دانشمندان می خواهیم که به اذعان virus گسترش می تواند در هوا

لندن (AP) — بیش از 200 نفر از دانشمندان به نام برای سازمان بهداشت جهانی و دیگر اذعان کرد که coronavirus گسترش می تواند در هوا — یک تغییر است که می تواند تغییر برخی از اقدامات فعلی گرفته شده برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

در این هفته منتشر شده در مجله بیماری های عفونی بالینی دو دانشمند از استرالیا و آمریکا نوشت که مطالعات نشان داده اند “فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا.” این بدان معناست که مردم در برخی شرایط داخلی می تواند در معرض خطر بیشتری از آلوده شدن بیش از آنچه قبلا تصور.

که به مدت طولانی نگهداری می شود که COVID-19 است گسترش از طریق بزرگتر قطرات تنفسی اغلب زمانی که مردم سرفه یا عطسه که سقوط به زمین است. آن را رد کرده است امکان انتقال هوابرد به جز برای برخی در معرض خطر و روشهای پزشکی مانند زمانی که بیمار برای اولین بار قرار داده و در دستگاه تنفس.

در بیانیه ای در روز دوشنبه U. N. آژانس بهداشت گفت: از آن آگاه بود از این مقاله و بررسی آن با کارشناسان فنی.

که مورد انتقاد قرار گرفته در هفته های اخیر و ماه برای آن ظاهری واگرایی از جامعه علمی است. این سازمان برای ماه کاهش یافته است به توصیه ماسک-پوشیدن قسمتی از تامین نگرانی کرده است و همچنین در ادامه به توصیف انتقال COVID-19 از افراد بدون علائم به عنوان “نادر است.”

در این نامه تایید شده توسط 239 دانشمندان از انواع زمینه ها. آن را اظهار داشت که این مسئله که آیا یا نه COVID-19 بود هوابرد بود از “افزایش اهمیت” همانطور که بسیاری از کشورها متوقف محدود مستند اقدامات است.

نویسندگان ذکر شده در مطالعات قبلی نشان می دهد که میکروب های نزدیک و مرتبط با ویروس جدید منتشر شد, از طریق هوابرد انتقال است. آنها گفتند: “وجود هر دلیلی برای انتظار” که coronavirus رفتار مشابه. آنها همچنین با اشاره به یک ایالت واشنگتن و در مورد ضعیف تهویه مناسب رستوران در گوانگژو چین که هر یک از آنها مطرح شده احتمال عفونت از قطرات موجود در هوا.

“ما نگران آن هستند که عدم شناخت از خطر هوابرد انتقال COVID-19 و عدم روشن شدن توصیه هایی برای کنترل اقدامات علیه هوابرد virus خواهد داشت عواقب” دانشمندان نوشت. “مردم ممکن است فکر می کنم آنها به طور کامل محافظت می شود با پیوستن به توصیه های فعلی اما در واقع اضافی هوابرد مداخلات مورد نیاز هستند.”

دانشمندان در سراسر جهان مشغول به کار شده اند با عصبانیت به درک این ویروس جدید است. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن تصور عمدتا پرش از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک اما می افزاید: “ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد.”

مارتین McKee, استاد اروپایی بهداشت عمومی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری بود که مربوط به این نامه گفت: دانشمندان استدلال صدا “کاملا معقول است.”

“بخشی از مشکل این است که همه در که در حال حرکت بود با پارادایم آنفلوانزا حتی اگر ما می دانیم که بسیاری از تفاوت های بین آنفلوانزا و coronaviruses” او گفت:.

McKee اشاره کرد که با بریتانیا اخیر بازگشایی آن, میخانه ها, رستوران ها و سالن امکان هوابرد coronavirus انتقال ممکن است به معنای سختگیرانه تر مداخلات مورد نیاز در داخل خانه از جمله ماسک های بیشتر ماندگاری و ادامه داد: فاصله فیزیکی.

“ما در حال گرفتن جمع آوری شواهد در مورد سوپر, پخش كردن اتفاقات رخ داده در فضاهای داخلی که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم در فضاهای محدود,” او گفت:. “بسیاری از اینها دقیقا در شرایطی که دولت در حال حاضر می خواهید برای باز کردن.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>