نسکار جانسون OK می خواهم به مسابقه پس از 2 منفی ویروس آزمون

توسط جینا سرخ کن

شارلوت N. C. (AP) — هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دو بار آزمایش منفی برای coronavirus و مسابقه یکشنبه در کنتاکی جاده سریع السیر.

جانسون از دست رفته اولین مسابقه خود را در جام حرفه ای هنگامی که او جمعه گذشته است. او مورد آزمایش قرار گرفت بعد از دریافت یک نتیجه مثبت است.

Hendrick Motorsports گفت جانسون آزمایش منفی در روز دوشنبه و سه شنبه و بازگشت به شماره 48 شورلت در کنتاکی. نسکار تایید شنبه که جانسون پاک شده است برای بازگشت.

“این سفر عاطفی و من خیلی خوشحال به بازگشت” او .

جانسون رگه هایی از 663 متوالی شروع می شود — بیشتر در میان رانندگان فعال شد جامعی که او نمی نژاد یکشنبه در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر. جاستین Allgaier جایگزین او در به پایان رسید و 37 بعد از اوایل چند تصادف رانندگی در جاده گودال.

جانسون تنها راننده نسکار برای تست مثبت برای coronavirus پس این سری از سر مسابقه در مارس 17. او برنامه ریزی شده است برای بازنشسته از وقت نسکار مسابقه در پایان این فصل است.

“خانواده من بسیار سپاسگزار برای باور نکردنی عشق و حمایت ما را دریافت کرده ام و در طول چند روز گذشته” او گفت:. “من به ویژه می خواهم برای تشکر از جاستین Allgaier برای پله برای من در Indy و حقیقی pro. من هیجان زده در مورد گرفتن بازگشت به کسب و کار با تیم من در این آخر هفته.”

; همسر خود را Chani مورد آزمایش قرار گرفت و پس از درد و رنج از آنچه او فکر روال آلرژی فصلی. زمانی که او موفق به دریافت نتیجه مثبت جانسون و خود دو دختر جوان را مورد آزمایش قرار گرفتند. دختران خود را منفی بودند.

Hendrick Motorsports تا به حال چهار خدمه تست شده برای COVID-19 بعد از جانسون تشخیص و چهار دریافت نتایج منفی. شماره 48 تیم خود را به طور منظم پرسنل فهرستی برای نژاد روز یکشنبه.

از دست رفته Brickyard 400 کاهش یافته و Johnson به 15 در راننده جدول رده بندی, 46 امتیاز بالاتر از نقطه برش برای پلی آف.

حتی قبل از جانسون تشخیص Hendrick Motorsports حال اجرا پروتکل های دقیق است که شامل روزانه نمایش درمانی برای کارکنان شاغل در تیم امکانات. این سازمان با این نسخهها کار در تقسیم کار برنامه با دقیق صورت پوشش و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. Hendrick نیز افزایش یافته است سطح آن از مواد ضد عفونی کننده و مطابق با اصول بهداشتی در تمام مناطق کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>