کمونیست نژادپرستانه: چگونه مارکس نفرت نژادهای

سیاه و سفید زندگی ماده (پل) جنبش bاگان به عنوان یک واکنش به خشونت پلیس اما معترضان به زودی موجب طولانی تاخیر گفتگو در مورد سازه نژادپرستی مداوم نابرابری و سابقه طولانی سفید برتری که فعال است بی عدالتی باقی بماند. While پل جنبش در آغاز یک سر رسیده و گفتگو در مورد نژادپرستی آن را از دست رفته یکی از بزرگترین نژادپرستانه متفکران مدرن تاریخچه — پدر کمونیسم کارل مارکس. برای کسانی که تحت این تصور نادرست است که مارکس مشاهده همه را در برابر, در اینجا برخی از نظرات خود را در سیاه پوستان و یهودیان و مکزیکی ها و سرخپوستان می باشد.

سیاه پوستان

مارکس با شوق و ذوق کار پشتیبانی از مهارتهای مسلکی اقدام نموده Pierre Tremaux به کاریکاتور آفریقایی جامعه به عنوان عقب مانده مردم است. در نامه ای به مارکس نوشت: به همکار خود فریدریش انگلس او می گوید که Tremaux علمی ثابت شده است که “مشترک Negro نوع انحطاط شکل بسیار بالاتر است.” Engles در یادداشت به ضد Duhring استدلال می کند که این مفهوم به دست آورد ویژگی های توسعه یافته از افراد به گونه های و که این امر می تواند دشوار است برای تدریس به یک استرالیا سیاه در مورد ریاضی بدیهیات. نژادی خود را مفاهیم دیدم حمایت از دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو گفت که در سال 1952 خاطرات موتور سیکلت خاطرات که یک فرد تنبل و تنبل در حالی که اروپایی هوشمند است و به دنبال.

Marx enthusiastically supported the blatantly false notion that blacks are inferior. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

مارکس با شور و شوق حمایت پرهیاهو اشتباهی که سیاه پوستان بودند تحتانی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

یهودیان

این یهودیان که مارکس به نظر می رسد که منفور ترین به عنوان نشان خود را نژادپرستانه و نظرات خود را در برابر جامعه. آن است که اگر مارکس در واقع معتقد بودند که یهودیان بد با طبیعت و سزاوار همه درد و رنج که وارد بر آنها. او در سال 1861 کار روسیه واممارکس می نویسد که هر مستبد حمایت توسط یک یهودی و می رود به تلقین کردن که یهودیان پول مردم گرسنه را به ضرر جامعه فقط به خاطر اینکه آنها در زمینه مالی است. نازی ها هولوکاست یهودیان است که تا حدودی با الهام از چنین مارکسیستی views. هیتلر نفرت از یهودیان رانده شد اعتقاد خود را که Jewishness و سرمایه داری دو روی یک سکه هستند. در واقع او شناخته شده است به پرسید: “چگونه به عنوان یک سوسیالیست می تواند به شما نمی شود یک anti-Semite?”

Latinos

پس از ایالات متحده ضمیمه مکزیک پس از مکزیک و آمریکا جنگ در 1800s مارکس توجیه درمان پرداخت به مکزیک. “آیا این یک بدبختی است که با شکوه کالیفرنیا کشف و ضبط شد از تنبل مکزیکی ها که نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن؟” مارکس خواسته sarcastically. انگلس بیش از حد به اشتراک گذاشته شده همان اهانت به مکزیکی ها در یکی از نوشته های خود را: “در آمریکا ما شاهد فتح مکزیک و شاد در آن است. آن را به نفع خود و توسعه که در مکزیک قرار داده خواهد شد تحت قیمومیت ایالات متحده” با توجه به روزانه سیگنال.

سرخپوستان

مارکس برگزار شد بزرگ تحقیر برای سرخپوستان. او اظهار داشت که زبان انگلیسی تداخل در هند منحل نیمه اجنبی جوامع و ایجاد تنها انقلاب اجتماعی شناخته شده در آسیا هستند. او استدلال کرد که انگلستان تا به حال دو وظایف را به انجام برسانند در هند — اولین بار است که برای از بین بردن تمدن و فرهنگ کشور و دوم این است که به ذخیره کردن پایه های جامعه غربی در آسیا است. او استدلال که هند شد “مقدر بود فتح” در نتیجه تحریم بیش از دو قرن ظلم و ستم و استثمار میلیون ها نفر از مردم در هند رنج می برد در دست انگلیسی ها.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سه متر بالا کار هنری در حمایت از معترضان هنگ کنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>