شناخته شده به عنوان “پادشاه چینی, انیمیشن” کاریکاتوریست شناخته شده به عنوان Daxiong که نام واقعی است Guo Jingxiong به تازگی پیوست با همکاری کانادا واقع گرا شکل مجسمه بن Li برای ایجاد یک 3 متر بالا نقاشی و مجسمه سازی برای حمایت از ضد استرداد جنبش اعتراضی در هنگ کنگ است. این هنری مشارکت در نظر گرفته شده است به مردم یادآوری کند که فراموش نکنید که این لحظه تاریخی در مبارزه از هنگ کنگ به مردم است. در مصاحبه ای منحصر به فرد Daxiong و بن Li مربوط به هدف اصلی خود را ایجاد و دیدگاه های خود را در هنگ کنگ مردم را ضد استرداد جنبش است.

Daxiong شده است نگرانی در پی حوادث در هنگ کنگ پس از ژوئن 2019 و همکاری با رسانه ها در “نگاه در چین” در ایجاد یک تعداد پوستر با موضوع هنگ کنگ ضد استرداد جنبش اعتراضی. در پایان 2019 او جلب بزرگ 3 متر نقاشی برای ثبت این لحظه تاریخی است.

Ben Li is an artist from China who specializes in sculpture. (Image: YouTube/Screenshot)

بن لی است که یک هنرمند از چین که متخصص در مجسمه سازی. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

او به رسانه ها گفت که این افراد جوان شرکت کننده در هنگ کنگ را ضد استرداد اعتراض الهام گرفته نقل مکان کرد و او را بسیار. با توجه به سیاسی و جغرافیایی عوامل هنگ کنگ در حال حاضر در خط مقدم “ببر کرده است.” خطرات روبرو شده توسط مردم برای مقاومت در برابر ظلم و ستم حزب کمونیست چین (CCP) بزرگ هستند و چالش ها و فشارهای مواجه هستند نیز شدید است. اما مردم هنگ کنگ در حال بیداری و وجود دارد هیچ عطف بازگشت. “ما در حال لمس توسط خود شجاعت و باید به حمایت از آنها.”

او همچنین به خبرنگاران گفت که در این ضد استرداد جنبش اعتراضی او متوجه شد که نسل جوان است رد CCP و آنها به وضوح مشاهده رنگ واقعی در حزب کمونیست چین. “CCP هرگز افتخار وعده های خود در” یک کشور دو سیستم ” برای هنگ کنگ. در عوض آنها با استفاده از این سیستم برای فریب مردم هنگ کنگ, فریب مردم از تایوان و فریب تمام جهان است. CCP همیشه متوسل به دروغ و خشونت. امروز بیشتر و بیشتر مردم در سراسر جهان در حال دیدن CCP را رنگ واقعی.”

Daxion told reporters that in this anti-extradition protest movement, he realized that the younger generation is rejecting the CCP and they clearly see the true colors of the Communist Party. (Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

Daxiong به خبرنگاران گفت که در این ضد استرداد جنبش اعتراضی او متوجه شد که نسل جوان است رد CCP و آنها به وضوح مشاهده رنگ واقعی در حزب کمونیست چین. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

او معتقد است که آن را در واقع مردم که رنج می برند در سرزمین اصلی چین است. کسانی که بر این باورند در CCP هستند که رنج می برد وحشتناکی. هر چه زودتر آنها را از خواب بیدار هر چه زودتر آنها می تواند آینده ای روشن را برای خود.

Daxiong امیدوار است که از طریق آثار او می تواند بیدار مردم و عدالت و وجدان و همچنین اجازه دهید مردم هنگ کنگ می دانم که وجود دارد بسیاری از بیدار چینی در جهان است که ایستادگی خواهد کرد تا با آنها به سرنگونی CCP. این است برای رفتن به یک پدیده آسمانی. همه انسان ها در آن است. “انتخاب برای از بین بردن CCP است که انتخاب یک آینده بهتر برای خود است.”

بن لی گفت که مجسمه سازی برای ایجاد ضد استرداد جنبش اعتراضی است فقط آغاز از خلاقیت خود. او امیدوار است برای ضبط تمام حوادث مربوط به عدالت در جهان در قالب مجسمه. “من فکر می کنم این نوع از چیزی که باید برای ایجاد عدالت برای همیشه.”

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خواهد ویتنام را بیش از یک تکه بزرگ از چین را ساخت ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de