ویروس نیروهای غذا پلت فرم برای پیدا کردن مخاطبان هدف

توسط MARK KENNEDY

نیویورک (AP) — هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2017 غذا با تکنولوژی پلت فرم گرسنه بود یکی از مشتری ها در ذهن: well-heeled کارگران دفتر.

هدف این بود که به وعده های غذایی خوشمزه برای مکان هایی مانند مایکروسافت و آمازون و گوگل با ایجاد شبکه های سرآشپزها و deliverers. قرار بود به Uber از غذا. Jay-Z یک فن.

پس از آن آمد جهانی همه گیر.

تمام کسانی که gleaming دفاتر — بخش حیاتی از شرکت توقیف شد. “وجود دارد نمی توانست بدتر از چیزی برای ما کسب و کار از آن گفت:” از بنیانگذاران و مدیر عامل افسر Eman Pahlavani.

اما گرسنه نیست زیر بروید. آن چرخد.

این روزها مشتریان شرکت به مراتب متفاوت تر از اهداف اصلی. در حال حاضر آن را تغذیه سالمندان کم درآمد و بچه ها. کسب و کار بهتر از همیشه است.

“بهترین ایده ها آمده است از ضرورت و نوآوری” Pahlavani گفت. “همیشه وجود دارد یک راه برای خارج شدن از یک وضعیت بد است.”

گرسنه راه اندازی در واشنگتن دی سی منطقه امیدوار به ایجاد اتاق ناهار بهتر و به نیش را از 60 میلیارد دلار برای پذیرایی از بازار است.

به جای آن از همان پیچد از مکان هایی مانند Panera نان یا Chipotle های گرسنه پلت فرم ارائه شده تا سرآشپزها و آینده یک فرصت برای به طور مستقیم خوراک یقه سفید مشتریان.

مواد غذایی تایلندی, حرکت تند و سریع, مرغ, کباب, فیوژن — همه از آن آماده شد 200 مستقل سرآشپزها در آشپزخانه خود و تحویل داده شده توسط روت سرور متصل شده توسط این شرکت با تکنولوژی بالا تحویل الگوریتم.

گرسنه گسترش به نیویورک و بوستون و آتلانتا و فیلادلفیا و تگزاس شهر دالاس و آستین. آن را اهدا یک وعده غذایی برای هر دو به فروش می رسد. این بهار و آن فرود آمد 20 میلیون دلار در سری B بودجه.

سرمایه گذاران شامل Atlanta Falcons در حال اجرا پشت تاد Gurley, کمدین کوین هارت و “سرآشپز بالا” قاضی تام Colicchio. براندون Crowe, Jay-Z, شخصی, آشپز شد در هیئت مدیره به عنوان رپر. این شرکت به ارزش 100 میلیون دلار.

COVID-19 اهمیتی نمی دهند.

“سلطه بر جهان ما قصد دارد به ارائه درآمد به سرآشپزها در تلاش برای ایجاد آن رفت پایین تخلیه در حدود یک هفته” Pahlavani گفت. “آن شکست قلب من زمانی که COVID رسید و ما می دانستیم که سرآشپزها ما بودند رفتن به ضربه سخت.”

مواد غذایی دیگر tech سایت چرخد و در طول این دوران از جمله تازه که اهدا $500,000 به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و Sweetgreen که تحویل رایگان غذا به بیمارستان کارگران و پرسنل پزشکی. اما گرسنه — پس از اهدای بیش از نیم میلیون وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان — پاره پاره کردن آن مدل کسب و کار.

به جای غذا به دفاتر آن در حال حاضر ارائه می دهد شخصی وعده غذایی اشتراک. به جای furloughing سرآشپزها آن ارائه می دهد زوم آشپزی آموزش به مشتریان شرکت های بزرگ. و به جای غذا به کارگران یقه سفید گرسنه است برنده دولت مخاطبین به ارائه وعده های غذایی به سالمندان و کودکان و نوجوانان.

“ما تصمیم گرفتیم بیایید نوآوری ما راه خروج از این چیز” Pahlavani گفت. “ما گفت:” بیایید تراشه در شکل و خارج چگونه ما می توانید انجام این کار و کمک به مردم و کمک به شهرستانها در حالی که همچنین نگه داشتن چراغ در اینجا در خانه.'”

شهر نیویورک شنود گذاشته گرسنه همراه با برخی از 60 فروشندگان دیگر برای اطمینان از هیچ نیویورکر می رود گرسنه است. با کمک آن شهر ارائه 1.5 میلیون وعده غذا در روز برای کسانی که با ناامنی غذایی و یا آسیب پذیری به COVID-19.

“ما شده است واقعا هیجان زده برای دیدن راه است که مواد غذایی و رستوران گروه ها و مزرعه کنسرسیوم واقعا شدت گفت:” جاشوا گودمن شهر دستیار کمیسر امور عمومی است.

گرسنه ایجاد یک غذا مرکز لجستیک در شهرستان چلسی Piers و استخدام صدها نفر از رانندگان. آن را در حال حاضر ارائه می شود 10,000 وعده غذا در روز.

“ما در حال حاضر ارائه مواد غذایی در نرخ ارزان تر از غیر انتفاعی بودند که در این فضا فقط به خاطر اینکه ما با استفاده از زیرساخت های فن آوری در جهان دیگر ما شرکت های بزرگ غذا در جهان” Pahlavani گفت. “ما قادر به اجرای این شهر در بیشتر قابل اعتماد رای اما در هزینه ارزان تر است.”

شارلوت جنکینز یک سایت رهبر در نیویورک گفت: او الهام گرفته شده توسط این شرکت درایو به رفتن نگه دارید — هر دو تغذیه و به کارگیری مردم است.

“دادن است بنابراین برای من مهم است و آن را بزرگ برای این شرکت ارزش بنابراین با خط که” او گفت:. “این کاملا عالی تماشای این شرکت محوری و همچنین بخشی از آن را بیش از حد. واقعا الهام بخش آنها چگونه بوده است قادر به تغییر بسیار و قادر به انجام این کار بسیار خوب است.”

شهرداری ها و مشاهیر رسیده اند را به عنوان به خوبی. هارت را باز کرد دسته چک و پرسید: گرسنه برای تغذیه سالمندان در زادگاه خود از فیلادلفیا. NFL را بابی واگنر بود همان چیزی که در سیاتل.

شرکت سرآشپزها نیز چرخد و به کوچکتر در هر وعده بودجه و دقیق دستورالعمل های وزارت کشاورزی ایالات متحده. آنها در حال ساخت اسپاگتی و شامی کباب, لازانیا, کوینولا کاسه مرغ و ظروف.

“آنها شده ایم بسیار بسیار در هیئت مدیره با آن — فقط انجام در یک سطح بالا. راستش در سطح بالاتر حتی از آنها را زمانی که آنها تغذیه دفاتر شرکت های بزرگ به دلیل من فکر می کنم شور و شوق در ضربات” Pahlavani گفت.

اما این همه خبر خوب نمی تواند خوب برای خط پایین می توانید آن را? ممکن است به تجارت مشتریان ثروتمند و کم درآمد و آنهایی که هنوز هم سود ؟ Pahlavani گفت گرسنه است که با داشتن آن سود آور ترین ماه تا کنون و یک فوریت به ماموریت خود را.

“نام شرکت گرسنه است. چگونه می توانم به شما خوراک کسانی که گرسنه هستند در این کشور؟” “شگفت انگیز است که ما هنوز این مشکل در آمریکا است. اجازه دهید بفهمند که چگونه برای از بین بردن این مشکل است.”

___

علامت کندی در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>