Kanye West معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا 2020 اجرا است نه یک شیرین کاری

توسط آسوشیتد پرس

نیویورک (AP) — Kanye غرب می گوید او دیگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

رپر که پس از ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این دو به اشتراک گذاری “اژدها انرژی” فوربس می گوید که او “با در نظر گرفتن کلاه قرمز خاموش” — اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن علامت تجاری قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه.

غرب همچنین اصرار داشت که تعطیلات آخر هفته خود اعلام کرد که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور بود و نه یک شیرین کاری به درام علاقه در آلبوم آینده.

فوربس صحبت به غرب از مزرعه خود در نزدیکی کودی وایومینگ در چه مجله ای به نام “چهار درهم و برهم ساعت از مصاحبه.” غرب که می گوید او تشخیص داده شده است با اختلال دو قطبی اغلب به خود را در سوم شخص و ادعا کرد که او “یکی از قدرتمند ترین انسان” اگر چه اذعان کرد وجود دارد “بسیاری از بیگانه در سطح ابرقدرت.”

او گفت که اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری او را مدل خود در کاخ سفید در سرزمین خیالی در “پلنگ سیاه” گفت: “بیایید به mentality mag.”

غرب در حال حاضر از دست رفته مهلت برای واجد شرایط برای رای گیری در چندین ایالت و معلوم نیست اگر او دارای توانایی و یا تمایل به جمع آوری امضاهای مورد نیاز برای واجد شرایط بودن در دیگران است.

نمایندگان او را به بازگشت پیام از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

مطالعه نشان می دهد اسپانیا به دور از داشتن ‘گله ایمنی به ویروس

شانسی

مادرید (AP) — دور دوم آزمایش تصادفی در اسپانیا برای آنتی بادی به کروناویروس جدید نشان می دهد که یک سوم از کسانی که آلوده نیست و توسعه علائم اسپانیایی مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه. “این یک زنگ خطر برای بهداشت عمومی: ممکن است برای کنترل (شیوع) فقط با توجه به کسانی که علامتی,” ملی […]

Read More

آسیایی, سهام, اسلاید زیر دیوار St فروش در ویروس ترس

شانسی

توسط ایلین KURTENBACH بانکوک (AP) — سهام کاهش یافت دوشنبه در آسیا, ردیابی ضرر و زیان در وال استریت به عنوان افزایش ویروس موارد باعث می شود برخی از ایالات آمریکا برای رد گم کردن در همه گیر reopenings. توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 1.3% در اوایل معاملات. سهام نیز کاهش […]

Read More

شناخته شده coronavirus مرگ و میر در تگزاس در حدود 6,200

شانسی

آشر قیمت AUSTIN تگزاس _ دولت مقامات بهداشتی گزارش 313 مرگ و میر نسبت به کروناویروس در چهارشنبه آوردن شناخته شده همه گیر مرگ و میر در تگزاس به 6,190. مقامات همچنین اعلام کرد 9,042 جدید شناخته شده موارد آوردن زمان ایالت شمارش به 403,307 موارد است. تعداد coronavirus بیماران در بیمارستان تگزاس گزارش شد […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول