بالی جزیره شروع به بازگشایی بعد از 3 ماه virus مستند

توسط FIRDIA LISNAWATI

دنپاسار اندونزی (AP) — اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی بخشی از بازگشایی بعد از سه ماه virus مستند پنج شنبه, اجازه می دهد مردم محلی و رشته گردشگران خارجی به, رزومه, عمومی, فعالیت های خارج از کشور قبل از ورود رزومه در ماه سپتامبر.

به طور معمول شلوغ سواحل و خیابان در روستایی در جنوب شرق آسیا جزیره خالی در اوایل ماه آوریل به جز ویژه گشت برای اطمینان از سلامت پروتکل ها مشاهده شد. مقامات محدود فعالیتهای عمومی از بسته شدن فرودگاه و توقیف تمام مغازه ها, میله, نشسته, رستوران ها, عمومی استخرهای شنا و بسیاری از جاهای دیگر در این جزیره است که خانه را به بیش از 4 میلیون نفر است.

دولت محلی آغاز شد لغو محدودیت شنبه اما گردشگران را دقیق قوانین در هتل ها و رستوران ها و در سواحل بالی رژیم صهیونیستی. من Wayan کستر گفت.

کستر یک کنفرانس خبری گفت که این جزیره را به تدریج بازگشایی توقیف مکان برای مردم محلی و رشته خارجی. بالی را به اندونزیایی از دیگر نقاط کشور در جولای 31 و خارجی جدید ورود در سپتامبر. 11.

دولت تاسیس دستورالعمل برای بازگشایی نقاط توریستی و ممکن است برخی از مناطق دوباره اگر عفونت سنبله, او گفت:.

“همه گیر ضربه بخش گردشگری بدی در حالی که هیچ اطمینان وجود دارد که آن را به پایان خواهد رسید” کستر گفت. “ما باید برای احیای فعالیت های اقتصادی برای جلوگیری از بالی از مشکلات اجتماعی به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی.”

گردشگری منبع اصلی درآمد برای این جزیره که عمدتا هندو در بیشتر مسلمان الجزایر کشور است.

مشهور سواحل شن سفید و محبوب ترین مناطق خرید در “جزیره خدایان” متروک تقریبا از دو دهه پیش زمانی که بازدید کنندگان ترسیده بودند با تروریسم است. ابر تیره از بمب گذاری های انتحاری که به کشته شدن 202 بیشتر گردشگران خارجی در سال 2002 درنگ برای سال, اما این جزیره مشغول به کار برای غلبه بر آن تصویر.

بیش از 5 میلیون خارجی وارد در بالی هر سال قبل به این بیماری همه گیر که ناشی از اعداد به شیرجه رفتن.

بالی اداره مهاجرت داده ها نشان داد که دولت های محلی اعطا کرده است به صورت خودکار تمدید روادید به بیش از 7000 رشته گردشگران در بالی. تقریبا 16,000 دیگران اجازه اقامت موقت و حدود 1,300 زندگی می کنند به عنوان مقیم دائم.

داده ها نشان می دهد نرخ اشغال در بالی هتل های ستاره دار سقوط به 2.07% در ماه مه از 62.5 درصد در ماه دسامبر.

تاجر Gede Wirata اجرا می شود که هتل و رستوران و باشگاه و یک کشتی کروز با حدود 4000 کارمند گفت که او موفق به نجات کارکنان خود را از اخراج با وجود داشتن رنج می برد یک دست دادن 500 میلیارد واحد پول اندونزی (35 میلیون دلار) به دلیل محدودیت های مسافرتی.

“این شیوع دارای چکش اقتصاد محلی” او گفت:. “ما باید به حرکت می کند اما ایمن با رعایت بهداشت پروتکل برای محافظت از بالی از موج دوم coronavirus گسترش یافته است.”

بالی است ثبت بیش از 1,900 موارد COVID-19 از جمله 25 مرگ و میر. اندونزی تایید کرده است بیش از 68,000 موارد و 3,359 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

______

آسوشیتد پرس نویسنده Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>