آلمان توقیف سرور میزبانی pilfered ایالات متحده فایل های پلیس

توسط فرانک BAJAK

بوستون (AP) — در دستور دولت آمریکا مقامات آلمانی را کشف و ضبط یک کامپیوتر سرور که میزبانی یک انبار بزرگ از فایل های از نمرات از ایالات متحده فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون به دست آمده در هوستون نقض داده ها در ماه گذشته.

سرور مورد استفاده قرار گرفت توسط ویکی لیکس-مانند شفافیت اطلاعات جمعی به نام توزیع شده انکار اسرار به اشتراک گذاری اسناد — بسیاری از برچسب “فقط برای استفاده رسمی” — که نور در ایالات متحده آمریکا هسته.

اطلاعات قدمت آن به سال 1996 شامل ایمیل, فایل های صوتی و تصویری و پلیس و اف بی آی گزارش های اطلاعاتی. DDoSecrets بنیانگذار اما رابطه گفت: این اطلاعات لقب “BlueLeaks,” می آید از بیش از 200 سازمان. از آن محروم شده ارجاع به تجاوز جنسی موارد و منابع برای کودکان, اما نام و شماره تلفن و ایمیل از افسران پلیس بودند redacted گفت: بهترین که با استفاده از آنها/ضمایر خود را.

بهترین گفت که DDoSecrets به دست آمده از داده ها از خارج از فردی که همدردی با سراسر کشور تظاهرات در برابر پلیس به کشتار غیر مسلح بودند. برخی از فایل های ارائه بینش به پلیس پاسخ به کسانی که اعتراض آنها گفت.

در حالی که هک کردن رایانه ها و سرقت اطلاعات فدرال, جرم, دادگاه های ایالات متحده همواره حکومت است که روزنامه نگاران ممکن است انتشار اسناد و مدارک به سرقت رفته به عنوان طولانی به عنوان آنها درگیر سرقت. DDoSecrets می گوید آن است که یک روزنامه نگاری سازمان است که سهام اسناد و مدارک در جهت منافع عمومی به ویکی لیکس را قبل از در حال بهره برداری توسط عوامل تاثیر 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری است.

اسناد و مدارک به نور آمد از طریق نقض هوستون وب سایت-شرکت طراحی Netsential که میزبان پورتال برای سازمان های اجرای قانون و دولت-اجرای عملیات ایجاد شده پس از 9/11 حملات برای به اشتراک گذاشتن تهدید هوش محلی و پلیس دولت و بخش خصوصی و شرکای.

دفتر دادستان در تسویکاو یک شهر در نزدیکی مرز چک گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز شنبه که سرور ضبط شد 3 جولای در شهر فلکنستین پس از درخواست از مقامات ایالات متحده.

FBI کاهش یافته است به نظر. یک سخنگوی سفارت ایالات متحده در برلین نمی, پاسخ به تماس های تلفنی و ایمیل ها به دنبال نظر.

این Zwickau دادستان گفت: این امر می تواند به مقامات قضایی آلمان به تصمیم بگیرد که آیا به دست سرور به مقامات ایالات متحده. آن گفت: آن را نمی خواهد فاش دلیل درخواست امریکا. نه که یک نماینده از Hetzner آنلاین این شرکت که میزبانی سرور.

بهترین گفتند که فرض تشنج مربوط به ارسال از BlueLeaks اسناد و مدارک. گفتند فایل ها نشان می دهد “بسیاری از چیزهایی که کاملا قانونی و طبیعی و هولناک” از جمله نظارت پلیس و پلیس هوش از مبدا مشکوک. بهترین جوانان گفت: هیچ یک طبقه بندی شدند.

سند کمپرسی کمک می کند تا در معرض “ایالات متحده overdeveloped پلیس دستگاه اطلاعاتی” گفت: Brendan McQuade یک جرم شناسی استاد در دانشگاه جنوبی ایالت مین که مشاهده شده است اسناد و مدارک. این فایل شامل نمی شود بالا-سطح هوش اما ارائه یک پنجره به رابطه بین اجرای قانون در همه سطوح گفت: — یکی که او معتقد است که اف بی آی نمی خواهید مردم را به دیدن مبادا آن را “اضافه کردن سوخت بیشتر به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پلیس.

گفت: بهترین فایل ها باقی می ماند در دسترس عموم از طریق معنی پیچیده تر مانند بیت تورنت و شبکه Tor که هر دو پیچیده سانسور کردند. بهترین گفت: این سازمان در حال حاضر بازسازی زیرساخت های خود را برای دسترسی عمومی. “همه آنها هزینه ما این است که زمان” گفتند.

مدت کوتاهی پس از DDoSecrets ارسال شده در اطلاعات توییتر به طور دائم معلق سازمان حساب برای انتشار لینک ها و تصاویر از این مجموعه با استناد به ممنوعیت ارسال از هک مواد.

یکی ایالات متحده در اجرای قانون آژانس تحت تاثیر نقض است که در آیووا اجرای قانون آکادمی. مدیر آن جودی برادشاو گفت: آسوشیتد پرس نقض آشکار نام دانش آموزان در دوره های آکادمی و رانندگان آنها مجوز اما هیچ اطلاعات مالی.

او گفت: Netsential تا به حال نمرات از مشتریان در اجرای قانون که در آن قوی بود تو رفتگی در دیوار خود را ارائه. Netsential خود را در یک تاریخ اعلام استخوان وب سایت و گفت که کمک به این تحقیقات را ارائه بیشتر اطلاعات “با توجه به حساسیت اطلاعات مشتری.”

مدیران ملی Fusion مراکز کانون نیست پاسخ دادن به ایمیل ها و تماس های تلفنی به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا هر گونه تحقیقات حساس شده اند ممکن است به خطر بیافتد توسط نقض. اما مین پلیس ایالتی گفت که اف بی آی در دست بررسی است و تحت تاثیر بولتن مه “شامل اطلاعات شناسایی خود از قبیل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد افراد تحت بررسی توسط دیگر سازمان های اجرای قانون.” آن گفت که آنها “ممکن است همچنین شامل افرادی می خواستم برای فعالیت های جنایی.”

DDoSecrets ایجاد شد و در اواخر سال 2018 توسط یک روزنامه نگار متخصص در آزادی-از-اطلاعات دادخواست. آن را کار کرده است در تحقیقات با تاسیس سازمان های رسانه ها از جمله آلمان newsmagazine اشپیگل و ایالات متحده آمریکا سازمان خبری مک کلاچی.

قبلی DDoSecrets منتشر شده شامل اطلاعات دریایی باهاما حساب استفاده به عنوان فایل های هک از شیلی پلیس و دریایی خدمات مالی است که کشیده شده مقایسه کنید 2016 پاناما مقالات نشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>