Pedri: نه شهرستان و نه به رهبری بازگشت به زرد فاز


 Pedri

Pedri

مقالات مرتبط

Luzerne County نیست و مجموعه ای از حرکت های محدود تر coronavirus زرد فاز, شهرستان, مدیر, C. David Pedri گفت: پنج شنبه.

“من می خواهم به بسیار روشن است. من دریافت کرده اند هیچ کلمه ای از ما رفتن به زرد” Pedri گفت: در طول یک مجازی به روز رسانی در شهرستان دولت برگزار شد بیشتر Hazleton اتاق بازرگانی است.

Pedri مطرح زیرا او دریافت کرده است حداقل 10 استعلام از شهروندان در مورد بازگشت به زرد دو روز گذشته. وی با اشاره به پچ پچ های بی پایه و اساس به عنوان مثال از شهرستان را تلاش برای مبارزه با رسانه های اجتماعی شایعات با واقعیت در طول بیماری همه گیر.

پنسیلوانیا وزارت بهداشت خواهد هشدار شهرستان اگر آن مورد شمارش و سایر عوامل در حال افزایش بود به یک سطح است که می تواند ماشه شهرستان جنبش از حداقل محدود سبز فاز که نشده اتفاق افتاده است Pedri گفت.

صحبت کردن به طور کلی یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: رژیم صهیونیستی است. تام ولف روشن ساخته است طی بازگشایی اطلاعیه که دولت ادامه خواهد داد نظارت هر شهرستان برای اطمینان از ایمنی از ساکنان.

بسیاری از داده های دولت مانیتور در حال حاضر در دسترس برای همه در آن به تازگی ایجاد شده هشدار دهنده در داشبورد است که در هفته به روز شده و نوشته شده آنلاین در www.health.pa.gov بخش گفت.

داشبورد گزارش نشده هر هشدار دهنده نتایج جستجو برای شهرستان تا به امروز در شش دسته دولت ردیابی است.

آخرین آمار مقایسه اعداد از این هفته از 26 ژوئن تا 2 ژوئیه و قبل از هفته ژوئن 19 تا 25:

• جدید بارگیری در این هفته شهرستان موارد افزایش از 42 تا 44 است که تنها دو ، این افزایش 819 ایالت با 637 از موارد اضافی ناشی از Allegheny County است.

• Luzerne County, را در بروز و یا مورد در هر 100,000 ساکنان است 13.9 در اخیر هفته و یا در مورد مشابه به عنوان قبل از هفته 13.2. ایالت بروز نرخ 33.4.

• شهرستان coronavirus تست مثبت رای است 1.7% کاهش از قبل از هفته 2.1%. دولت رای: 4.5%.

• روزانه به طور متوسط coronavirus بستری شد 7.3 در شهرستان یا 2.3 کمتر از هفته گذشته شکل است. بستری شدن در بیمارستان را کاهش 88.1 در سطح ایالت.

• هیچ ساکنان شهرستان گزارش شده در هواکش.

• درصد از بیمارستان به اورژانس به دلیل coronavirus-مانند-بیماری 0.5% بود هر دو هفته. ایالت درصد 0.7 بود.

روز پنج شنبه در شهرستان تا به حال 12 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر.

Pedri گفت که او می تواند در بالا هشدار اگر بخش رو به طیف وسیعی از 30 مورد جدید چند روز در یک ردیف. در طول مجازی مجلسی جلسه او ستایش برای ساکنان این شهرستان کاهش شدید در موارد پس از مارس گفت: آنها ساخته شده است یک تفاوت اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و پس از پروتکل های بهداشت.

وی در اعتراض به ادامه اقدامات احتیاطی کرد و گفت: این شهرستان است “را از طریق با این بیماری همه گیر.”

“این زمان برای ما به جشن” Pedri گفته مجازی شرکت کنندگان. “اما از آن زمان برای ما می گویند ما تا چه حد می آیند.”

این شهرستان وارد سبز فاز در ژوئن 19, اجازه کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در نصف ظرفیت با پروتکل های از جمله سالن های رستوران/کافه تناسب اندام, مراکز خرید, مراکز تئاتر و قمار.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>