سیل خسته ونیز قرار می دهد “موسی” بادی موانع آزمون

توسط فرانسیس D’EMILIO

رم (AP) — ونیز انجام یک محاکمه اجرا از بلند پروازانه ضد سیل سیستم از 78 بادی موانع به امید حفاظت از تالاب شهرستان از ویرانگر جزر و مد بالا.

برتر جوزپه کونته در روز جمعه در یک مراسم در ونیز تحت فشار یک دکمه است که فعال کمپرسور و پمپ هوا به رنگ زرد روشن موانع که پس از آن شروع به افزایش از دریا به عنوان یک نوع از یک خاکریز بر روی تقاضا.

پروژه سرند با فساد قرار بود کار در سال 2011. در حال حاضر آخرین تاریخ است 2021 اما کونته با بیان امیدوارم که آن را می توان توسط این پاییز. در ماه نوامبر سال 2019 ونیز دچار بدترین حالت آن جاری شدن سیل در بیش از 50 سال است.

این پروژه نام موسی را به یاد می آورد کتاب مقدس شکل که عهد عتیق را بازگو جدا آبهای دریای سرخ. اما آن را نیز ایتالیایی مخفف تجربی الکترومکانیکی ماژول.

متحرک دروازه سیل متصل هستند توسط لولا به بلوک های سیمانی در بستر به همراه سه دهانه از سطح دریا به مرداب. پس از بالا جزر و مد خطر متوقف دریا آب توسط پمپ به دروازه آنها را سنگین و بنابراین می توان آنها را کاهش داد.

افتتاح در سال 2003 این پروژه بود و غرق در فساد. در سال 2014 محققان نشان داد یک سیستم رشوه و رشوه. نزدیک به 6 میلیارد یورو ($6.5 میلیارد دلار) بوده است که به برنامه ریزی و ساخت و ساز از ضد سیل سیستم.

محیط زیست را به مخالفت با این پروژه می ترسم آن را مزاحم تالاب ظریف محیط زیست. روز جمعه برخی از آنها سوار در قایق های کوچک در نزدیکی سایت آزمون دست تکان داد و اعتراض آگهی ها.

کونته در ستایش این پروژه گفت: طراحی شده برای حفاظت از ونیز را ” حيرت آور, معماری, هنری و میراث تاریخی.

تا به حال موسی عملیاتی شده است در سال گذشته آن می تواند قرار داده شده است به دراماتیک آزمون. سیل در Nov. 12 حمله St. mark’s Basilica و همچنین ریخت و به خانه ها و هتل ها و فروشگاه ها و رستوران ها در این شهر که زندگی کردن گردشگری. مقامات شهرستان برآورد خسارت سیل در برخی از 1 میلیارد یورو است.

موانع طراحی شده برای محافظت از ونیز از جزر و مد به عنوان بالا به عنوان 3 متر (10 فوت) است. در نوامبر سیل جزر و مد رسید به 1.87 متر (6.5 فوت).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>