133,000.

اما تکرار نمی کند برای واقعیت. این ایالات متحده است که مصرف نامتناسب آمار از coronavirus در سطح جهان و

نگاه کنید که چگونه فن بیان از هفته گذشته در مقایسه با حقایق در جبهههای مختلف:

ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن: “برای 1/100 بار دلیل ما نشان می دهد بسیاری از موارد در مقایسه با کشورهای دیگر که انجام نداده اند تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان ما این است که تست ما بسیار بزرگتر و بهتر. ما تست شده 40,000,000 مردم است. اگر ما 20,000,000 به جای آن موارد خواهد بود نیمی, و غیره. گزارش نشده است!” — صدای جیر جیر پنج شنبه.

حقایق: خود مفهوم است که عفونت های بالا هستند تنها به این دلیل که ایالات متحده تست تشخیصی افزایش یافته است نادرست است. خود را بالای مقامات بهداشت عمومی را به این خط از تفکر است. عفونت در حال افزایش است چرا که مردم در حال آلوده کردن هر یک از دیگر بیش از آنها بودند که هر کس بیشتر بود ماندم, به.

این درست است که افزایش تست نیز منجر به اعداد بالاتر. هنگامی که شما را سخت تر, شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر. اما آزمایش کشف یک روند نگران کننده: درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش در سراسر تقریبا تمام کشور است.

که تظاهرات روشن است که بیماری در حال گسترش است و این که آمریکا سیستم تست سقوط کوتاه است.

“نرخ بالای مثبت آزمایشات نشان می دهد که دولت تنها تست بدحال بیمارانی که به دنبال توجه پزشکی است و نه مصاحبه گسترده ای به اندازه کافی خالص” یک منبع اصلی از به روز رسانی اطلاعات در مورد بیماری همه گیر.

آمریکایی ها هستند که در تست های سایت های اغلب رد صلاحیت اگر آنها در حال نشان دادن علائم و اگر آزمایش مجبور به صبر کنید چند روز برای نتایج.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus: “ما بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است.” – پرینت سه شنبه.

حقایق: این بیانیه به طور کامل پشتیبانی نمی شود.

دقیق مرگ و میر غیر ممکن است بدانید. هر کشور آزمون و تعداد افراد متفاوت هستند و برخی از آنها غیر قابل اعتماد در گزارش موارد است. بدون دانستن تعداد واقعی افرادی که آلوده شدن آن نمی توان تعیین کرد چه بخشی از آنها می میرند.

با استفاده از شما می توانید مقایسه تعداد ثبت مرگ و میر با تعداد موارد گزارش شده. این تعداد نشان می دهد که ایالات متحده دچار مرگ و میر بیشتر به عنوان یک درصد از موارد از بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر در حال ضربه سخت با این بیماری همه گیر. آمار بهتر برای ایالات متحده هنگامی که لیست گسترش یافته است که شامل کشورهای اروپایی بودند که ناودان در اوایل توسط ویروس اما در حال حاضر به نظر می رسد باید آن را تحت کنترل. حتی پس از آن ایالات متحده نشان داده شده است در میان بهترین در اجتناب از مرگ است.

چنین محاسبات هر چند فراهم نیست و قابل اندازه گیری واقعی نرخ مرگ و میر به دلیل تغییرات در تست و گزارش و دانشگاه جانز هاپکینز شمارش است و معنای چنین اندازه گیری.

تنها راه برای بگویید که چگونه بسیاری از موارد رفته اند uncounted و در نتیجه چند درصد از افراد مبتلا فوت کرده اند از این بیماری است که آیا نوع دیگری از آزمون جامع از مردم را به خاک و خون برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم تحمل سیستم ایمنی بدن آنتی بادی ها به ویروس. در سطح جهان است که تنها در حال انجام در انتخاب مکان.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “مرگ و میر در آمریکا هستند و راه را به پایین.” — صدای جیر جیر دوشنبه یکی از حداقل نیم دوجین نوید افت روزانه مرگ و میر ناشی از ویروس است.

