صربستان می فرستد از سیگنال های مختلط در ویروس مستند پس از درگیری

توسط CHARM GEC و DUSAN STOJANOVIC

بلگراد صربستان (AP) — رییس جمهور صربستان و دیگر مقامات ارسال سیگنال های مختلط در یکشنبه اینکه آنها را به جلو بروید با این برنامه برای بازگرداندن یک coronavirus مستند در بلگراد پس از هزاران نفر در اعتراض به این حرکت خشونت و درگیری با پلیس در پایتخت.

هرج و مرج فوران به عنوان هزاران نفر از معترضان در پریشتینا با پلیس و تلاش برای طوفان ساختمان پارلمان پس از رئیس جمهور Aleksandar Vucic اعلام کرد که روز سه شنبه برای یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و دوباره به راه افتادند در کشور بالکان پس از مقامات بهداشتی گزارش بالاترین تک روز شمار کشته شدگان از میان 13 299 جدید COVID-19 موارد است.

مخالفان سرزنش استبدادی صربی رهبر, کمک به افزایش مرگ و میر و موارد جدید پس از او برداشته قبلی مستند اقدامات است. آنها می گویند او که به سیمان قدرت را در دستان خود پس از انتخابات پارلمانی برگزار شده در 21 ژوئن. او را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

در چهارشنبه Vucic به نظر می رسد برای رد گم کردن در جدید خود را مستند قصد دارد که به اثر را در طول آخر هفته آینده.

“شما می دانید که هفت روز پیش من فکر کردم برای تحمیل یک بار دیگر این مستند از کل کشور به دلیل این که موج جدیدی از COVID-19 بحران” Vucic گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با پوپولیستی متحدان دولت جدید نیز ادامه دارد و اسلوونی برتر Janez Jansa.

“اما شما می دانید اگر ما انجام داده اند که ما را هیچ شانس زنده ماندن از لحاظ اقتصادی و ما نیاز به زندگی می کنند با این کار ما نیاز به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی اما ما نیاز به نگه داشتن کار خود را به نگه داشتن کار بسیار سخت فقط برای محافظت از جامعه کسب و کار ما و کارگران ما,” او گفت:.

صربستان ارشد اپیدمیولوژی Predrag کن گفت N1 تلویزیون که اعلام حکومت نظامی است که هنوز هم مورد بحث است و نه ممکن است تحمیل شود ، کن گفت: این اعتراض در روز سه شنبه شب “نشان داد که چگونه مردم احساس” در مورد امکان کل مستند در بلگراد در طول تعطیلات آخر هفته.

او گفت: ویروس ” گسترش است به بیعت و مستند ساده ترین راه است. اما او پیشنهاد کرد این اقدامات ممکن است کمتر سخت تر از Vucic اعلام کرد.

صربی پلیس گفت: 23 نفر بازداشت شده و نمرات از افسران پلیس و تظاهرکنندگان مجروح در درگیری که به طول انجامید بیش از شش ساعت است.

رئیس پلیس ولادیمیر Rebic گفت: دولت اجرای تلویزیونی RTS است که مقامات در حال کار برای شناسایی بیشتر افرادی که در زمان شورش در مرکز بلگراد که در سمت چپ 43 افسران پلیس و 17 تظاهرکنندگان مجروح شدند.

Rebic گفت: پلیس نشان داد “حداکثر خویشتنداری” واکنش نشان داد و تنها زمانی که آن را کاملا ضروری است.

برخی از گروه های حقوق در بلگراد را محکوم کرد آنچه آنها به عنوان خشونت پلیس. در بلگراد مرکز حقوق بشر خواست شهروندان به جلو آمده و ارائه کمک های حقوقی.

Vucic ارائه خواهد شد یک تلویزیون آدرس به ملت بعد از آن روز شنبه به تظاهرات توسط گروه های مخالف برنامه ریزی شده است.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>