تایگر وودز به بازگشت هفته آینده در Muirfield ایجاد کرد

توسط داگ فرگوسن

دوبلین اوهایو (AP) — PGA Tour بازگشت و پنج سال پیش با برخی از قوی ترین آن زمینه است. در حال حاضر آن را بزرگترین ستاره.

تایگر وودز پنج شنبه اعلام کرد بر او بازی خواهد کرد هفته آینده در یادبود مسابقات او موفق به کسب یک رکورد پنج بار به عنوان او می رود و پس از ضبط 83 حرفه پیروزی در تور PGA.

“من از دست رفته ام بیرون رفتن و رقابت با بچه ها و نمی توانید صبر کنید برای بازگشت وجود دارد” جنگل گفت.

آن را به پایان خواهد رسید و پنج ماه استراحت از رقابت برای جنگل. او آخرین بازی انجام شده در Feb. 16 در پیدایش دعوتی که در آن او به ضرب گلوله 76-77 در سرد ریویرا به پایان برساند و به تنهایی در جای گذشته است.

وودز گفت: او احساس سفتی در آب و هوای سرد. او تصمیم گرفت برای رفتن به شهر مکزیک برای یک جهانی مسابقات قهرمانی گلف و سپس قلم سه مستقیم مسابقات در فلوریدا قبل از گلف متوقف شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

تنها او بود که یک مسابقه نمایشگاه در 24 مه در خانه اش البته در فلوریدا, با Peyton منینگ به عنوان شریک زندگی خود را در برابر فیل مایکلسون و تام بردی.

تور از سر گرفته ژوئن 11 در استعمار در فورت ورث تگزاس و در بیشتر هفته ها به ارمغان آورد برخی از سطح حدس و گمان است که جنگل شد رفتن به بازی. او تا به حال فکر آمدن به Muirfield ایجاد کرد برای روز کاری خیریه باز یک واقعه یک بار که جایگزین لغو جان دیر کلاسیک اما در نهایت منتظر ماند تا در هفته دوم در یادبود.

که او را حداقل یک شروع و احتمالا دو اگر او نقش جهان مسابقات قهرمانی گلف در تنسی قبل از رفتن به اولین عمده از یک پیکربندی مجدد سال است.

جنگل گفته بود در ماه آوریل به او آماده بود برای رفتن برای کارشناسی ارشد تا زمانی که آن به تعویق افتاد به دلیل coronavirus. کارشناسی ارشد در حال حاضر برای برنامه ریزی Nov. 12-15 با جنگل به عنوان دفاع از قهرمان.

PGA قهرمانی Aug. 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو که در آن جنگل برنده یک جهانی مسابقات قهرمانی گلف در سال 2005. ایالات متحده باز در بالدار پا است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 17-20.

جنگل, بازی های برگزار شده است تنها سه بار در این فصل در تور PGA شروع با رکورد بستن 82 پیروزی در Zozo قهرمانی در ژاپن است. او همچنین در Torrey سنبه و Riviera.

او رفته از شماره 6 در جهان زمانی که او برنده در ژاپن به شماره 14.

گذشته از این رشته — جنگل است سه دور از مطابق با استاندارد تعیین شده توسط جک نیکلاس — جنگل گم شده است انگیزه های اضافی را به بازی با بازی های المپیک و جام رایدر به تعویق افتاد تا 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>