واقعیت: درست است که مرگ و میر کاهش یافت و حتی به عنوان عفونت های مشخصی در بسیاری از نقاط کشور است. اما مرگ و میر تاخیر بیماری و خوشه بازی نیست ،

“این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت:. او به توصیه آمریکایی: “نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

___

اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن: “رشد کار است بزرگترین در تاریخ است.” — صدای جیر جیر چهارشنبه.

حقایق: بله اما فقط به این دلیل آن است که زیر بیشترین زیان کار در تاریخ تا کنون.

اقتصاد ایالات متحده ریختن بیش از 22 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل پاک کردن نزدیک به یک دهه از رشد کار در فقط دو سال به عنوان ویروسی شیوع بیماری شدت یافته و تقریبا همه کشورها تعطیل غیر ضروری کسب و کار. پس از 7.5 میلیون نفر یا حدود یک سوم از کسانی که شغل بازیافت شده به عنوان کسب و کار بازگشایی شد. حتی پس از آن سود نرخ بیکاری است 11.1% از آوریل و مه اما در غیر این صورت بالاتر در هر نقطه ای از افسردگی است.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “اقتصاد و اشتغال در حال رشد بسیار سریع تر از هر کسی (به جز من!) انتظار می رود.” — صدای جیر جیر چهارشنبه.

حقایق: نه واقعا. درست است که ممکن است برای به دست آوردن از 2.7 میلیون شغل غیر منتظره بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود یک ماه دیگر از زیان کار است. اما بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی شده استخدام خواهد به شدت ارتجاعی در ماه ژوئن و یا در آخرین ماه جولای هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. دستاوردهای لگد در یک ماه زودتر از پیش بینی است.

در حال حاضر اگر چه coronavirus موارد در حال افزایش در اکثر ایالت خصوصی صعود بازگشت. در شش کشور به نمایندگی از یک سوم از اقتصاد — آریزونا کالیفرنیا کلرادو فلوریدا و میشیگان و تگزاس و راه اندازی مجدد در مکث در 15 کشورهای دیگر. چنین وارونه نگه داشتن اخراج بالا و تهدید به تضعیف استخدام.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ بازی از یک سناریو که در آن یک فرد نیاز به کمک تماس با پلیس در بایدن در انتخابات ریاست جمهوری و با یک ضبط صدا: “شما باید به پلیس 911 اورژانس خط. با توجه به defunding از اداره پلیس با عرض پوزش اما هیچ کس اینجا به تماس خود را.” آگهی بسته می شود با این پیام: “شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است.”

حقایق: بایدن اتحاد پیوست نیست تماس از معترضان که خواستار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” پس از فلوید را کشتن. او پیشنهاد پول بیشتر برای پلیس مشروط به پیشرفت در شیوه های خود را.

“من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن گفت: در ماه گذشته در یک CBS مصاحبه. اما او گفت: او را حمایت بستن فدرال کمک به پلیس مبتنی بر اینکه “آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت honorableness و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه همه در جامعه است.”

بایدن را عدالت کیفری را در دستور کار خود منتشر طولانی قبل از او دموکراتها presumptive نامزد برای “آموزش مورد نیاز است که برای جلوگیری غم انگیز و غیر قابل توجیه مرگ و میر” و استخدام بیشتر افسران به اطمینان حاصل شود که بخش نژادی و قومی بازتاب از جمعیت آنها خدمت می کنند.

به طور خاص او خواستار 300 میلیون دلار تزریق به فدرال موجود جامعه محور برنامه های کمک هزینه.

که اضافه می کند تا به پول بیشتر برای پلیس نیست defunding اجرای قانون است.

بایدن همچنین می خواهد دولت فدرال به صرف بیشتر در آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی و تلاش مناطق روستايی و شهرهای آمریکا برای پرداختن به علل ریشه ای از جرم و جنایت.

