مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی به عنوان او در دادگاه اسپانیایی رای دهندگان

توسط عامر مانند و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه که باعث ایجاد یک مشورتی کمیسیون وظیفه با بهبود اسپانیایی آمریکایی’ دسترسی به های اقتصادی و فرصت های آموزشی فشار می آید که به عنوان رئیس جمهور امیدوار به پیروزی سهم بیشتری از رای لاتین از او چهار سال پیش.

کمیسیون گسترده راهپیمایی سفارشات برای پرورش مدرسه انتخاب تلاش و ترویج مشارکت عمومی خصوصی در اسپانیایی-آمریکایی جوامع است.

“شما گنج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دوستانه جمعیت فعلی و سابق اسپانیایی مقامات منتخب رهبران کسب و کار و دیگران بودند که در دست برای باغ گل رز ثبت سفارش. “اسپانیایی آمریکایی ها و اسپانیایی جامعه آمریکا یک گنج است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال راه رفتن tightrope در تلاش خود را به دادگاه Latino رای دهندگان پیش از انتخابات ماه نوامبر در حالی که همچنین آشنائی پایگاه خود را حامیان با تأکید تلاشهای دولت خود برای جلوگیری مهاجرت غیر قانونی در مرز جنوبی.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش گذاشت پیشرفت دولت او ساخته شده است در ساختمان بیشتر دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک و قول داد به تجدید تلاش خود را برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای صدها هزار نفر از مهاجران به ایالات متحده آورده به عنوان کودکان. دادگاه عالی در ماه گذشته حکم داد که دولت نادرست به پایان رسید اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه در سال 2017.

اما در همان زمان مقامات کاخ سفید و کمپین عملیاتی در حال ساخت یک زمین به اسپانیایی رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک اقتصاد قوی قبل از فروپاشی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که دیدم نرخ بیکاری برای اسپانیایی رسیدن به تمام زمان پایین.

در سال 2016 تهمت موفق به کسب آرا از حدود 3 در 10 رای دهندگان و او چهره اقتصادی قوی headwinds به عنوان او تلاش می کند برای بهبود خود ایستاده است.

در مجموع 66 درصد از اسپانیایی آمریکایی ها و 53 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها تجربه کرده ام نوعی از درآمد خانوار, از دست دادن, از جمله اخراج پرداخت نشده زمان خاموش و کاهش در ساعت و یا پرداخت با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش.. چهل و دو درصد از سفید آمریکایی ها می گویند همان است. سی و چهار درصد از اسپانیایی 29 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 20 درصد از سفید آمریکایی ها گفت: کسی که خود را در خانواده گذاشته شده است ،

فقط 26 درصد از لاتینی, آمریکایی ها می گویند که تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی. Latinos’ پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ثابت در طول دوره ریاست جمهوری خود بسیار شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز اظهارات تاکید کرد حمایت خود را از منشور مدارس; و اشاره کرد که یک سوم دانش آموزانی که حضور ایالات متحده در منشور اسپانیایی هستند. منشور به طور عمومی تامین می شود اما بخش خصوصی اجرا و رشد در محبوبیت در سراسر کشور پس از آغاز به کار خود را بیش از 25 سال پیش. طرفداران می گویند استقلال نسبی خود را — آنها کمتر آموزشی و اداری و مقررات و تا حد زیادی از چانه زنی جمعی — اجازه می دهد تا مربیان به نوآوری.

اما معلم اتحادیه های کارگری در سراسر کشور شده اند و با فشار دادن به صورت محلی و فدرال نمایندگان مجلس برای جلوگیری از گسترش منشور که آنها می گویند در حال انحراف مسیر کمک های مالی از سنتی مدارس دولتی.

“تا زمانی که من رئیس جمهور من هرگز اجازه دهید خود را در مدارس انجام شود به دور از شما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده هانا Fingerhut کمک به این گزارش.

fin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>