پیام در یک بطری از بهشت

در پای کوه Liangshan در استان شاندونگ چین وجود دارد زندگی یک بانوی ارشد در حال حاضر در دهه هشتاد. نام او Ma Chun. از این زمان چون یک دختر کوچک او تمرین بودیسم و خوردن مواد غذایی گیاهی تنها. Ma چون یک سر راست پایین به زمین و مهربان است.

این قسمت بر می گردد به زمان هنگامی که ما چون بود در دهه بیست سالگی. در زمستان سال 1953 آن را به خصوص سخت و تلخی سرد با درجه حرارت زیر انجماد.

در یکی از این زمستان را صبح Ma چون به همراه آورده او 10 ساله پسر به معبد به دعا. هنگامی که آنها به یک پل آنها را دیدم یک گدا پخت و پز در زیر آن. در شدید در آب و هوای سرد و گدا عینک تنها یک کت تک و تنها بود پاره پنبه لحاف برای گرم نگه داشتن خود را. او لرزش. در مقابل او کوچک بود, آهن حوضه نشسته در چند آجر انباشته و در حوضه او پخت و پز فاسد برگ.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگامی که آنها به یک پل آنها را دیدم یک گدا پخت و پز در زیر آن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

دیدن گدا در چنین احساساتی, دولت, اشک شروع به جریان Ma چون عارض. Ma چون نمی ادامه سفر خود را. او برگشت و با کودک خود. آنها رفت و برگشت به خانه. وجود او جستجو کرد و یافت یک quilted ژاکت و شلوار. او بسته بندی شده در یک کیسه کوچک از آرد و مواد غذایی خشک و به سرعت بازگشت به پل.

Ma چون دست به غذا و لباس به گدا که راننده سرشونو تکون دادن سر خود را و گفت: “به شما برکت دهد! به شما برکت دهد!” از آن پس Ma چون ادامه دادن غذا به گدا هر دو یا سه روز.

در طول این زمان دردناک فرم pinkeye زده Liangshan منطقه است. آن را به سرعت گسترش یافته و از فرد به فرد. تقریبا هر کس در روستا آلوده شده بود. Ma Chun را نیز آلوده و هر دو چشم او قرمز شد. Ma چون تصمیم به آوردن پسر او به بیمارستان برای درمان است. در راه او به عنوان نزدیک همان پل Ma چون دیدم که گدا شد ،

گدا دیدم Ma چون و دست تکان دادند به او. Ma چون پرسید: “آیا شما با رفتن دور؟” گدا جواب داد: “من گدا و نیز wanderer. ممنون از لطف شما. من به شما چیزی یاد.”

گدا stooped به انتخاب کنید تا یک سنگریزه از زمین او را تکان داد تا آن را در دست خود. او سپس خود را باز کرد خرما و ناگهان آبی-سبز, شفاف, جید بطری به اندازه کف دست خود را به نظر می رسد.

گدا دست به Ma چون و گفت: “این چشم پزشکی ، دارو در داخل می تواند در درمان انواع بیماری های چشم. دهان از بطری بسیار کوچک است. نم نم کمی بر روی چشم. که به اندازه کافی باید. به سرعت به خانه بازگشت و خود را درمان ، من به رفتن. خداحافظ!”

(Image: Screenshot / YouTube)

گدا دست به کارشناسی ارشد و چون به او گفت آن شامل چشم پزشکی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Ma چون مبهوت بود فوق العاده دید در مقابل او. فکر ناگهان دیدم در ذهن او: “او یک زندگی خدا!”

او فورا زانو زد و متمایل با سر پایین گفت: “با تشکر از شما برای محبت بزرگ!” زمانی که او با نگاه کردن به گدا بود و هیچ جا در چشم!

Ma چون عجله جستجو و نگاه در همه جا برای گدا, اما هیچ کس دیگری تا به حال تا کنون در سراسر آمده یک گدا در زیر پل.

Ma چون به خانه بازگشت و در زمان جید بطری. او را دیدم که با باز کردن بطری کوچک به عنوان نازک به عنوان یک نوک سوزن. او بطری را تکان داد و چند بار پاشیده دارو در چشم کودک. کودک گفت مادرش که چشم خود را احساس خنک و بسیار راحت تر و دردناک است.

پس از شنیدن این خبر مردم در این روستا با عجله به Ma چون به دنبال معجزه درمان است. Ma چون درمان همه صبر و حوصله. اثر دارو خیلی سریع تر از درمان در بیمارستان است. این معجزه بلافاصله به روستاهای اطراف. همه می دانستند که Ma چون تا به حال ملاقات خدا زندگی به دست آمده و یک بطری جادویی.

از آن پس در افراد مبتلا به بیماری های چشم را به Ma چون برای درمان. Ma چون شوق و ذوق کمک همه بدون درخواست برای هر گونه پولی را برمی گرداند. چه حتی بیشتر گیج کننده است که حتی پس از چند دهه دارو در بطری پایان ناپذیر به نظر می رسد. این است رمز و راز از این پیام در یک بطری از بهشت است.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چینی افسانه ای فوتبال: هنگ کنگ شهر مقدس در قلب من!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>