ویروس موارد پرش در بدترین ضربه سه نفر از ما برزیل و هند

توسط نیک پری

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — هند روز پنج شنبه گزارش داد نزدیک به 25000 جدید کروناویروس عفونت به عنوان بیماری اش ادامه می شوم از طریق این کشور نزدیک به 1.4 میلیارد نفر است.

این ویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش در بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار: ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند است. این سه کشور عبارتند از حسابداری برای بیش از 60 درصد از موارد جدید با توجه به برگه های اخیر از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش داد نزدیک به 59,000 جدید روزانه موارد فقط از رکورد 60,000 موارد مجموعه یک روز قبل از آن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که بازگشایی مدارس در پاییز. برزیل گزارش داد نزدیک به 45,000 موارد جدید.

این ویروس نیز به سرعت در حال گسترش در آفریقای جنوبی که گزارش حدود 9,000 موارد جدید در آخرین به روز رسانی روزانه. استانی بهداشت گفت: 1.5 میلیون قبر سایت در حال آماده و آن را به مسئولیت “به مطمئن شوید که ما نمی وجود دارد.”

در استرالیا که تا به حال موفقیت اولیه حاوی شیوع مقامات در روز پنج شنبه گزارش داد 179 جدید, موارد, بسیاری از آنها در شهر ملبورن که در آن مقامات در حال مبارزه با یک تجدید حیات و تحمیل جدید شش هفته مستند.

ویکتوریا دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: شش مورد جدید از ملبورن دبیرستان تبدیل شده است که دولت بزرگترین خوشه شناخته شده با 113 افراد آلوده. بیش از 2000 دانش آموزان و صدها نفر از کارکنان در قرنطینه.

توکیو تایید بیش از 220 مورد جدید در روز شنبه بیش از آن رکورد روزانه افزایش از اواسط ماه مارس و باعث نگرانی از گسترش عفونت است. توکیو بیش از 7000 موارد در حدود یک سوم از کل کشور.

کارشناسان در توکیو ویروس نیروی کار گفت: اکثر موارد اخیر در ارتباط بودند به باشگاه شب اما افزایش عفونت از خانواده محل کار و مهمانی نگرانی این ویروس در حال گسترش در جامعه گسترده تر.

در هند که در آن مرگ و میر افزایش یافته است بالا 21,000 تحقیقات توسط موسسه علوم ریاضی در چنای نشان می دهد که نرخ تولید مثل ویروس علامت در هفته اول ماه جولای به حدود 1.2 پس از آن تا به حال به طور پیوسته کاهش یافته است از اوج 1.8 در ماه مارس است.

میزان نیاز به زیر یکی برای موارد جدید شروع به سقوط. کارشناسان بهداشت می گویند میزان واقعی این ویروس در هند ناشناخته است و این کشور باید تست بیشتر داده های عظیم آن جمعیت است.

در ایالات متحده تعداد موارد تایید شده گذشت 3 میلیون — به این معنی که تقریبا در هر 100 نفر تایید شده است به عنوان آلوده — و تعداد مرگ و میر بیش از 132,000.

رئیس جمهور تهمت همچنان مصمم به بازگشایی مدارس آمریکا با وجود نگرانی در مورد ویروس و روز چهارشنبه تهدید به نگه داشتن پول فدرال اگر مدارس را به دانش آموزان خود را در پاییز. او شکایت کرده است که خود مقامات بهداشت عمومی’ دستورالعمل های ایمنی غیر عملی هستند و بیش از حد گران است.

با وجود تهمت را فشار شهر نیویورک اعلام کرد که بسیاری از دانش آموزان خود را به کلاس های درس فقط دو یا سه روز در هفته و یادگیری آنلاین در میان است.

“اکثر مدارس قادر خواهد بود به تمام بچه های خود را در مدرسه در همان زمان گفت:” شهردار, بیل د Blasio.

یک گروه کر در حال رشد از کارشناسان بهداشت عمومی در حال اصرار مقامات آمریکایی به تجدید نظر در چگونه آنها در حال بازگشایی اقتصاد گسترده تر و اولویت بندی مدارس. که تلاش خواهد کرد که به احتمال زیاد نیاز به بسته شدن برخی از موسسات دیگر مانند کافه ها و سالن های ورزشی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و کودکان را بهترین شات در بازگشت به کلاس های درس.

“ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه اولویت های ما به عنوان یک جامعه و برخی از چیزهای دیگر ممکن است فقط باید صبر” گفت: هلن Jenkins, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون. “من فکر می کنم وجود دارد گزینه های سخت نیاز به ساخته شده توسط تصمیم گیرندگان است.”

در صربستان و پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن سنگ پرتاب معترضان در پایتخت به عنوان خشونت فوران برای دومین روز در طول تظاهرات علیه رئیس جمهور را از دست داده و وقوع.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic عقب نشینی در برقراری یک مستند در بلگراد در این هفته اما تظاهرات در مقابل پارلمان تبدیل خشونت آمیز با معترضان شلیک عود و پرتاب سنگ در حالی که تلاش برای طوفان در مرکز شهر ساختمان پارلمان.

تعدادی از مردم مجروح شدند. منتقدان حکومت استبدادی Vucic می گویند خود را بلند کردن اجسام از قبلی مستند اقدامات کمک به زمان افزایش در موارد و انجام شد به دلایل سیاسی.

در اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی بازگشایی پنج شنبه پس از سه ماه virus قفل اجازه می دهد مردم محلی و رشته گردشگران خارجی برای از سرگیری فعالیتهای عمومی خارجی قبل از ورود رزومه در ماه سپتامبر.

سواحل و خیابان های این جزیره خالی در اوایل ماه آوریل به جز ویژه گشت به اطمینان حاصل شود ویروس-مهار پروتکل ها مشاهده شد. مقامات محدود فعالیتهای عمومی از بسته شدن فرودگاه و تعطیل کردن مغازه ها و رستوران ها و بسیاری از جاهای دیگر.

فرماندار گفت: این جزیره به تدریج بازگشایی به مردم محلی و رشته خارجی. اندونزی از دیگر نقاط کشور خواهد بود و مجاز به دیدن شروع جولای 31 و خارجی جدید ورود از سپتامبر. 11.

این حرکت به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در اندونزی. ملت گزارش داد یک رکورد از نزدیک به 2000 عفونت های جدید در آخرین به روز رسانی روزانه.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>