توسط داگ فینبرگ و جیمی GOLEN

آیوی لیگ در روز چهارشنبه اول شد من بخش کنفرانس به تعلیق تمام سقوط های ورزشی از جمله فوتبال می روم باز امکان حرکت برخی از فصل بهار اگر coronavirus همه گیر است بهتر کنترل می شود و سپس.

“ما به سادگی نمی معتقدم که ما می تواند ایجاد و حفظ یک محیط ورزشی بین دانشکده رقابت که مطابق با نیازهای ما برای ایمنی و سطح قابل قبول از خطر” آیوی لیگ شورای اسلامی از رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

“ما سپرده به ایجاد و حفظ یک محیط آموزشی است که توسط هدایت بهداشت و ملاحظات ایمنی. می تواند وجود دارد هیچ مسئولیت بیشتری — و که پایه و اساس این تصمیم گیری دشوار است.”

هر چند ائتلاف هشت علمی نخبگان مدارس نمی اعطای کمک هزینه های تحصیلی ورزشی و یا رقابت برای یک NCAA فوتبال قهرمانی حرکت می تواند اثرات موج دار شدن در سراسر کسب و کار از کالج های ورزشی.

این آیوی لیگ مارس 10 تصمیم به عقب نشینی آن postseason مسابقات بسکتبال که قبل از آبشار لغو شد. همه عمده کالج و حرفه ای ورزشی متوقف شد در روز.

بازیکنان فوتبال در قدرت پنج همایش در حال حاضر شروع تمرینات برای یک فصل شروع می شود که در اوت. 29 حتی به عنوان مدارس خود را بسنجید که آیا به دانشگاه برای دانش آموزان و یا ادامه کلاس های از راه دور. بیش از یک دوجین برجسته از برنامه های به اوکلاهما گزارش مثبت آزمون در میان ورزشکاران خود را در چند هفته پس از داوطلبانه تمرینات آغاز شد. برخی از آنها به طور موقت تعطیل تمرینات incluidng روز چهارشنبه به تنهایی.

دکتر کریس Kratochvil صندلی از ده بیماری های عفونی نیروی کار گفت: هیچ “سخت مهلت” برای تصمیم گیری در ورزش است.

“البته ما به تماشای همه چیز که در جریان است” گفت: بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby که مسابقات لیگ مدارس در پنج کشور از غرب ویرجینیا به آیووا و تگزاس. “اما ما در حال رفتن به رفتن به جلو و انجام خود ارزیابی و تا کنون دانشمندان ما و پزشکی مردم به ما می گویند که ما باید بماند و یادگیری به عنوان ما بروید و به آرامی حرکت می کند و ارزیابی به عنوان ما است.”

آیوی لیگ اعلام تاثیر می گذارد نه فقط فوتبال بلکه, فوتبال, هاکی, والیبال و, عبور از کشور و همچنین سقوط بخشی از زمستان های ورزشی مانند بسکتبال است. روز شنبه تصمیم به معنی هاروارد و ییل نمی خواهد فوتبال بازی در سال 2020 ایجاد وقفه در یک رقابت شناخته شده به عنوان بازی برای اولین بار پس از دو جنگ جهانی.

“این اخبار ناامید کننده است برای همه ما” هاروارد مدیر ورزشی ارین McDermott گفت. “در حالی که پاییز سال 2020 تجربه خواهد بود و بر خلاف هر دیگر, من با اعتماد به نفس است که ما را در پیدا کردن فرصت های مثبت در این زمان به چالش کشیدن. ما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت رو به جلو از طریق این دردناک اما موقت تجربه با هم.”

لیگ گفت: آن هنوز مشخص نشده که آیا برخی از فصول می توان نقل مکان کرد به بهار. اما این کنفرانس اشاره کرد که در آن مدارس در حال حاضر در حال محدود کردن تجمعات بازدید و سفر برای دانش آموزان و کارکنان.

“به عنوان دو و میدانی است که انتظار می رود به کار سازگار با محیط سیاست آن خواهد شد ممکن است برای پیچک تیم های لیگ برتر برای شرکت در دو و میدانی بین دانشکده رقابت قبل از پایان ترم پاییز,” لیگ گفت.

آیوی لیگ مدارس در حال گسترش در سراسر هفت ایالت شمالی این کشور که از اواسط ماه جولای دیده می شود برخی از موفقیت در کاهش گسترش COVID-19. اما بسیاری از این کشورها هنوز ممنوعیت اجتماعات بزرگ; تحت ماساچوست بازگشایی طرح هاروارد اجازه داده نمی شود که طرفداران در می ایستد تا یک واکسن توسعه یافته است.

دانشگاه هاروارد در حال حاضر اعلام کرد که تمام کلاس ها برای هر دو ترم برگزار خواهد شد و عملا; خوابگاه باز خواهد شد تنها به دانشجویان سال اول و سالمندان است. دانشگاه ییل گفت: این امر محدود کردن آن خوابگاه به 60 درصد ظرفیت و گفت: اکثر کلاس ها خواهد بود انجام شده از راه دور. پرینستون نیز انجام بسیاری از آن آموزش آنلاین با خوابگاه در نیمی از ظرفیت.

اما در حالی که آیوی لیگ برتر فوتبال باقی مانده است عجیب و جالب, فعالیت های فوق برنامه ورزش درایوهای میلیون درآمد برای قدرت پنج مدرسه. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز Longhorns football برنامه آورده تگزاس بیش از $144 میلیون دلار در سال 2018 است.

از دست دادن فوتبال خواهد بود یک ضربه سنگین برای بسیاری از مدارس. به عنوان استنفورد اعلام کرد که خود را مدیر ورزشی هشدار داده است که 25 میلیون دلار کسری بودجه پیش بینی برای سال 2021 به احتمال زیاد دو اگر فصل فوتبال لغو شد.

در کاخ سفید نشست در بازگشایی مدارس در اوایل روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته دانشگاه آلاباما صدراعظم گونه که فینیس سنت جان اگر زرشکی جزر و مد را در بازی فوتبال این سال است.

“من به شما قول می دهم. ما در حال برنامه ریزی برای بازی های نجومی در دانشگاه آلاباما” سنت جان گفت. “درک است که باعث ایجاد مشکلات بزرگی و پیچیدگی و ما امیدواریم که. این مهم برای بسیاری از مردم است. اما ما در حال انجام بهترین های ما در آن یکی است.”

Michigan football مربی جیم Harbaugh گفت: او و تیم خود را می خواهید به بازی — حتی اگر آن را به معنی حرکت به فصل بهار و یا بازی در مقابل بیش از 100 ، 000 صندلی های خالی در ورزشگاه میشیگان شناخته شده به عنوان “خانه بزرگ.”

“این (همه گیر) است که بخشی از جامعه ما است و ما قصد داریم برای مقابله با آن,” او گفت:. “این بچه ها را به انجام چیزی مشابه به همین. آنها رو به رفتن به مدرسه. آنها به آموزش شده است تمام زندگی خود را برای این فرصت را به بازی خود را به ورزش.”

___

AP نویسندگان ورزشی هارون ریش دیو Campbell, استفن هاوکینز پیت Iacobelli لری Lage جان مارشال جی ریوز و جان Zenor کمک به این داستان.

___

بیشتر AP college sports: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de