NBC News, مجموعه هدف از نیروی کار است که نیمی از اقلیت

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — ان بی سی نیوز, رهبر کسر کند و در یکی از اولین اقدامات در این کار است متعهد به ایجاد یک نیروی کار در سازمان های خبری او نظارت دارد که حداقل نیمی از کارکنان اقلیت.

کارکنان در حال حاضر نزدیک به 27 درصد اقلیت از جمله 8 درصد هر یک از کون, لاتینی و کارگران. کند مجموعه هیچ مهلت برای رسیدن به خود “50 درصد طرح است.”

او همچنین می خواهد زنان را شامل نیمی از کارمندان در NBC News, MSNBC و CNBC و او در حال حاضر تقریبا وجود دارد.

این طرح برای اولین بار در گزارش لس آنجلس تایمز می کند یک رهبر در جنبش کنونی برای تنوع بخشیدن به اخبار کسب و کار. که گفتگو در سراسر صنعت از جورج فلوید را قتل به دست پلیس مینیاپولیس است.

برای مثال بالای ویرایشگر در Philadelphia Inquirer استعفا داد و پس از سیاه و سفید به خبرنگاران اعتراض به لحاظ نژادی, حساس, تیتر. سیاه, خبرنگاران در نیویورک تایمز گفت: یک قطعه نظر در تظاهرات توسط سناتور. تام پنبه را احساس ناامن; بار بعد گفت: ستون باید اجرا بدون تغییرات و نظر سردبیر پایین پا.

“این فقط چیزی که حق انجام” Conde گفت: در مصاحبه روز شنبه. “این درست برای هر کسب و کار است که می خواهد به رشد در ایالات متحده است.”

Conde سابق Telemundo اجرایی منصوب شد و در ماه مه به عنوان NBC Universal, اخبار گروه رئیس پر اندرو عدم نقش.

شبکه’ در هوا رکورد مخلوط است. لستر Holt, که سیاه و سفید است, است که برجسته ترین نقش لنگر در NBC News. اما تا شنبه وقت شادی رید به میزبان 7 p. m. در MSNBC لیبرال متمایل شبکه شب بازیگران برجسته پنج مرد و یک زن.

بیشتر نیروی کار متنوع قادر خواهد بود به نقطه داستان که در غیر این صورت ممکن بود از دست رفته, Conde گفت.

“ما یک سازمان خبری است که من فکر می کنم منحصر به فرد مسئولیت به منعکس کننده و نشان دهنده های مختلف جوامع ما در خدمت” او گفت:. “به منظور انجام این کار ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما جذب بهترین و درخشان ترین از تمام جنبه های زندگی است.”

اقلیت استخدام خواهد شد یکی از عوامل در چگونه مدیران در سازمان های خبری در نظر گرفته همراه با امور مالی و رتبه بندی در نشان می دهد آنها نظارت کرد.

این مهم است که از آن خواهد شد نیروی مدیران به تمرکز بر روی این موضوع هر دو در استخدام و حفظ اقلیت کارکنان گفت: دوریس Truong مدیر آموزش و تنوع در پوینتر موسسه روزنامه نگاری فکر می کنم تانک. Truong گفت: ان بی سی نیوز نیز باید به اهداف تعیین شده برای اقلیت نمایندگی در رهبری است.

کند و Truong باید هر دو پیشنهاد پرداخت کارآموزی برای جذب افراد جوان در زمینه های مختلف اقتصادی.

داده شده که در آن NBC در حال حاضر به خصوص با کارکنان Truong گفت: او می داند که چرا این ابتکار هیچ مهلت و خوشحالم که پیشرفت بررسی می شود به طور منظم. اما او گفت: Conde نیاز به اطمینان حاصل شود ابتکار outlasts او.

“آنچه که من می خواهم به شنیدن این است که آیا افراد دیگری در NBC متعهد به این حرکت رو به جلو,” او گفت:.

کند گفت: کارکنان خود را که NBC قصد دارد برای به دست گرفتن لحظه ای از بیداری در ایالات متحده است.

“این لحظه ای مناسب برای NBC Universal, نه فقط صبر کنید برای تغییر اتفاق می افتد اما به سرب در آن,” او گفت: AP.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>