بایدن آیووا استخدام سیگنال محکم در دولت تهمت برنده بزرگ

توسط توماس BEAUMONT

DES MOINES, آیووا (AP) — جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری به صف ارشد, تیم, در, آیووا, نشانه دموکرات ببینید دولت که در آن جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم آنها را به آسانی در سال 2016 به عنوان در دسترس است.

اگر چه آیووا شش رای کالج انتخاباتی سختی را به دولت سیاسی پولها یک مسابقه رقابتی برای آنها این سقوط می تواند مشکلات سیگنال برای مغلوب ساختن پیشی جستن در دیگر ایالت های شمالی او برنده کوچکتر حاشیه خواهد بود و به احتمال زیاد نیاز به انجام دوباره برای برنده شدن در گروههای عمدتا میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

“من نمی دانم چه کسی برنده خواهد شد, آیووا, اما من فکر می کنم دولت در مشاجره در راه است که شش ماه پیش شما ممکن است مشکوک” به گفته دیوید اکسلراد سابق استراتژیست ارشد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا. “این واقعیت که آیووا یک مسابقه نزدیک بدان معنی است که کسانی که در کشورهای دیگر بسیار در معرض خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن به نام جانباز دموکراتیک عمل جکی نوریس به عنوان مشاور ارشد خود را برای انتخابات عمومی تیم در آیووا که در آن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات هیلاری کلینتون با 9.4 درصد در سال 2016 انتخاباتی را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه.

نوریس بود که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Goodwill Industries مرکزی آیووا تا زمانی که ممکن بود مشاور ارشد اوباما برنده سال 2008 حزبی آیووا مبارزات انتخاباتی و بعد از آن کارگردانی اوباما برنده 2008, آیووا, انتخابات قبل از اینکه شنود گذاشته باشند به عنوان میشل اوباما اولین رئیس ستاد در واشنگتن است.

پیوستن نوریس به عنوان بایدن آیووا, مدیر مبارزات انتخاباتی است لورن Dillon, که, کارگردانی, مینه سوتا بهداشت ، ctq را 2020 آیووا انجمن مبارزه است. او یک ارشد تبلیغات برای استراتژیست دموکرات سنا نامزدها در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای پس از خدمت در چندین نقش در کمیته ملی حزب دموکرات.

یک Des Moines Register نظرسنجی ماه گذشته نشان داد این مسابقه تقریبا در آیووا. مغلوب ساختن پیشی جستن led بایدن بیش از 10 درصد در ثبت نام مارس نظرسنجی.

سفت در آیووا به شرح زیر افزایشی سود توسط دموکرات ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده دولت است.

پس از یک دهه ثابت خواه دستاوردهای دربسته در محیط با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی دموکرات ها سرنگون دو جمهوری خواه مجلس در سال 2018 در حالی که همچنین چیدن صندلی در قوه مقننه است. دموکرات ها را پس کشیده در نزدیکی حتی با تخفیف ویژه در ثبت نام رای دهندگان برای اولین بار در هفت سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیش از $400 ، 000 نفر در آیووا از آوریل تا اواخر ماه ژوئن با توجه به تبلیغات اطلاعات به دست آمده توسط AP. در ضمن تهمت محفوظ است حداقل 5 میلیون دلار در تبلیغات زمان در آیووا پاییز امسال با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل یک حزبی آگهی ردیابی ،

“مغلوب ساختن پیشی جستن مردمی می دانم این است که در بازی به دلیل تبلیغات آنها در اینجا” گفت: سابق آیووا رژیم صهیونیستی است. تام Vilsack یک دموکرات که تایید بایدن در سال گذشته است.

بایدن دستیاران کاهش یافته است می گویند که آیا آنها برنامه ریزی شده آیووا کمپین تبلیغاتی هر چند دموکراتیک فعالان کارش با این کمپین پیشنهاد یکی خواهد بود به احتمال زیاد باید در این مسابقه باقی می ماند با توجه به میزان نسبتا ارزان تلویزیون زمان در دولت است.

علاوه بر میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین بایدن به کارکنان سازمان در آریزونا و فلوریدا و نوادا و کارولینای شمالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نام ارشد, آیووا, تیم تقریبا یک سال پیش از جمله اریک Branstad پسر سابق رژیم صهیونیستی. تری Branstad به عنوان مشاور ارشد.

هر چند تهمت کمپین دستیاران کاهش یافته است به نظر در تبلیغات انتخاباتی سخنگوی Preya Samsundar گفت: این کمپین تا به حال ساخته شده بیش از یک میلیون رای دهندگان تماس با ما در دولت بود و داوطلبان در همه آیووا 99 شهرستانهای استان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>