برای اولین بار در معرض هسته سیاره کشف شده اجازه می دهد تا نگاهی اجمالی به داخل دنیاهای دیگر

بازمانده هسته ای از گاز های غول پیکر کشف شده در مدار یک ستاره از راه دور توسط دانشگاه وارویک ستاره شناسان ارائه بی سابقه ای اجمالی به داخل یک سیاره است. هسته ای است که به همان اندازه نپتون در منظومه شمسی خود ما را اعتقاد بر این است گاز لوله بود که یا محروم از آن جو گازی یا که شکست خورده به شکل یکی در اوایل زندگی خود.

این تیم از دانشگاه وارویک بخش از فیزیک گزارش این کشف در تاریخ 1 ژوئیه در مجله طبیعت و از آن است که تصور می شود اولین بار در معرض هسته ای از یک سیاره مشاهده شده است. این ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد به همکار در داخل کشور از یک سیاره و یادگیری در مورد ترکیب آن است. واقع در اطراف یک ستاره بسیار شبیه به خود ما حدود 730 سال نوری دور هسته به نام TOI 849 b, مدار بسیار نزدیک به ستاره میزبان است که از یک سال است که صرف 18 ساعت و دمای سطح آن به حدود 1800°K.

TOI 849 b پیدا شد در یک نظرسنجی از ستاره توسط ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) با استفاده از روش حمل و نقل: رعایت ستاره برای داستان شیب در روشنایی است که نشان می دهد که یک سیاره را تصویب کرده است در مقابل آنها. آن واقع در “Neptunian کویر” — یک اصطلاح مورد استفاده ستاره شناسان برای یک منطقه نزدیک به ستاره ها که در آن ما به ندرت به دیدن سیارات نپتون توده یا بزرگتر. حمل و نقل سیگنال تایید شد و تصفیه شده با استفاده از مشاهدات با 10 تلسکوپ از Warwick-led نسل بعدی حمل و نقل بررسی (NGTS) مستقر در رصدخانه جنوبی اروپا را Paranal در رصدخانه شیلی.

این NGTS تلسکوپ بودند به طور خاص طراحی شده برای تشخیص بسیار کم عمق نرخهای پایین در روشنایی از سیارات فراخورشیدی گذر: در این مورد تنها یک دهم از 1 درصد از ستاره روشنایی. جسم شد و سپس مورد تجزيه و تحليل قرار چنگ ابزار در یک برنامه رهبری در دانشگاه وارویک در رصدخانه جنوبی اروپا را لا سیلا در رصدخانه شیلی. این با بهره گیری از اثر داپلر برای اندازهگیری جرم سیارات فراخورشیدی با اندازه گیری خود را در “تلو تلو خوردن” — حرکات کوچک به سمت و به دور از ما که ثبت نام به عنوان کوچک شیفت در ستاره طیف نور است.

این تیم مصمم است که جسم را جرم است 2-3 بار بیشتر از نپتون, اما آن را نیز فوق العاده متراکم با تمام مواد است که باعث می شود که توده له به شی به همان اندازه. منجر نویسنده دکتر دیوید آرمسترانگ از دانشگاه وارویک گروه فیزیک گفت:

وجود دارد دو نظریه به همین دلیل ما شاهد این سیاره هسته ای به جای یک نمونه گاز لوله. برای اولین بار است که آن را یک بار شبیه به مشتری خود را از دست داد و تقریبا همه از آن بیرونی گاز از طریق انواع روش های. این می تواند شامل جزر و مدی اختلال که در آن سیاره است پاره پاره از هم جدا از مدار بیش از حد نزدیک به ستاره خود و یا حتی یک برخورد با یک سیاره دیگر است. در مقیاس بزرگ photoevaporation جو نیز می تواند نقش بازی کند اما نمی تواند حساب برای تمام گاز که از دست داده شده است.

متناوبا, آن می تواند یک “شکست خورده” گاز لوله. دانشمندان بر این باورند که هنگامی که هسته از گاز های غول پیکر تشکیل شده و سپس چیزی می تواند اشتباه رفته و هرگز از آن تشکیل یک فضای. این می تواند رخ داده است اگر وجود دارد یک شکاف در دیسک گرد و غبار است که این سیاره تشکیل شده از, و یا اگر آن را تشکیل اواخر و دیسک زد از مواد. دکتر آرمسترانگ می افزاید:

ارائه شده توسط: دانشگاه وارویک [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک مصنوعي به زودی افزایش می یابد در چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>