رادیو میزبان اهدا COVID-19 مصاحبه تاریخی جامعه


 The Luzerne County Historical Society recently received a donation of 19 recorded interviews focusing on the pandemic. The interviews, which were conducted by radio show host Alan K. Stout, discussed how COVID-19 has affected the local arts, entertainment and musical community. Shown, from left: Mark J. Riccetti Jr., director of operations and programs, Luzerne County Historical Society; Alan K. Stout, radio host, The River; Mary Walsh, interim executive director, Luzerne County Historical Society.

این Luzerne County Historical Society به تازگی موفق به دریافت کمک مالی از 19 مصاحبه ضبط شده با تمرکز بر بیماری همه گیر. این مصاحبه که انجام شد توسط رادیو نمایش میزبان آلن K. تنومند, در مورد چگونه COVID-19 تحت تاثیر این هنر محلی, سرگرمی و موسیقی جامعه است. نشان داده شده از سمت چپ: Mark J. Riccetti جونیور مدیر عملیات و برنامه های Luzerne County Historical Society; Alan M. تنومند, رادیو میزبان رودخانه; مریم Walsh, موقت, مدیر اجرایی, Luzerne County Historical Society.

این Luzerne County تاریخی جامعه است که امید به حفظ تاریخ شفاهی از COVID-19 بحران به تازگی موفق به دریافت کمک مالی از 19 مصاحبه ضبط شده با تمرکز بر بیماری همه گیر. این مصاحبه که انجام شد توسط آلن K. تنومند, در مورد چگونه COVID-19 تحت تاثیر این هنر محلی, سرگرمی و موسیقی جامعه است. چاق و چله است و یک رادیو نمایش میزبان با رودخانه است. (100.7 FM. 103.5-FM 104.9-FM)

تنومند تحت پوشش هنر و سرگرمی برای بار رهبر و Weekender از 1992-2011. هفتگی موسیقی, ستون “موسیقی در منوی” به نظر می رسد در زمان رهبر معظم انقلاب از سال 1994 تا 2005 و در Weekender از 2005-2011. او در ادامه به کمک های گاه به گاه داستان به هر دو انتشارات به عنوان یک نویسنده مستقل است. تنومند هفتگی رادیو نمایش نیز به نام “موسیقی در منو” را پخش هر یکشنبه شب از سال 2004. این نمایش قرار بود در وقفه در مارس 29 با توجه به COVID-19 همه گیر و بسته شدن Mohegan Sun Pocono از جایی که برنامه پخش است. مدت کوتاهی پس از آن تنومند شروع به انجام مصاحبه های تلفنی از خانه با افراد مختلف درگیر در صحنه موسیقی شمال شرقی پنسیلوانیا است. با عنوان “موسیقی در منوی COVID-19 پادکست مصاحبه” صحبت شد ارسال شده به موسیقی در منوی کانال در یوتیوب و ارسال شده به موسیقی در منوی صفحه را در Facebook.

“زمانی که ما با قرار دادن رادیو نمایش بر روی یخ در حالی که با توجه به COVID-19 من فکر کردم من می خواهم فقط نگاهی به برخی از زمان از موسیقی در منوی” گفت: Stout. “بین ستون روزنامه و رادیو نشان می دهد من می خواهم انجام شده است چیزی با موسیقی محلی هر هفته به مدت 26 سال است. اما پس از حدود دو هفته من حدس می زنم پیر خبرنگار روزنامه در من وارد شد. من می خواستم به صحبت کردن با مردم است. من می خواستم برای مصاحبه با مردم. من می خواستم برای دیدن چگونه آنها انجام می دهند شخصا و چگونه همه این بود که تاثیر آنها را حرفه ای. چرا که ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

اولین مصاحبه شد ارسال شده در مارس 15 و آخرین در تاریخ 1 ژوئن. این مجموعه شامل گفتگو با برت الکساندر جیمی Harnen, A. J., پرش, لایحه کلی جو Nardone جونیور خواهد Beekman داستین Douglas, ریچی, Kossuth, Ellie رز جو Wegleski پاتریک McGlynn کریس Hludzik ریچارد بریگز, Eddie Appnel, Loreen Bohannon, تام Flannery, Mike “Miz” Mizwinski هارون فینک و مایکل Cloeren ترین مصاحبه زد 30-40 دقیقه در طول. آنها اهدا شده است به Luzerne County تاریخی جامعه به عنوان یک 10-CD مجموعه و همچنین در mp3 فرم.

“آنها ساعتهای گفت:” Stout. “برخی از آنهایی که برای اولین بار انجام شد خیلی زود در زمانی که ما فقط وارد شدن به اقامت در خانه سفارشات و همه چیز تعطیل. و مانند هر جای دیگری بر صنعت موسیقی بود که بسیار ویرانگر است.”

مصاحبه شوندگان در محدوده سنی برای کسانی که در دهه بیست سالگی خود را به دهه شصت. تنومند می گوید قصد او بود به صحبت با نه فقط کار نوازندگان اما با مردم از تمام جنبه های زندگی مشغول به کار در صنعت موسیقی.

“کاملا چند از کسانی که من با صحبت مشغول به کار بودند نوازندگان و با تمام کنسرتهایی خود را به طور ناگهانی لغو شدن آنها قطعا تا به حال یک چشم انداز منحصر به فرد در همه چیز” گفت تنومند. “بسیاری از آنها بسیار خلاق حق دور و شروع به انجام زندگی می کنند جریان های وب از صفحه اصلی در رسانه های اجتماعی. اما سری نبود فقط در مورد نوازندگان. من هم صحبت کردیم به کسانی که تولید شده سوابق محلی در استودیو های ضبط صدا و افرادی که موفق سالن موسیقی هر دو بزرگ و کوچک. و بنابراین شما باید A. J. پرش از کارل سالن صحبت کردن در مورد به تعویق انداختن حدود 40 را نشان می دهد و خواهد Beekman از Mohegan Sun Arena صحبت کردن در مورد به تعویق انداختن کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.”

