سنگاپور رای در نظر سنجی ها انتظار می رود به بازگشت حزب حاکم

توسط آیلین NG و EE مینگ TOH

سنگاپور (AP) — با پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی, سنگاپور رای جمعه در یک انتخابات عمومی است که انتظار می رود به بازگشت نخست وزیر Lee Hsien Loong طولانی-حزب حاکم به قدرت است.

شهروندان ارشد برای اولین بار به بازیگران آراء به عنوان 1,100 مراکز رای دهی در سراسر شهر-دولت افتتاح شد در ساعت 8 صبح (0000 به وقت تهران) با سخت اقدامات ایمنی در محل جنوب شرقی آسیا و اولین انتخابات پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

مسن رای دهندگان برنامه ریزی شده بود به رای در اوایل روز به عنوان حفاظت در برابر ویروس و مردم برای درمان COVID-19 یا تحت قرنطینه در خانه بودند مجاز به رای دادن.

بحران بهداشت و درمان و نگرانی بیش از یک رکود اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد ارسال رای دهندگان امید بستن برای ثبات تحت لی حزب خلق. آن چهره 10 احزاب مخالف که در حال رقابت 93 کرسی مجلس عمدتا بر روی یک پایه و اساس علیه PAP. مخالفان گفته است که نمی خواهند به حکومت اما خواست 2.65 میلیون رای دهنده واجد شرایط به منظور کاهش PAP را با اکثریت قاطع آرا در مجلس و انکار آن را یک “چک سفید.”

پاپ تحت سلطه است, سیاست از سال 1959 زمانی که لی پدر, Lee Kuan Yew شد سنگاپور اولین نخست وزیر و ساخته شده از منابع ضعیف دولت شهر را به یکی از ثروتمندترین کشورها در طول 31 سال ، در سال 2015 حزب برنده 69.9 درصد از کل آرا و 93 درصد از کرسی های پارلمانی. اما آن را نیز مورد انتقاد قرار برای دولت کنترل و سانسور رسانه ها و استفاده از قوانین سرکوبگر و دعاوی مدنی علیه مخالفان.

لی 68 و همسرش, Temasek Holdings مدیر عامل Ho Ching اندود شده تا در خارج از مدرسه حدود ظهر به بازیگران خود را رای. لی گفت: پروتکل های ایمنی بودند عملی اگر چه آنها منجر به طولانی تر از انتظار می رود خط.

“ماموران در تلاش هستند تا بهترین خود را و از آنچه که من می دانم مشکلات دندان درآوردن دسته بندی شده اند و آن را در حال اجرا هموار در حال حاضر” لی به خبرنگاران گفت: پس از رای گیری. “من می خواهم برای خنک کردن تا امشب.”

انتخابات بخش بعد گفت: این تصمیم به رها کردن نیاز به همین دستکش یکبار مصرف برای کاهش زمان انتظار برای رای دهندگان. آن گفت: حدود یک سوم از رای دهندگان تا به حال بازیگران آراء ظهر.

بازنشسته دنیس Phua گفت: رای نباید عجله شده اند به عنوان PAP پنج سال فرصت خواهد آخرین برای مارس سال آینده است. او گفت که او امیدوار است برای بلندتر صدای اپوزیسیون در پارلمان بنابراین PAP نخواهد بود “بنابراین متکبر.”

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما راضی نیست. آن را یک دولت خوب اما راه آنها را همه چیز می تواند بهتر” Phua گفت: او به عنوان منتظر در خارج از مدرسه به رای دادن.

اما همه به توافق برسند.

“من امیدوارم که آن را به باقی می ماند به عنوان وضعیت موجود. برای سال های بسیاری شده است و تا کنون خیلی خوب است” گفت: محقر فلورانس ببینید. او با تمجید از دولت برای قرار دادن در محل اقدامات سختگیرانه برای حفاظت از رای دهندگان.

لی مواجه شده است و مخالفان از او جدا برادر کوچکتر Lee Hsien یانگ که گفت: PAP تا به حال تبدیل به یک نخبه گرا ، جوان لی پیوست یک حزب اپوزیسیون در ماه گذشته اما در حال اجرا است نه در انتخابات. نخست وزیر گفت: نظر سنجی در مورد تضمین قوی دولت برای تضمین آینده کشور با دشمنی خانواده.

سنگاپور انتخابات به شرح زیر سنجی در صربستان و مغولستان در ماه گذشته و در کره جنوبی در ماه آوریل زمانی که احزاب حاکم در هر سه کشور به ثمر رساند پیروزی های چشمگیر.

پای صندوق های رای می آیند تنها چند هفته پس از این کشور پدید آمده از دو ماه مستند با هدف کنترل یکی از آسیا بدترین شیوع کروناویروس. این کشور کوچک از 5.8 میلیون نفر گزارش شده بیش از 45,000 موارد بسیاری از آنها کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ است که نادیده گرفته شد در فاز اولیه آن در مدیریت بحران است.

با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک شدن این سال تا 7 درصد Lee دولت پرده برداری کرده است چند کمک های اقتصادی بسته در مجموع نزدیک به 100 میلیارد دلار سنگاپور (71.7 میلیارد دلار) اما هشدار داد کامل اقتصادی تاثیر نبوده است احساس نشده است.

در حالی که coronavirus موارد باید بیشتر کاهش یافته است, جدید, روزانه موارد هنوز بالای 100.

دولت تعیین می شود انتخابات برگزار می شود با خیال راحت با تعدادی از مراکز رای دهی افزایش یافته و از 880 به 1100 و دیگر اقدامات ایمنی مانند ماسک و متوسط چک.

رای دهندگان داده شد دو ساعت رأی گیری برای کاهش ازدحام. مقامات انتخابات بودند با پوشیدن کامل شخصی دنده محافظ و غرفه رای گیری شد به بررسی هر نیم ساعت. آخرین ساعت رای گیری محفوظ است برای کسانی که با تب و یا اقامت در خانه توجه کنید پس از بازگشت از بیگانه.

نظر سنجی بسته خواهد شد در 8 p. m. و نتایج انتظار می رود برای شروع ورود اواخر جمعه

___

Ng گزارش از کوالا لامپور, مالزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>