چگونه است که ثروت ایجاد شده ؟

به چه معنی است به ایجاد ثروت ؟ آن است که با کار سخت و یا هوشمند ؟ و یا به حداکثر رساندن چیزهایی که از ارزش شما دارای افزایش شخصی خود را ذخیره دارایی? چگونه می تواند به شما ساخت چیزی است که طول می کشد برای یک عمر ؟ وجود دارد برخی از بازرگانان که ایجاد دارایی که درو پاداش در طول عمر خود در حالی که دیگران زحمت روز و شب به پایان می رسد دیدار. وجود دارد بسیاری از توجهی واریانس بین چگونه گروه های مختلف مردم درک ثروت است.

توضیح ثروت

جمع آوری چیزهایی که ارزش ایجاد ثروت. این با ارزش ترین چیزی که می تواند پول, هنر, زمین, مواد, و یا یک سیستم تولید می باشد. مردم با میل و رغبت تجارت آن با کار و پول و مواد و چیزهای دیگر ارزش.

اساسا پیدا کردن چیزهایی که از ارزش یا ارزش اضافه کردن به چیزی که از طریق نیروی کار ایجاد ثروت است. اما این لزوما به این معنا نیست که نیروی کار می تواند تولید ثروت به خصوص اگر چیزی ارزش غنایم به سرعت. به تولید ثروت و محصول باید حفظ ارزش خود را برای یک دوره از زمان. نمونه شامل اموال, نرم افزار, هنر, ماشین آلات و غيره.

این است که در آن تقاضا و زمان نقش مهمی در تعیین ارزش از همه چیز. مطلوبیت یک چیز است که همیشه پویا و همیشه در حال تغییر در طول زمان. یک ماشین است که یک مثال از این است.

هنگامی که یک شرکت خودرو منتشر شده در یک ماشین با نام تجاری جدید آنها به بازار خودرو در قیمت بالا اما آن را به عنوان سنین ارزش خود را در طول زمان کاهش می یابد تا آن را محو بازار علاقه. اما پس از چند دهه اگر خودرو موفق به آزمون زمان ایستاده است و دیده می شود به عنوان یک وسیله نقلیه کلاسیک ارزش آن را افزایش می دهد ،

با نگاهی به گذشته, میزان ثروت خود را می توانید افزایش یا کاهش آن هم می توان به دست آورد اگر یک چیز با ارزش می شود مطلوب از دست داده و یا اگر آن را تبدیل نامطلوب است. زمانی که شرایط رسیده ثروت را می توان مورد استفاده برای تولید ثروت اضافی. برای مثال از آنجا که پول یک چیزی از ارزش آن می تواند تولید ثروت توسط وام دادن آن به کسی که با سود اضافه شده.

ذخیره و شروع به ساختمان از ثروت خود را در سن جوان است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

چگونه برای ایجاد ثروت

“صرف کمتر کسب درآمد بیشتر است.” این کلمات به زندگی می کنند وقتی که می آید به ایجاد ثروت است. که به معنی صرفه جویی برای آینده هزینه خواهد شد و بخشی از بازی خود را. هدف این است که به فروشگاه بلکه به جمع آوری بیشتر برای تقویت ثروت خود را.

اولین, شما نیاز به کاهش در هزینه های. اگر شما نمی تواند پرداخت هزینه برای چیزی است که با پول نقد و سپس فقط پرهیز از خرید های غیر ضروری و پایبند به بودجه ماهانه خود را.

هدایت و روشنی از بدهی. اگر شما باید برخی از تعادل بدون مزد و شما نمی دانید که آنهایی که به دست کشیدن از اول استخدام بدهی با گلوله برف زدن با روش: لیست بدهی های خود را از کوچکترین تا بالاترین حداقل پرداخت برای هر جز کوچکترین بدهی (شما سعی می کنید و روشن این سریع) و تکرار تا زمانی که همه چیز را حل و فصل.

شما باید یک کارمند در این نقطه در زندگی خود را. اگر فقط نگه داشتن هزینه های خود را به طور پیوسته کم در حالی که افزایش درآمد خود و یا تبدیل شدن به یک بازیگر در شرکت خود و یا دریبل با یک درآمد جانبی.

هنگامی که شما به اندازه کافی ثروت به سرمایه گذاری خود را برای اولین بار استراتژی است که با استفاده از مالیات مزایای حساب تشویق دولت برای سرمایه گذاری است. حساب های ایرا سلامت حساب پس انداز و 401(k) به شما اجازه می دهد برای به حداقل رساندن مالیات خود را با قرار دادن پول به جنبه های که شما بهره مند شوند.

سپس شما می توانید بروید و انتخاب مسیرهای مختلف برای ایجاد ثروت: سرمایه گذاری در خودتان ایجاد یک کسب و کار, خرید اجاره ملک, خرید سهام و ایده های دیگر. اگر شما سرمایه گذاری در خودتان بیایید می گویند گرفتن یک مدرک دانشگاهی پس از آن شما رشد ارزش خود را از آموزش و پرورش که تبدیل به حقوق و دستمزد بالاتر ، کالج آموزش و پرورش می شود بنابراین سعی کنید و به دست آوردن مهارت های خاص (انجام این کار به راحتی از طریق دوره های آنلاین) است که شما را قادر به درخواست برای تبلیغات و در مسئولیت بیشتر.

گسترش ثروت خود را با ایجاد ارزش کالاها مانند نرم افزار. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

شروع یک کسب و کار

ساخت یک سرمایه گذاری است که در خدمت هزاران نفر و به شما کسب درآمد هزاران نفر به عنوان طولانی به عنوان ارزش شما ارائه بسیار مطلوب است.

خرید اجاره املاک و کسب درآمد از طریق اجاره پرداخت; در اینجا شما اجازه می دهد دیگران به گسترش ثروت خود را. دریافت نگه دارید از سهام و آنها را از بازگشت درآمد از طریق سود سهام.

اما آیا فقط وجود دارد متوقف نگه داشتن reinvesting پول شما تجمع می یابد با گسترش کسب و کار خود و تامین امنیت بیشتر سهام یا اضافه کردن یک مطلب به ملك خود. درک خواسته های بازار و ایجاد بیشتر از همه چیز ارزش دارد. شما بهتر از آن را به عنوان زمان می گذرد.

به خوبی در کسب و کار شما نیاز به تسلط بر بازار است. شما نیاز به واقعا درک آنچه درایوهای بازار — می خواهد و نیاز دارد و ترس از هدف قرار دادن جمعیت و نحوه تحویل در چنین راهی است که محصول یا خدمات شما بسیار ارزشمند است. این کار نخواهد کرد اگر شما در حفظ و در پریدن بازار — شما نیاز به چوب به یک بازار واحد برای یک یا دو دهه به تسلط بر آن است.

پس شروع به کاهش در هزینه های بهبود سطح درآمد از طریق آموزش و پرورش و مهارت است. هنگامی که انجام می شود مطالعه بازار و سپس به تدریج شروع به سرمایه گذاری در آن است. در طول زمان, شما قادر خواهید بود برای ایجاد ثروت قابل توجهی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

غرور انسان: کاراواجو نرگس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>