Jimmie Johnson پاک به مسابقه آخر این هفته پس از 2 منفی ویروس آزمون


 After missing the first Cup race of his career because of a positive COVID-19 test, Jimmie Johnson has since twice tested negative and has been cleared to race Sunday. John Raoux | AP file photo

پس از از دست رفته اولین جام قهرمانی خود به دلیل مثبت COVID-19 آزمون Jimmie Johnson است و پس از دو تست منفی و پاک شده است به مسابقه در روز یکشنبه ،

جان Raoux | AP فایل عکس

شارلوت, N. C. — هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دو بار آزمایش منفی برای coronavirus و مسابقه یکشنبه در کنتاکی جاده سریع السیر.

جانسون از دست رفته اولین مسابقه خود را در جام حرفه ای هنگامی که او آزمایش مثبت جمعه گذشته است. او مورد آزمایش قرار گرفت بعد از دریافت یک نتیجه مثبت است.

Hendrick Motorsports گفت جانسون آزمایش منفی در روز دوشنبه و سه شنبه و بازگشت به شماره 48 شورلت در کنتاکی. نسکار تایید شنبه که جانسون پاک شده است برای بازگشت.

“این سفر عاطفی و من خیلی خوشحال به بازگشت” او هنوز توییتی.

جانسون رگه هایی از 663 متوالی شروع می شود — بیشتر در میان رانندگان فعال شد جامعی که او نمی نژاد یکشنبه در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر. جاستین Allgaier جایگزین او در Brickyard 400 به پایان رسید و 37 بعد از اوایل چند تصادف رانندگی در جاده گودال.

جانسون تنها راننده نسکار برای تست مثبت برای coronavirus پس این سری از سر مسابقه در مارس 17. او برنامه ریزی شده است برای بازنشسته از وقت نسکار مسابقه در پایان این فصل است.

“خانواده من بسیار سپاسگزار برای باور نکردنی عشق و حمایت ما را دریافت کرده ام و در طول چند روز گذشته” او گفت:. “من به ویژه می خواهم برای تشکر از جاستین Allgaier برای پله برای من در Indy و حقیقی pro. من هیجان زده در مورد گرفتن بازگشت به کسب و کار با تیم من در این آخر هفته.”

جانسون هرگز تجربه هر گونه علائم; همسر خود را Chani مورد آزمایش قرار گرفت و پس از درد و رنج از آنچه او فکر روال آلرژی فصلی. زمانی که او موفق به دریافت نتیجه مثبت جانسون و خود دو دختر جوان را مورد آزمایش قرار گرفتند. دختران خود را منفی بودند.

Hendrick Motorsports تا به حال چهار خدمه تست شده برای COVID-19 بعد از جانسون تشخیص و چهار دریافت نتایج منفی. شماره 48 تیم خود را به طور منظم پرسنل فهرستی برای نژاد روز یکشنبه.

از دست رفته Brickyard 400 کاهش یافته و Johnson به 15 در راننده جدول رده بندی, 46 امتیاز بالاتر از نقطه برش برای پلی آف.

حتی قبل از جانسون تشخیص Hendrick Motorsports حال اجرا پروتکل های دقیق است که شامل روزانه نمایش درمانی برای کارکنان شاغل در تیم امکانات. این سازمان با این نسخهها کار در تقسیم کار برنامه با دقیق صورت پوشش و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. Hendrick نیز افزایش یافته است سطح آن از مواد ضد عفونی کننده و مطابق با اصول بهداشتی در تمام مناطق کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

چین در خطر تیان آن من-مانند واکنش

شانسی

پکن به زودی می تواند به صورت یک موج خصومت معادل که از Tiananmen واکنش به دلیل دخالت در CCP coronavirus شیوع یک گزارش اخیر ارائه شده توسط وزارت امنیت متحده است. گزارش تهیه شده توسط فکر می کنم تانک چین موسسات معاصر روابط بین الملل (CICIR) ارائه شد به برترین مقامات چینی از جمله […]

Read More

31 MLB بازیکنان, 7, کارکنان, تست مثبت برای COVID-19 یا 1.2%

شانسی

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — سی و یک لیگ اصلی بیس بال بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول مصرف برای از سرگیری آموزش به میزان 1.2%. MLB و بازیکنان در انجمن اعلام نتایج روز شنبه به عنوان تیم سر تمرینات برای اولین بار پس از coronavirus قطع بهار آموزش در […]

Read More

پری غار و دست بودا غار در تایوان

شانسی

پری غار (仙洞巖) و دست بودا غار (佛手洞) به عنوان نام خود را نشان می دهد, دو غارهای مرموز واقع در یک روستای کوچک در سراسر از کیلونگ بندر کانتینر مرکز در شمال تایوان در کیلونگ شهرستان. آنها کاملأ پیچیده فرسوده به صخره ها توسط آب دریا هستند و در واقع بهترین آثار هنری ایجاد […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول