پنس بایدن به آمار پنسیلوانیا کمپین بلیزرز در همان روز

HARRISBURG, Pa. (AP) — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه همان روز که او را جانشین مایک پنس را چند توقف در لیگ برتر ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت است.

مردان در حال کار کمپین بلیزرز در پنسیلوانیا با کمتر از چهار ماه تا انتخابات با نظرسنجی های اخیر نشان بایدن پیشرو در پنسیلوانیا است.

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در روز پنج شنبه برنامه ای برای تور های فلزی کار می کند گیاه در دونمر در شمال شرقی پنسیلوانیا و صحبت در مورد بهبود اقتصادی طرح کمپین گفت: در مشاوره.

بایدن که در نزدیکی Scranton است با هدف قرار دادن یک منطقه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد غیر منتظره قدرت در انتخابات 2016 زمانی که او به دقت برنده پنسیلوانیا و تغییر دولت در انتخابات رای به جمهوری ستون برای اولین بار پس از سال 1988.

پنس در ضمن اختلاط رسمی و کمپین کسب و کار. او را از حضور در جمع آوری کمک در Kreider مزارع در شهرستان لنکستر و بحث اقتصاد در Rajant Corp., حومه شهر فیلادلفیا ساز از ارتباطات بی سیم تکنولوژی.

در فیلادلفیا او را با شش افسر مجروح در یک بن بست در ماه اوت گذشته و خانواده از افسران کشته شده در حین انجام وظیفه یک برادرانه منظور از سخنگوی پلیس گفت:. این اتحادیه در حال برگزاری یک “بازگشت آبی” تجمع پس از آن.

پنس گذشته در پنسیلوانیا در ماه گذشته. بایدن که در ستاد هستند در فیلادلفیا, در حال حاضر چندین کمپین حضور در پنسیلوانیا در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>