ادیت M. LEDERER

سازمان ملل متحد (AP) — شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه به شدت رد کرد روسیه قطعنامه که را قطع کرده و تحویل کمک های بشردوستانه به سوریه را به طور عمده شورشی شمال غربی به فقط یک نقطه عبور از ترکیه است.

کشورهای غربی که در برابر قطعنامه رای داده اند اصرار بر نگه داشتن دو زمان عبور از ترکیه با حمایت قوی از U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و انسانی شدند. U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock به نام دو گذرگاه از ترکیه “تاسیسات برای میلیون ها نفر از شهروندان آنها U. N. نمی تواند رسیدن به وسیله دیگر.”

روسیه قطعنامه مورد نیاز حداقل نه “بله” رای 15-عضو شورای اسلامی برای تصویب اما مسکو کردم پشتیبانی از تنها سه نفر دیگر از کشورهای چین و ویتنام و آفریقای جنوبی است.

شکست خود را به نه رای به معنای آمریکا و فرانسه نمی نیاز به در نظر با استفاده از حق وتو. آن سه دائمی اعضای شورا رای دادند در برابر این قطعنامه همراه با آلمان, بلژیک, استونی و جمهوری دومینیکن است. چهار کشور ممتنع — تونس نیجر اندونزی و سنت وینسنت و گرنادین.

روسیه, سوریه نزدیک ترین متحد منتشر شده پیش نویس قطعنامه پس از آن پیوست چین روز سه شنبه در vetoing پیش نویس قطعنامه co-اسپانسر شده از طرف آلمان و بلژیک به حفظ کمک های تحویل از طریق دو نقطه عبور از مرز ترکیه برای یک سال. آن را دریافت 13 “بله” رای.

فعلی شورای امنیت دستور به صورت U. N. مرزی کمک تحویل منقضی جمعه و آلمان و بلژیک می رود برای گردش یک پیشنهاد جدید به احتمال زیاد به اجازه دو زمان عبور از ترکیه به مدت شش ماه.

در یک بیانیه مشترک پس از رای گیری و آلمان و بلژیک گفت که “میلیون ها نفر از مردم در حال شمارش در شورای امنیت اجازه می دهد تا برای تا آنجا دسترسی انساندوستانه به عنوان امکان پذیر است … (و) ما را حفظ خواهد کرد در حال کار برای این منظور است.”

آیا تفاوت بین پنج وتو-دارای حق اعمال اعضای شورا می تواند حل و فصل در 48 ساعت آینده باقی مانده است دیده می شود.

روسیه گفته است که کمک های تحویل داده می شود باید از داخل سوریه در سراسر جنگ خط. اما U. N. انسانی و گروه ها می گویند برای کمک به 2.8 میلیون مردم نیازمند در غرب نمی تواند در آن راه.

سفیر ایالات متحده کلی کرافت متهم روسیه و چین از “نفس سنگدلی و عدم صداقت” و تحریف واقعیت های روی زمین است. اقدامات خود را در هر دو قطعنامه تاکید “دلخراش یک حقیقت است که روسیه و چین تصمیم گرفته اند که میلیون ها نفر در سوریه زندگی ناچیز هزینه های خود را با همکاری مرگبار رژیم اسد” او در بیانیه ای گفت.

Moutaz ادهم به سوریه مدیر برای انسان دوستانه گروه آکسفام به نام شورا عدم رسیدن به توافق “یک ضربه ویرانگر به میلیون ها نفر از سوریه خانواده ها که تکیه بر این کمک برای پاک کردن آب و مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و پناهگاه است.”

“مرزی کمک مورد نیاز است در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به سوریه در صورت تهدید COVID-19” او گفت:. “همه راههای موجود برای ارائه کمک های حیاتی خواهد بود در کمک به بیش از 11 میلیون نفر نیاز به کمک در سراسر سوریه است.”

در ژانویه روسیه به ثمر رساند و یک پیروزی برای سوریه با استفاده از حق وتو خود از تهدید به زور شورای امنیت به قطعنامه ای کاهش تعداد نقاط عبور برای کمک به تحویل از چهار تا فقط دو تا از ترکیه به شمال غربی. آن را نیز قطع در نیم yearlong دستور بود که در محل پس از تحویل مرزی آغاز شد و در سال 2014 به شش ماه به روسیه اصرار داشت.

را شکست داد و آلمان و بلژیک با وضوح کاهش یافته بود تماس برای بازگشایی عراق عبور به شمال برای تحویل تجهیزات پزشکی برای COVID-19 بیماری همه گیر. در ماه مه, روسیه, سازمان ملل, سفیر واسیلی Nebenzia گفت: “آیا اتلاف وقت خود را در تلاش برای بازگشایی بسته مرزی امتیاز است.”

آلمان-بلژیک قطعنامه را تمدید حکم برای دو گذرگاه های مرزی از ترکیه به شمال غربی — Bab al-Salam و Bab al-حوا — برای یک سال.

روسیه پیش نویس قطعنامه تنها اجازه تحویل مرزی از طریق Bab al-حوا عبور برای شش ماه.

آلمان در سازمان ملل, سفیر, Christoph Heusgen گفت که در حالی که Bab Al-حوا عبور استفاده می شود برای ارائه کمک به ایران در استان Bab al-Salam عبور می رسد این منطقه در شمال حلب که در آن اضافی 300,000 سوری آواره آخرین توهین آمیز در حال حاضر پناه.

“هر دو حوزه از هم جدا شده توسط تضاد خطوط,” او گفت:.

روسیه پیش نویس همچنین تزریق این موضوع از آمریکا و اتحادیه اروپا تحریم به بحث.

چین U. N. سفیر ژانگ ژوئن در روز سه شنبه سرزنش تحریمهای همه جانبه علیه سوریه برای تشدید این کشور بشردوستانه وضعیت و خواست که آنها برداشته شود.

روسیه پیش نویس ابراز “نگرانی شدید” در “تاثیر منفی یکجانبه اجباری اقدامات” گفت: چنین اقداماتی “بدتر شدن وضعیت اجتماعی-اقتصادی و شرایط بشردوستانه تضعیف معیشت شهروندان و سازش بیشتر ظرفیت سوریه برای اطمینان از دسترسی به مواد غذایی ضروری لوازم بهداشتی و پزشکی پشتیبانی برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

آن خواسته دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به ارائه یک گزارش در “مستقیم و غیر مستقیم تاثیر یک جانبه سرکوبگر اقدامات” بشردوستانه در تحویل و سوریه و وضعیت اجتماعی و اقتصادی توسط Aug. 31.

ایالات متحده و اتحادیه اروپا بارها و بارها اعلام کرده اند که تحریم ها باید معافیت برای کمک های انسان دوستانه.

آلمان Heusgen در بیانیه ای گفت: پس از رای گیری که اتحادیه اروپا تحریم “به طور انحصاری در قبال نمایندگان مقامات در دمشق” و معرفی شدند “به دلیل سیاست های سرکوبگرانه رژیم اسد علیه مردم غیر نظامی سوریه” و آن را نقض بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de