دموکرات ها در ضمن باید اشاره کرد به تهمت را تکرار طرح در دولت بودجه برای برش جامعه محور و میانجیگری برنامه در وزارت دادگستری. کنگره جمهوری خواهان می گویند که این برنامه می تواند به طور موثر با هم ادغام بخش های دیگر اما دموکرات ها بارها و بارها مسدود شده در تلاش است. برنامه استفاده شده است برای کمک به ارائه فدرال نظارت از ادارات محلی پلیس.

با وجود پیشنهاد کاهش دادستان کل ویلیام بار در ماه گذشته گفت که این اداره را با استفاده از پلیس برنامه بودجه در حدود 600 ادارات در سراسر کشور است.

___

جمهوری خواه کمیته ملی ایمیل: “در پی شورش, غارت و غم انگیز قتل پاره از هم جدا جوامع در سراسر کشور, جو بایدن گفت: ‘بله’ او می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” — ایمیل یکشنبه از استیو مهمان RNC سریع پاسخ مدیر.

حقایق: که گمراه کننده انتخابی استفاده از بایدن کلمات در مورد این موضوع.

ایمیل لینک به یک گزیده ای که تایید بایدن روز چهارشنبه پس از حمایت از الیزابت وارن و برنی ساندرز در طول دموکراتیک مقدماتی. یک ضبط کامل که از مکالمه های ارائه شده توسط بایدن کمپین به آسوشیتد پرس نشان می دهد او دوباره کاهش یافته و به حمایت از defunding پلیس

Barkan را افزایش می دهد این موضوع از پلیس اصلاحات و می پرسد که آیا بایدن خواهد قیف پول به خدمات اجتماعی, سلامت روان, مشاوره و مسکن مقرون به صرفه برای کمک به کاهش غیر نظامی و تعامل با پلیس است.

بایدن در پاسخ که او خواستار افزایش بودجه برای ارائه دهندگان خدمات سلامت روان اما “که همان به خلاص شدن از شر یا defunding همه پلیس” که هر دو روش مورد نیاز از جمله پول بیشتر برای جامعه ،

دوباره پرسید با Barkan “بنابراین ما موافق است که ما می تواند برخی از کمک های مالی” بایدن سپس پاسخ “بله کاملا.”

بایدن سپس به این نکته که او به معنی “نه فقط تغییر مسیر” پول فدرال به طور بالقوه اما “شرط” آن را در بهبود.

“اگر آنها نمی, از بین بردن انسداد نگه می دارد آنها را دریافت نمی (فدرال), کمک های مالی, اگر آنها نمی, آیا پس از آنها دریافت نمی هر گونه کمک” بایدن پاسخ داد.

“اکثریت قریب به اتفاق تمام ادارات پلیس در حال تامین محل بودجه شهرداری, بودجه توسط دولت,” او اضافه شده است. “این تنها دولت فدرال می آید در بالای آن و پس از آن می گوید: شما می خواهم به کمک شما باید زیر را انجام دهید اصلاحات.”

___

بایدن در مغلوب ساختن پیشی جستن

بایدن: “رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که مردم آمریکا که او در زمان جنگ, رهبر, اما به جای در نظر گرفتن مسئولیت مغلوب ساختن پیشی جستن است دست تکان دادند پرچم سفید, آشکار است که او دستور داد که کاهش از تست و دولت او بگویید آمریکایی است که آنها به سادگی نیاز به ‘با آن زندگی می کنند.” – بیانیه روز شنبه به مناسبت افزایش در ایالات متحده coronavirus عفونت به بیش از 3 میلیون نفر است.

حقایق: روشن دولت نمی کند تست به دستور رئیس جمهور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در رد او شوخی بود زمانی که او گفت: در تاریخ 20 ژوئن که او گفت: “من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا “” چرا که “آنها تست و آنها تست.” روز بعد او گفت که او واقعا به معنی.

در هر صورت یک توالی از بهداشت عمومی مقامات شهادت به کنگره که رئیس جمهور و که آنها انجام می دهند همه آنها می تواند آن را افزایش دهد. اما تست باقی مانده است به طور قابل توجهی کافی نیست.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>