“جیمی Harnen بومی Plymouth رئیس جمهور از یکی از بزرگترین کمپانی در نشویل و او را چشم انداز. جو Nardone جونیور صحبت در مورد چالش های نگه داشتن خود را در فروشگاه ثبت در کسب و کار. ریچی Kossuth co-صاحب یک فروشگاه موسیقی و صدا شرکت و نقش در یک گروه پس از او تا به حال افکار در همه چیز. Loreen Bohannon تورهای کشور به عنوان یک تکنسین صدا و همه از او تابستان تور لغو شد. ریچارد بریگز صحبت در مورد لغو بریگز مزرعه بلوز متحرک. برت الکساندر بازی کرده بود با Badlees. هارون فینک بازی کرده بود با Breaking Benjamin. هر دو ملی هنرمندان ضبط و دیده بود اما هیچ چیز مانند COVID-19.”

تنومند می گوید که برخی از مصاحبه ها انجام شد و در مدت کوتاهی پس از عبور از جری Hludzik افسانه ای محلی نوازنده که به گفته یک عضو از ملی اعمال شناورها و داکوتای. در نتیجه چند تن از مهمانان در مصاحبه با سری که تا به حال شناخته شده و مشغول به کار با Hludzik نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را بر او. در اوایل ماه ژوئن هنگامی که بسیاری از شمال شرقی پنسیلوانیا شروع به ورود به زرد و سبز فازهای دوباره باز او احساس این سری تا به حال تحت پوشش هر موضوع و در نتیجه تصمیم به پایان دادن به آن در #19.

“نوزده به نظر می رسید مانند تعداد مناسب برای قرار دادن تا COVID-19 سری” گفت تنومند. “هنگامی که ما آغاز شده بود همه هنوز کمی شل-شوکه توسط همه چیز که اتفاق می افتد و هیچ کس واقعا می دانستم که آنچه در جهت چیزهایی که عنوان شد. و حدود شش هفته بعد زمانی که ما یکی از آخرین Micheal Cloren که مدیریت پن اوج برگزاری کنسرت بود صحبت کردن در مورد تلاش برای قرار دادن برخی از نشان می دهد پشت در تقویم برای سقوط. وجود یک نور در انتهای تونل که امیدوارم باقی خواهد ماند و روشن است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

این Luzerne County Historical Society قدردانی دریافت ضبط شده است.

“این فوق العاده است, اهدا” گفت: Mark J. Riccetti جونیور مدیر عملیات و برنامه های در Luzerne County Historical Society. “من فکر می کنم از آن خواهد شد یک انگیزه ای برای آینده, کمک های مالی و همچنین نشان می دهد که شما لزوما باید به آنچه ما تماس بگیرید یکی از جبهه خط کارگران. آن را ندارد به این داستان است که شما در تلویزیون می بینیم. ما به دنبال جمع آوری هر گونه تاریخ شفاهی. ما می خواهند بدانند که چگونه این تاثیر می گذارد هر فرد در دره.”

تنومند می گوید که از طریق مصاحبه سپاسگزار او کمک کرده اند و بازی در یک نقش کوچک در کمک به حفظ برخی از تاریخ محلی. هفتگی رادیو نمایش را به امواج رادیو و تلویزیون در ماه اوت 2.

“من عاشق تاریخی جامعه” گفت تنومند. “من مشغول به کار در برخی از پروژه ها با آنها در گذشته است. و هنگامی که من تو را دیدم یک پست در Facebook صفحه درخواست از مردم برای کمک به برخی تاریخ شفاهی داستان در مورد COVID-19 من فکر کردم این مصاحبه که من تا به حال انجام می شود ممکن است مورد علاقه آنها. مسلم – آنها مقابله بیشتر با هنر و سرگرمی و موزیک – اما خود داستان نیز بخشی از داستان است. هر کس مهم نیست چه حرفه ای خود ممکن است دارای یک داستان. و این مردم از ما, موسیقی محلی جامعه صحبت در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر افراد خلاقیت و معیشت خود را. و من سپاسگزار است که آنها زمان برای به اشتراک گذاشتن این داستان.

“امیدوارم” او افزود: “بیشتر مردم از تمام جنبه های زندگی همان را انجام خواهد داد. اگر شما یک دکتر یا پرستار و شما بودند و یا هنوز هم در حال کار در ICU با COVID-19 بيمار را به مدت 20-30 دقیقه شب و سند داستان خود را. اگر شما مشغول به کار در یک سوپر مارکت انجام همان. اگر شما تا به حال COVID-19 یا کسی که به شما نزدیک هم سند آن است. شما می توانید رکورد خود را در افکار و خاطرات به عنوان یک صدای ضبط خبرنگاری راست بر روی تلفن هوشمند خود را و ایمیل آن را حق تاریخی جامعه است. از آن آسان است. و این چیزی است که نسل های آینده قطعا علاقه مند می شود. این شده است یکی از مهم ترین وقایع تاریخی از زمان ما است.”

(برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال COVID-19 داستان به Luzerne County Historical Society, تماس 570-823-6244.)

مدیر Luzerne County Historical Society.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>