قاضی توقف ویروس امداد کمک های مالی برای بومی آلاسکا شرکت

آسوشیتد پرس

فلاگستاف Ariz. (AP) — یک قاضی فدرال به قرار دادن ترمز در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی برای بومی آلاسکا شرکت های بزرگ در حالی که قبیله ای از سازمان ملل درخواست تجدید نظر حکم که تلقی به شرکت های واجد شرایط.

این تصمیم روز شنبه ناشی از دعاوی که چندین قبایل علیه وزارت خزانه داری به دنبال نگه داشتن شرکت از گرفتن سهم از 8 میلیارد دلار بود که در کنار مجموعه ای از قبایل در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا در واشنگتن حکومت در برابر قبایل در اواخر ماه ژوئن گفت: شرکت های بزرگ می تواند به عنوان قبیله ای دولت برای اهداف محدود. اما مهتا اذعان کرد او کشتی با این تصمیم.

او اعطا درخواست از قبایل شاکیان به توقف کمک های مالی به شرکت های بزرگ در حالی که در تصمیم خود تجدید نظر. اگر جنگ قبایل را به چالش نمی کند آن را با 14 جولای و به دنبال یک بررسی سریع از دادگاه تجدید نظر اقامت منقضی خواهد شد, او گفت:.

“از آنجا که این سوال قانونی تفسیر ارائه شده در این مورد است که به عنوان پیچیده به عنوان آن است که متعاقب آن سزاوار مخاطبان قبل از دادگاه بالاتر در حالی که حفظ وضع موجود” او نوشت.

وزارت خزانه داری گفت: نشده است که چه مقدار از آن نکردن برای بومی آلاسکا شرکت های بزرگ, اما آن را بیش از 162 میلیون دلار با توجه به اسناد دادگاه.

شرکت های منحصر به فرد هستند به آلاسکا و بسیاری از سرزمین مادری در این دولت کمتر از یک سال 1971 حل و فصل شناخته شده به عنوان بومی آلاسکا ادعا می کند حل و فصل کنند. شرکت های بزرگ بودند نه حزب به پرونده های حقوقی در مورد امداد و کمک های مالی اما باید گفت آنها حمایت بومیان آلاسکا از لحاظ اقتصادی اجتماعی و فرهنگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>