’13 از دست داد’: داستان ناگفته از غار نجات

در تاریخ 23 ژوئن 2018 به گراز وحشی فوتبال تیم وارد Tham لوانگ غار در استان چیانگ رای, تایلند به انجام ماهانه خود را شروع مراسم برای اعضای جدید. اما یک پیش بینی نشده سیل به دام افتاده به 12 نفر از اعضای تیم به همراه مربی خود در داخل غار. برای 17 روز, اعضای تیم ماندند در غار تحمل گرسنگی و تشنگی در میان محکم احساس که آنها ممکن است آن را از زنده.

همه چشم به تنظیم در وضعیت ناراحت کننده در تایلند است. مردم از سراسر جهان بودند, دعا, ارسال خود امیدوار پیام از طریق رسانه های اجتماعی. به زودی آن را تبدیل به یک تلاش جهانی آورده است که هم کارشناسان و امدادگران از کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و استرالیا.

آنچه اتفاق افتاده این است که مرتب کردن بر اساس یک معجزه است. امدادگران در نهایت موفق — فوتبال بچه ها و مربی موفق به زنده ماندن با وجود گرفتن ضعیف و گرسنه است. رسانه ها تا به حال تحت پوشش برخی از جنبه های غار ماموریت از جدول زمانی به ماموریت نجات. اما یک تکه از داستان نبود کاوش در خصوص عملیات واقعی است که باز شدن در داخل غار. این پوشش داده شده است در این مستند 13 از دست داد.

تایلندی ماموریت نجات

شاهد شدت از وضعیت چیانگ رای استان با فرماندار Narongsak Ossotanakorn به نام در تایلند مهر و موم نیروی دریایی — نخبگان شاخه ای از نیروی دریایی است که در اکثر ماموریت های خطرناک. اما با وجود بالا, صلاحیت یک مشکل وجود دارد — مهر و موم فاقد آموزش و دانش در غار غواصی.

اخبار در مورد مهر و موم تلاش برای نجات تیم فوتبال بود و بیش از همه رسانه ها. مضطرب فعلی طرح جنرال موتورز کارمند و غواص با تجربه Ruengrit Changkwanyuen نام Pae رسیده به مهر و موم و ارائه دانش و تجهیزات مناسب و آموزش.

Pae و تیم او از غواصان تدریس مهر و موم نحوه ذخیره کردن خط زیر آب به صورت بصری ارشاد در غار برقراری ارتباط در زیر آب و دیگر مهارت های مورد نیاز برای عملیات.

تایلندی غار نجات غواصان آماده سازی تجهیزات غواصی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

روز بعد چه آغاز شده به عنوان محلی ماموریت منفجر بین المللی تلاش برای نجات 13 نفر است. پیوستن به مهر و موم شد چند بین المللی غواصی کارشناسان از جمله بلژیک غواص بن Reymenants. او در توصیف این مشکل از تجربه غواصی. در داخل غار گرم و شرجی بود. سطح اکسیژن کم بود و آب های پیچیده مانند یک گرداب.

با وجود تلاش های مشترک از مهر و موم و داوطلبان آنها تا به حال ساخته شده است پیشرفت های زیادی به دلیل افزایش سطح آب. ماموریت مورد نیاز بیشتر متخصصان ماهر و غواصان برای موفقیت است.

در این مرحله اعضای انگلیسی, غار نجات شورا از جمله دو نفر از با تجربه ترین جهان نجات غواصان — استرالیایی جان Volanthen و ریچارد استانتون — وارد سایت. مهر و موم را به عقب کشیده و تنزل خود را به عقب یو پی اس به عنوان کارشناس امداد و نجات غواصان در زمان روی کار خطرناک.

نجات تلاش ها شدت یافته اما گیر کردم در مهم T-junction غار بود که سخت ترین نقطه نجات. در طول یکی از نا امید کننده و ناموفق شیرجه بن پدید آمده از آب تیره و شانس به استرالیایی ها بودند که فقط در مورد به شیرجه رفتن.

Rescuers looking for alternative access routes to the cave. (Image: YouTube/Screenshot)

امدادگران به دنبال جایگزین مسیرهای دسترسی به غار. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

“این نمی خوای اتفاق می افتد,” او گفت:, و آنها تصمیم به تماس با ماموریت ، آنها بستری تایلندی admiral که آن را بیش از حد خطرناک است. تمام امید از پیدا کردن گم شده و بچه ها و مربی خود را به نظر می رسید که به یک بن بست.

دریاسالار هنوز هم مصمم به نجات پسر ارسال شده در مهر و موم برای تلاش نهایی. برخی از مهر اعضای تیم فقط 19 سال. این بن فکر می کنم دو بار. جوان تر زندگی خواهد بود در خطر است. حداقل او می تواند انجام شد کمک به آنها را به انجام غیر ممکن است.

بن و اوکراین غواص Maksym Polejaka در زمان سکان برای پیدا کردن یک مسیر گذشته T-junction. فعلی قوی بود و دید ضعیف بود زیر آب. به این ترتیب, آن پر سر و صدا کار برای این دو است. در یک نقطه آنها گیر کردم در یک فضای کوچک اما موفق به رایگان خود را در پایان. در نهایت آنها فراتر رفت و T-junction راه یافت به پاتایا ساحل گذاشته خط دیگر امدادگران و رفت و برگشت.

آنها به انگلیسی تیم مورد مسیر گذشته T-junction. در آن زمان تنها یک شیرجه از 300 متر تا رسیدن به پاتایا ساحل. در نهایت استرالیایی جان Volanthen و ریچارد استانتون یافت اعضای تیم فوتبال. یکی دیگر از 10 روز سپری شد آوردن این 13 عضو به ورودی غار.

Some of the 13 boys awaiting rescue. (Image: YouTube/Screenshot)

برخی از پسران در داخل غار در انتظار نجات است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

هرگز قبل دیده می شود فیلم هایی

13 از دست داد, کارگردان Raimund هوبر با تمرکز بر تیم های کوچک که گذاشته خط برای به انجام رساندن ماموریت نجات.

ابتدا از اسطوره های اطراف غار به کلی از ماموریت Huber میسازد کردن اصول اولیه از وضعیت قبل از تنظیم در واقعی نجات. هوای تازه-از-این-غار فیلم فراهم می کند و مخاطب با یک تجربه همهجانبه از دشوار عملیات — احساسات مبارزه و فلان چیز.

فیلم استخدام غار, نقشه دراماتیزه توالی و دیجیتال نقشه برداری از غار را برای ریختن به نور در جنبه های ضروری از روایت است که نیاز به تصاویر و تخیل است.

Huber طول می کشد بن Reymenants — با تجربه بلژیک غار-غواص که رهبری ماموریت نجات همراه با Maksym Polejaka به صندلی جلو به معاون کشیش بخش نظرات خود را از عملیات. حمایت از تجربیات خود را در حال مصاحبه کلیپ از چاشنی اوکراین غواصان Polejaka و Vsevolod Korobov.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

گزارش اتحادیه اروپا نام چین به عنوان حقوق مالکیت فکری مجرم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>