سازمان ملل: جهان می تواند ضربه 1.5 درجه گرم آستانه سال 2024

توسط جیمی KEATEN و فرانک JORDANS

ژنو (AP) — جهان می تواند سالانه درجه حرارت جهانی شکستن یک کلید آستانه برای اولین بار در پنج سال آینده U. N. آب و آژانس گفت: پنج شنبه.

سازمان جهانی هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد وجود دارد 20% شانس که درجه حرارت جهانی خواهد بود 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت) بالاتر از pre-میانگین صنعتی در حداقل یک سال 2020 و 2024.

1.5 C علامت سطح کشور به توافق کلاه گرمایش جهانی در سال 2015. در حالی که جدید سالانه بالا ممکن است پس از چند سال با کاهش درجه حرارت متوسط شکستن آستانه است که می تواند به عنوان شواهد بیشتری است که تلاش های بین المللی برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی کار نمیکنند.

دانشمندان می گویند به طور متوسط درجه حرارت در سراسر جهان در حال حاضر حداقل 1 C بالاتر در حال حاضر بیش از 1850-1900 چون انسان ساخته شده و انتشار گازهای گلخانه ای.

ژنو-بر اساس WMO گفت: وجود 70 درصد شانس که 1.5 درجه و علامت خواهد بود بیش از حد در یک ماه بین 2020 و 2024. پنج سال دوره انتظار برای دیدن متوسط سالانه درجه حرارت که در حال 0.91 C به 1.59 C بالاتر از قبل از صنعتی به طور متوسط آن را گفت.

پیش بینی موجود در آب و هوا سالانه چشم انداز بر اساس چندین طولانی مدت مدل های کامپیوتری وارد شده تحت رهبری بریتانیا ملاقات کرد ،

WMO رئیس Petteri Taalas گفت: این مطالعه نشان می دهد “این چالش” کشور در نشست اهداف 2015 پاریس خبر داد. توافق مجموعه هدف از نگه داشتن گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) در حالت ایده آل بیش از 1.5 C.

این سازمان اشاره کرد که مدل های مورد استفاده برای پیش بینی در نظر نمی تاثیر coronavirus همه گیر ممکن است در کاهش تولید گازهای گلخانه ای از سیاره گرم شدن گازها مانند دی اکسید کربن.

“صنعتی و رشد اقتصادی از COVID-19 است نه یک جایگزین برای پایدار و هماهنگ اقلیمی” Taalas گفت.

“با توجه به عمر طولانی از CO2 در اتمسفر تاثیر کاهش تولید گازهای گلخانه ای در این سال است انتظار نمی رود که منجر به کاهش CO2 در اتمسفر غلظت که در حال رانندگی درجه حرارت جهانی را افزایش می دهد,” او گفت:.

___

Jordans کمک از برلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>