5 کشته در وضعیت گروگان مشکل در آفریقای جنوبی کلیسا

توسط کارا آنا

ژوهانسبورگ (AP) — پنج نفر کشته و بیش از 40 دستگیر شده اند پس از یک صبح زود وضعیت گروگان در یک مشکل کلیسا در نزدیکی ژوهانسبورگ پلیس در آفریقای جنوبی خبر داد.

بیانیه ای گفت که پلیس و نظامی که در پاسخ به گزارش هایی از تیراندازی در بین المللی پنطیکاستی تقدس کلیسا ستاد در Zuurbekom در بر داشت چهار نفر “به ضرب گلوله و آتش و مرگ در یک ماشین” و یک گارد امنیتی به ضرب گلوله در یکی دیگر از ماشین. شش نفر دیگر مجروح شدند.

پلیس گفت که آنها نجات مردان و زنان و کودکان بودند که به گروگان گرفته و به نظر می رسد به زندگی شده اند در کلیسا. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری نجات داده شدند.

این حمله توسط یک گروه از افراد مسلح “ممکن است با انگیزه های دشمنی” میان اعضای کلیسا پلیس در بیانیه ای گفت:.

این کلیسا یکی از بزرگترین و گزارش ثروتمندترین — در آفریقای جنوبی.

عکس توییتی توسط پلیس نشان داد بیش از یک دوجین مردان دروغ گفتن بر روی زمین را تسخیر کرده همراه با تفنگ تپانچه و یک چوب بیس بال و جعبه مهمات —از جمله حداقل یک علامت “اجرای قانون است.”

پاسخ توسط نیروهای امنیتی “جلوگیری آنچه که می توانست شدید bloodbath,” ملی کمیسر پلیس Khehla جان Sitole گفت.

در میان کسانی که دستگیر شدند اعضای پلیس و نیروهای دفاعی و خدمات تادیبی.

کلیسا Zuurbekom ستاد شده است صحنه خشونت میان جناح بیش از یک بار در سال های اخیر با عکس اخراج سنگ انداخته و خودرو شکست, با توجه به اخبار محلی گزارش.

“مشکل شده است و دم در کلیسا پس از مرگ رهبر خود را’ Glayton Modise’ در فوریه سال 2016” به Sowetan روزنامه در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>