جدید فرانسوی PM دفاع ارتقاء وزیر متهم به تجاوز به عنف

پاریس (AP) — فرانسه نخست وزیر جدید بصورتی پایدار و محکم در دفاع از چهارشنبه در اعتراض ارتقاء همکار متهم به تجاوز به عنف به عنوان وزیر کشور مسئول اجرای قوانین فرانسه.

نخست وزیر ژان کستکس شدید بیان حمایت خود از وزیر جرالد Darmanin توسط گروههای حقوق زنان و سوالات در مورد اینکه آیا رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شکست خورده است در وعده های خود را به یک اولویت برابری بین مردان و زنان است.

کستکس گفت: پخش BFM-تلویزیون که او طول می کشد کل مسئولیت Darmanin انتصاب در وزارت کشور. او پیشنهاد شد از کار قبلی به عنوان بودجه وزیر.

“او مانند هر کس دیگری حق دارد که برائت,” کستکس گفت.

Darmanin تحت تحقیقات مقدماتی بیش از یک اتهام تجاوز به عنف که او قویا رد می کند. پاکسازی است گفت: این کاوشگر بود “مانع” به Darmanin انتصاب به شغل جدید خود را مسئول پلیس و دیگر اجرای قانون بدن.

به تازگی بازگشایی بررسی است که بر اساس یک 2017 قانونی شکایت توسط یک زن که ادعا شده که Darmanin raped او هنگامی که او به دنبال کمک های حقوقی از او در سال 2009. Darmanin بالاترین-رتبه بندی رسمی فرانسوی متهم به سوء رفتار جنسی در #MeToo دوران می گوید: برخورد رضایت طرفین بود. او شکایت زن برای تهمت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>