5 چیز برای انجام در پارک ملی یوسیمیتی

واقع در کالیفرنیا در پارک ملی یوسمیتی است که گسترش بیش از مساحت 1,169 مایل مربع است. تعیین شده به عنوان یک سایت میراث جهانی در سال 1984 پارک دریافت حدود 4-4.5 میلیون بازدید کننده در هر سال است. پارک خانه خیره کننده مناظر, جنگل های سرسبز و بسیاری از حیوانات وحشی است که قطعا باید بازدید در محل اگر شما تا به حال یک سفر به کالیفرنیا. در اینجا 5 چیزهایی که شما باید انجام دهید در پارک ملی.

1. آبشار یوسیمیتی

هر چند وجود آبشارهای متعدد در پارک آبشار یوسیمیتی ترین و محبوب با بازدید کنندگان. آبشار قطره در سه مرحله است. “اولین مرحله این است که از بالا سقوط است که گفت: به شیرجه رفتن 1,430 ft. مرحله دوم این است که وسط آبشار که بلغزد پایین ارتفاع بنا به گزارش 675 ft. مرحله نهایی پایین تر سقوط است که گفت: به رها 320 ft. بنابراین آبشار یوسیمیتی است که به طور گسترده ای گزارش شده تجمعی قطره 2,425 فتح کرد گرفته شد ft ساخت آن را یکی از بلندترین آبشارهای جهان” با توجه به جهان از آبشارها.

آبشار معمولا به نظر می رسد خیره کننده بدون توجه به زاویه که شما به آن نگاه کنید از. اما به دست آوردن بهترین دید شما می خواهید به پایین آبشار یوسیمیتی دنباله. این اجازه خواهد داد که شما را به راه راست به پایه آبشار به شما نمایش بزرگ از آب عجله از بالای کوه و توفنده به سطح. بهترین زمان برای بازدید از آبشار است که در طول ماه مه و ژوئن.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

پایین آبشار یوسیمیتی دنباله طول می کشد شما را به این پایه از آبشار. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

2. El Capitan عکس

این است که اساسا یک 3,000 پا چهره سنگ واقع در شمال دره یوسیمیتی و بسیار محبوب با سنگ نوردان. ال کاپیتان برجسته بود در سال 2017, مستند, فیلم رایگان, از خود راضی است که در ادامه به برنده یک جایزه اسکار و همچنین افزایش محبوبیت آن در میان توده ها. شخصیت محوری این مستند Alex Honnold شد اولین بار در تاریخ صعود El Capitan بدون هیچ طناب و یا انسان کمک کند. فقط پیاده روی در اطراف این منطقه می تواند یک تجربه سرگرم کننده است. اما در واقع بالا رفتن از راک چیزی است که بهترین سمت چپ برای کارشناسان. اما اگر شما مشتاق در برخی از کلاس ها را به شما ارائه آموزش های مورد نیاز برای صعود کوتاه ارتفاعات می گویند 60 فوت یا بیشتر.

3. نیمی از گنبد

این است که قابل رویت ترین قله در پارک ایستاده بلند در 5 ، 000 فوت است. صعود به بالا را حدود 10 تا 12 ساعت است و بسیار خسته کننده. اما پاداش است که ارزش تلاش از شما دریافت حیرت انگیز نمای گسترده از پارک نشست. کسانی که ترس از ارتفاع و یا سلامت جسمی ضعیف باید یک پیاده روی به بالای گنبد نیم.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

شما می توانید یک نمایش حیرت انگیز از وسیع پارک از قله نیم گنبد. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

4. Tioga جاده

مردم علاقه پیاده روی و کمپینگ نباید از دست گرفتن یک سفر در Tioga جاده ها است. آلپ مناظر در امتداد جاده زیبا به صورت چاپگر با بکر دریاچه منعکس قله کوه و گلهای گل در قریب به اتفاق باز مراتع. جاده تنها برای بازدید کنندگان در طول تابستان است. مطمئن باشید برای بررسی از معروف Tenaya دریاچه و Olmsted نقطه زمانی که کاوش در این منطقه است.

5. Tuolumne مراتع

اگر شما به دنبال یک محل برای استراحت در حالی که احاطه شده توسط زیبایی از طبیعت, Tuolumne مراتع جایی است که شما باید سر به در پارک ملی یوسمیتی. این 2-کشش مایل از شکوفه زمینه های همراه Tuolumne رودخانه واقع شده است در ارتفاع حدود 8000 فوت است. این منطقه تنها برای بازدید کنندگان بین ماه های ژوئن و سپتامبر هر سال است. فعالیت هایی مانند قایقرانی و قایقرانی محبوب هستند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

3 کانال شهرستانها در اروپا که نیست ونیز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>