پنسیلوانیا خاموش نگه می دارد در همه گیر محدودیت

توسط مایکل RUBINKAM و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — پیتسبورگ و بقیه Allegheny County گزارش در نزدیکی-تعداد رکورد جدید کروناویروس عفونت جمعه به عنوان مقامات بهداشتی دولت ابراز نگرانی در مورد وضعیت در جنوب غربی پنسیلوانیا ساخته شده اما هیچ حرکت به reimpose همه گیر محدودیت در مرز شهرستانهای آن نیز شاهد افزایش و گسترش است.

عفونت در حال افزایش است به شدت در مرز استان ها مانند بیش از حد Butler واشنگتن و Westmoreland و پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل Levine بود نشان داد که کاهش اقدامات شد و در راه به گفته مقامات محلی که با او صحبت کرد. اما Levine سخنگوی گفت: چیزی قریب الوقوع بود.

چند GOP-کنترل شهرستانهای زنگ Allegheny از جمله ساقی و واشنگتن در حال به چالش کشیدن قدرت قانونی از لوین رئیس دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به منظور کسب و کار ،

“آنها به ما سفارش شده بود امروز” لسلی Osche جمهوری خواه رئیس ساقی هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: روز شنبه یک روز پس از او گفت که او صحبت می کرد با Levine. “ما هیچ قدرت به هر چیزی نه ما.”

مارس Hutcheson یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بعد از یکشنبه که Levine خواهد اقدام فوری. او توضیح نمی دهد که تغییری آشکار در برنامه.

“ما به طور مستمر نظارت بر آنچه اتفاق می افتد در جنوب غربی پنسیلوانیا و در ارتباط با مقامات محلی برای نگه داشتن آنها را تا به امروز به عنوان به تغییرات اتفاق می افتد در مناطق خود,” او گفت: از طریق ایمیل. “حتی کوچک مورد افزایش مربوط و در حال تماشای با دقت بسیار. ما آماده هستند تا اقدام لازم را برای حفاظت از ساکنان از گسترش COVID-19 و جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است.”

دیانا Irey Vaughan جمهوری خواه رئیس واشنگتن هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: در این شهرستان نمی خواهد حرکت خود را در آن به تعطیل کردن کسب و کار, حتی اگر آن را به حال قدرت برای انجام این کار.

“در برخی از نقطه وجود دارد به مسئولیت شخصی” Vaughan گفت.

ساقی و واشنگتن در میان شاکیان در طرح دعوی در دادگاه فدرال در زمینه ممکن است و هنوز هم در انتظار است که به چالش اساسی از گرگ ایالت خاموش کردن کسب و کار تلقی می شود “غیر پایدار زندگی.” گرگ است پس از برداشته بسیاری از محدودیت ها و دادگاه را به طور مداوم رد چالش برای قدرت خود را به منظور کسب و کار به طول بیماری همه گیر.

Allegheny County, در همین حال, گسترش همه گیر محدودیت شنبه در میان ادامه افزایش عفونت های جدید.

Allegheny County Health Department گزارش داد که 230 اضافی نفر تست مثبت برای این ویروس در بین 23 ژوئن و جولای 5. Allegheny شده است مبارزه با افزایش عفونت به عنوان ساکنان patronized خوردن و نوشیدن موسسات و رهبری به خارج از کشور, ویروس, نقاط, باعث, مقامات بهداشتی در شهرستان 1.2 میلیون به اعمال محدودیت در هفته گذشته در رستوران ها و میله های شاتر یک کازینو و محدود کرده است.

روز شنبه, Allegheny, سلامت, مدیر, Dr. Debra بوگن تمدید محدودیت از طریق جولای 24, در حالی که شل شدن آنها را تا حدودی به اجازه کافه ها و رستوران ها به ارائه صندلی در فضای باز و اجازه تجمعات تا 50 نفر خارج است.

در سراسر ایالت فیلادلفیا حومه شهرستان دلاور ذکر یک “افزایش هشدار دهنده” در COVID-19 موارد در میان افراد جوان و مردم از دیدن میله های زندان. مقامات شهرستان هشدار داد, بار و رستوران داران با رعایت بهداشت عمومی سفارشات و گفت: کسب و کار است که قادر به تطابق می تواند جریمه یا تعلیق مجوز.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا در روز چهارشنبه:

___

اخراج و توقف

گرگ دولت با آن مواجه است بیشتر تماس برای تمدید یک مهلت قانونی برای اخراج است که مجموعه منقضی جمعه.

یک ائتلاف از 55 گروه های حمایت با ارسال نامه ای به گرگ در یکشنبه اصرار او برای تمدید مهلت قانونی به طور نامحدود هشدار دهنده از یک “موج عظیم” از اخراج و بی خانمانی در صورتی که به مرور.

“در میانه بی سابقه جهانی همه گیر توانایی پناهگاه و امن در خانه است نجات بخش, چیزی که نباید محفوظ است فقط برای کسانی که ثروتمند به اندازه کافی برای ادامه پرداخت اجاره بها گفت:” نامه ای که امضا شده توسط انواع, مسکن, کار, نژادی, عدالت, مراقبت های بهداشتی و دیگر گروه های حمایت.

در روز سه شنبه, 45 خانه دموکرات پیوست 20 از سنا همتایان در درخواست گرگ برای فرمت. دولت تا به حال گفت: این برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد مهلت قانونی پیش از انقضا آن.

صاحبخانه شده اند و به راه انداختن یک مبارزه قانونی در برابر توقف کرد و گفت که آنها تحت فشار به نگه دارید تا با مالیات و بیمه و خدمات تعمیر و نگهداری و پرداخت وام مسکن بدون توانایی برای اجرای توافق نامه اجاره نامه. دیوان عالی کشور هنوز به قانون در این مورد.

___

موارد

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش جدید 25 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بالا بردن سطح ایالت تلفات به 6,812.

وجود دارد 849 اضافی تایید عفونت ویروس در سراسر پنسیلوانیا رانده شده در بخش بزرگی از 230 مورد افزایش Allegheny County و 90 اضافی تایید عفونت در فیلادلفیا مقامات بهداشت گفت. بیش از 92,000 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس و یا در نظر گرفته احتمالی ویروس موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار مایکل Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>