3 کانال شهرستانها در اروپا که نیست ونیز

ونیز مسلما محبوب ترین کانال شهر در اروپا است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید از شهر, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن گزینه های جایگزین. چرا ؟ خوب ونیز می تواند بسیار متراکم پس از آن جذب انبوهی از گردشگران است. به این ترتیب, شما ممکن است دریافت تجربه جادویی شما به دنبال آن هستید از یک کانال شهر.

و علاوه بر این نیست که مورد ضرب و شتم مسیر کلیشه? دیگر کانال شهرستانها هستند که به عنوان زیبا به عنوان ونیز در انتظار شما است. وقتی که می آید به منظره کانال شهرستانها سفر علاقمندان هرگز کوتاه فوق العاده مقصد در اروپا است.

1. امپوریبروا: Girona در اسپانیا

برای اولین بار در لیست ما است خرنا را امپوریبروا. این لوکس مارینا شهر کاملا متناسب با مفهوم یک کانال شهر. امپوریبروا زیبایی نمی تواند نسبت به گذشته خود. این سایت که قبلا نشسته بر روی سرسبز مرداب. در سال 1964 رهبران جامعه برنامه ریزی برای نوسازی آن است. و پس از اتمام نوسازی 11 سال بعد امپوریبروا تبدیل به خیره کننده “ونیز اسپانیا” که ما امروز می دانیم.

قایق و قایق بادبانی اشغال کانال امپوریبروا. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

با نزدیک به 15 کیلومتر از کانالهای ارائه منظره محل ذخیره سازی تلفن شما خواهد شد به احتمال زیاد پر کنید تا با عکس هایی از این شهر در هیچ زمان. نگاهی به یک تور جاده است و شما می توانید نمایش عالی از معماری مسکونی برخی از قلعه های قرون وسطی و چند موزه ها. و یا شما می توانید برش تعقیب و لذت بردن از فعالیت های اوقات فراغت در ساحل.

گرسنه ؟ شما می توانید از را انتخاب کنید مقدار زیادی از غذاهای دریایی رستوران در شهر به ناهار خوردن در. برخی از آنها فقط باز فصلی. بنابراین به یاد داشته باشید برای رزرو این مکان پیش از سفر خود را.

بروژ: بلژیک

ترکیبی از سیم پیچ کانال 15 قرن ساختمان و مزین کلیساها را برای یک سفر فوق العاده در بروژ. اعلام شده توسط یونسکو به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در سال 2000 این شهر رنگارنگ استفاده می شود یک توقف اجباری برای کشتی های تجاری. از پارچه به باسک و Castilian wools پر رونق تجار در این شهر نام آن را به عنوان قلب اقتصاد اروپا در طول قرون وسطی.

حتی به این روز نقش آن به عنوان یک مرکز تجارت hub قوی باقی می ماند. بروژ’ Zeebrugge بزرگترین بندر خودرو صادرات و واردات است. در حال حاضر زمانی که آن را می آید به اکتشاف شما هم می توانید قایق اعزامی یا اسب کشیده حمل و نقل تور. هر دو به شدت توصیه می شود.

نقطه از بازدید از این شهر است و برای دیدن آن کانال. پس از قایق سواری است. حتی برخی از غیر قابل دسترس نقاط شهر می تواند با قایق. و اجازه دهید صادقانه آن را سخت به مقاومت در برابر جذابیت قایق سواری در عاشقانه آبراه درست است ؟

اگر شما می خواهید برای بررسی از برخی از سایت های تاریخی, انتخاب کردن برای اسب کشیده می واگن تور. کامل با توضیحات از رانندگان حمل و نقل شما توسط موزه ها سوار در امتداد کانال صلیب کوچک روستایی پل و مشاهده Beguinage که در آن “husbandless مستقل زنان یک بار در زندگی گذشته است.” علاوه بر این بعد, تور, تورهای شب در اسب کشیده می واگن نیز در دسترس هستند.

وقتی که می آید به یک محل برای غذا خوردن, توصیه ما به آشپز گرت د Mangeleer پرماجرا, آشپزی در 3 Michelin Hertog Jan رستوران.

اوترخت هلند

چه چیزی باعث اوترخت standout در میان دیگر شهرستان درونی کانال در جهان است wharves. این مناطق مسطح در امتداد کانال اجازه می دهد تا قایق به اسکله و خالی کردن. و فقط در کنار این wharves سنتی بارانداز زیرزمینهای مرمت به خانه ها و مغازه ها و رستوران ها.

کاوش در اوترخت تاریخی و مناطق منحصر به فرد طول می کشد تنها یک روز پس درونی کانال حلقه امتداد کمتر از چهار مایل است. این که آیا شما را از قایق و یا راه رفتن در امتداد خیابان های, هر تصویر شما را در اینجا مناسب خواهد بود. گاهی اوقات هنگامی که شما را یک قدم زدن شما آمده بر مردم تبریک از تراس خود را با آبجو در دست است. خود دوستی کاملا متناسب با این سودای سفر به خارج از محل.

هنگامی که سفر خود را تقریبا انجام شده است, بوسه, اوترخت خداحافظی در Dom برج به دلیل این است که در آن شما پیدا کردن بهترین ویستا از شهرستان. اما این کار نیاز به کمی تلاش از طرف شما — 465 مراحل آنچه در آن طول می کشد تا آن را به بالای بلندترین کلیسا کلیسا در هلند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

باستان معماری: Dule معبد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>