آن را امن برای بازدید دندانپزشک در طول همه گیر?

توسط آسوشیتد پرس

آن را امن برای بازدید دندانپزشک در طول COVID-19 همه گیر?

دندانپزشکان نمی تواند از بین بردن تمام خطر, اما آنها گام برای به حداقل رساندن احتمال گسترش coronavirus.

شما به احتمال زیاد متوجه تغییرات به عنوان به زودی به عنوان شما را وارد کنید ، بسیاری از دندانپزشکان را حذف کرده مجلات از اتاق انتظار به عنوان مثال و همچنین به عنوان برخی از صندلی برای تشویق اجتماعی فاصله. آنها همچنین در حال فاصله کردن قرار ملاقات ها برای جلوگیری از ازدحام دفاتر خود را.

شما ممکن است خواسته شود برای رسیدن به قرار ملاقات خود را با پوشش و به صبر در ماشین خود را تا زمانی که تجهیزات تمیز و دندانپزشک آماده است. قبل از دریافت مراقبت, شما همچنین می توانید انتظار کارکنان خود را متوسط و سوال در مورد COVID-19 علائم.

روش تغییر بیش از حد.

Coronavirus گسترش است و عمدتا از طریق قطرات اسپری مردم زمانی که آنها صحبت سرفه یا عطسه. مراقبت از دندان نیاز به محله های نزدیک و روش های است که می تواند تولید یک اسپری از بزاق و آب. به کاهش خطر ابتلا به دندانپزشکان در حال بازگشت به ابزار دستی برای روش های مانند دندان شستشو به جای دستگاه های دیگر که ممکن است انجام این کار سریع تر اما ایجاد بیش از این اسپری.

کارکنان نیز باید شروع به پوشیدن ماسک چهره سپر و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. برخی از دندانپزشکان در حال شارژ برای تمام دنده اضافی پس از درخواست در پیشبرد اگر شما باید انتظار هزینه های اضافی.

به عنوان اپیدمی گسترش اوایل سال جاری مطب های دندانپزشکی در آمریکا عمدتا بسته به جز اورژانس. تا پایان ماه ژوئن تقریبا همه دفاتر تا به حال بازگشایی با توجه به نظرسنجی توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا.

___

AP است پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس در این . ارسال آنها را در: [email protected]

بخوانید قبلی ویروسی سوالات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>