ژاپن پرانتز برای بیشتر باران های سنگین به عنوان تلفات به 66

توکیو (AP) — قطعات ژاپن هنوز در حال جستجو برای از دست رفته مردم و تخلیه آن رشته توسط مرگبار, سیل و رانش زمین شد نیروبخش برای بیشتر تپش باران از طریق آخر هفته.

مرگ و میر افزایش یافته است به 66 عنوان از صبح روز جمعه با 16 نفر دیگر هنوز مفقود آتش نشانی و مدیریت بحران سازمان گفت. بسیاری از آنها در استان در کیوشو ژاپن سومین جزیره اصلی.

آسیب فراتر کیوشو به مرکزی ژاپن منظره کوه روستاهای شناخته شده برای چشمه های آب گرم و پیاده روی.

جستجو و نجات ادامه داد: در کوما ایجاد کرد که در آن نه مردم گم شده و تلاش شده است با تاخیر عمیق floodwater و خطر رانش زمین. افراد جدا شده توسط سیل هنوز در حال airlifted به ایمنی.

در چشمه های آب گرم شهر Yufuin در اوئیتا استان مهمانخانه دار مرده پیدا شد و امدادگران به جستجو برای سه نفر از اعضای خانواده او هنوز هم گم شده است.

نزدیک به 2000 نفر از مردم هنوز هم سرگردان در 70 مکان رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت. نجات کارگران و مقامات شده اند در تماس با بسیاری از این مناطق اگر چه میزان آسیب شده است به طور کامل شناخته شده است.

هواشناسی آژانس صادر کرده است تخلیه مشاوره در ناکازاکی و مناطق دیگر در کیوشو منطقه با توجه به ادامه بارندگی است. در کل بیش از 1.2 میلیون نفر شده اند خواست برای تخلیه هر چند از آن است که اجباری نیست.

این آژانس پیش بینی کرد تا 300 میلی متر (11 اینچ) باران در جزیره جنوبی از طریق پنج شنبه.

Suga خواست ساکنان مناطق آسیب دیده برای تخلیه تعیین شده به امکانات اولیه و اطمینان مردم است که کافی virus اقدامات ایمنی استفاده می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>