خطوط هوایی آمریکا را تهدید به لغو برخی از بوئینگ حداکثر سفارشات

توسط دیوید KOENIG

دالاس (AP) — خطوط هوایی آمریکا هشدار داده است بوئینگ است که آن را می تواند لغو برخی از سفارشات عقب افتاده برای پایه 737 Max مگر اینکه هواپیما ساز کمک می کند تا خط جدید تامین مالی برای جت به گفته افراد آشنا با این بحث.

آمریکا را ایستاده می آید به عنوان شرکت های هواپیمایی در حال پیدا کردن تامین مالی به طور فزاینده ای دشوار و گران قیمت به عنوان coronavirus همه گیر است فلج عملیات خود را.

آمریکا تا به حال 24 حداکثر جت قبل از آنها ریشه در مارس 2019. این دستور برای 76 بیشتر اما می خواهد بوئینگ برای کمک به ترتیب تامین مالی برای 17 هواپیما که قبلی تامین مالی کرده است و یا به زودی به پایان می رسد با توجه به سه نفر که صحبت در جمعه خواست نامش فاش نشود به بحث خصوصی مذاکرات میان شرکت.

اگر شرکت نمی تواند رسیدن به یک توافق آمریکا می تواند با استفاده از حداکثر منابع مالی است که در مورد به پایان می رسد به پرداخت هزینه برای جت از بوئینگ archrival ایرباس یکی از مردم گفت.

شیکاگو بوئینگ در بیانیه ای گفت که این کار با مشتریان در طول “بی سابقه ای برای صنعت ما به عنوان شرکت هواپیمایی مقابله با یک شیب افت در ترافیک” اما به نظر نمی در مذاکرات با آمریکا. فورت ورث تگزاس مبتنی بر خطوط هوایی کاهش یافته است به نظر.

اخبار آمریکا را تهدید به لغو برخی از سفارشات برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

این وضعیت تأکید فشار رو به شرکت های هواپیمایی در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن رشد کرده است مشکل تر و گران قیمت برای آنها به سرمایه گذاری هواپیما ، آمریکا را در مذاکره از موضع منعکس نمی کند که یک دست دادن اعتماد به نفس در هواپیما, ایمنی, منابع گفت.

حداکثر شد بوئینگ بهترین فروش هواپیما قبل از سقوط در اندونزی و اتیوپی کشته 346 مردم و رهبری تنظیم کننده در سراسر جهان است .

Coronavirus همه گیر است مرکب بوئینگ مشکلات باعث افت شدید مسافرت هوایی و از دست دادن علاقه در هواپیماهای جدید. نزدیک به 40 درصد از جهان جت مسافری در حال idled با توجه به حمل و نقل هوایی اطلاعات تامین کننده Cirium به عنوان بسیاری از شرکت های هواپیمایی هواپیما بیشتر از آنها نیاز تا سفر بازیابی.

ساخته شده است که آن را مشکل تر برای سرمایه گذاری هواپیما ، ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی یافت وام دهندگان خارجی که توافق در مارس و آوریل به خرید حداکثر جت و اجاره آنها را به شرکت های هواپیمایی, اما کسانی که حامل هستند قوی تر از موقعیت های مالی از آمریکا.

17 هواپیما در اختلاف بودند قرار داده شده است تا به آمریکا حداقل از یک سال پیش. که با توجه به شرکت هواپیمایی گزینه لغو سفارش بدون مجازات و دوره نقاهت خود را پایین پرداخت در حال حاضر با توجه به یکی از افراد آشنا با این موضوع. تحویل به تعویق افتاده اند در حالی که بوئینگ با این نسخهها کار به تعمیر پرواز-سیستم کنترل مشکوک به ایفای نقش در تصادفات است.

شرکت های هواپیمایی را لغو سفارشات بیش از 400 هواپیما حداکثر تا کنون این سال و 320 دیگر خاص به اندازه کافی به دفعات مشاهده شده در بوئینگ جمع شدن. برخی از آنها کاهش یافته است به این دلیل که شرکت هواپیمایی خریدار زد به مشکلات مالی در حالی که دیگران بودند جابجا مختلف بوئینگ هواپیما. این شرکت تا به حال گرفته شده 4,619 سفارشات از طریق ممکن است.

مسافرت هوایی در ایالات متحده کاهش یافت و در حدود 95% از آغاز ماه مارس تا اواسط آوریل. ترافیک بهبود کمی از آن باقی مانده است اما از یک سال پیش. با کمی درآمد در آینده شرکت های هواپیمایی در حال کاهش هزینه و آماده کردند هزاران نفر از کارگران این سقوط.

آمریکا پذیرفته است از طریق سپتامبر. 30 رسیده توافقنامهای در و صف میلیاردها بیشتر در دسترس نقدی از وام دهندگان خصوصی برای زنده ماندن سفر رکود.

___

دیوید Koenig را می توان در رسید www.twitter.com/airlinewriter

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>