اولین مسابقه F1 در توسکانی; روسیه GP می تواند 1st با طرفداران

توسط جروم PUGMIRE

اسپیلبرگ اتریش (AP) — اولین توسکانی جایزه بزرگ در Mugello برگزار خواهد شد در سپتامبر. 13 و روسیه جایزه بزرگ در سوچی دو هفته بعد می تواند اولین مسابقه فرمول یک این فصل با طرفداران.

F1 فصل آغاز شده و آخر هفته گذشته در اتریش با طرفداران در Red Bull Ring در اسپیلبرگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما معاون نخست وزیر روسیه دیمیتری Chernyshenko گفت او امیدوار است که تماشاگر می تواند شرکت می تواند شرکت در این مسابقه در سوچی بعد از این سال.

“روسیه آماده است برای دریافت فرمول 1 تیم و تماشاگران. دولت را به ارائه تمام کمک های لازم در آماده سازی و تحویل رقابت” Chernyshenko روز جمعه گفت. “این خواهد بود یک رویداد مهم برای ورزش است.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از طرفداران مقامات روسی امیدوارم که به اجازه می دهد در داخل 55,000-ظرفیت سوچی Autodrom.

“این خواهد بود که باور نکردنی جشنواره برای وسیع ترین مخاطبان ممکن است” گفت: آلکسی Titov مدیر عامل شرکت از دولت حمایت مسابقه پروموتر Rosgonski. “ما با اعتماد به نفس است که مشکلات در این سال را تبدیل به یک مانع خاص برای motorsport طرفداران. ما به دقت در حال آماده شدن برای دریافت تماشاگران با خیال راحت و به دنبال به جلو به دیدن همه است.”

هر دو مسابقه بودند به تقویم اضافه شده توسط F1 سازمان در روز جمعه با در نظر گرفتن تعدادی از برنامه ریزی مسابقات تا کنون در این فصل به 10 — همه آنها در اروپا است.

F1 هنوز هم امیدوار به 15-18 نژادها و تا پایان فصل در ماه دسامبر با نژادها در بحرین و ابوظبی.

“ما شروع خوبی برای ما فصل در اتریش هفته گذشته و ما به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس در برنامه های ما برای مسابقه در طول باقی مانده از سال 2020” F1 رئیس تعقیب کری گفت. “ما به همان اندازه هیجان زده برای دیدن مسابقه فرمول 1 برای اولین بار در Mugello یک مناسبت است که علامت فراری 1000هفتم جایزه بزرگ.”

Mugello است در حدود 32 کیلومتر (20 مایل) از فلورانس. آن هرگز صحنه یک مسابقه F1 اما میزبانی F2 و MotoGP مسابقات و همچنین همانطور که قبلا بودن فراری تست مسیر.

فراری راننده سباستین Vettel انجام یک درایو تست وجود دارد و در ماه گذشته.

___

AP ورزشی نویسنده جیمز Ellingworth در دوسلدورف آلمان کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>