هابل قطاری 1 کهکشان 2 سیارک

در نگاه اول این تصویر از ناسا nasa/ESA تلسکوپ فضایی هابل به تصویر می کشد ستاره های درخشان از AGC111977 یک کوتوله کهکشان واقع در حدود 15 میلیون سال نوری دور و قابل مشاهده در سمت چپ پایین تر بخشی از تصویر. کهکشان های دیگر به نظر می رسد پاشیده در سراسر قاب همراه با پیش زمینه ستاره ها از خود ما, کهکشان, کهکشان راه شیری است. پس از بازرسی نزدیک چیز دیگری می آید به نظر بسیار نزدیک به خانه.

به سمت گوشه پایین سمت راست از قاب دو دراز رگه های کمرنگ قابل مشاهده است: مسیرهای پیاده روی از سیارات کوچک سنگی اجسام در منظومه شمسی ما — عبور راه خود را در پیش زمینه از ستارگان و کهکشان ها که هابل مشاهده شد. این تصویر ترکیبی از مشاهدات به دست آمده در نوامبر 16, 2012, با هابل ACS ابزار با استفاده از دو فیلتر مختلف (606 نانومتر نشان داده شده به رنگ آبی و 814 نیوتن متر نشان داده شده با رنگ قرمز). به عنوان سیارک ها نقل مکان کرد و نسبت به هابل در طول مشاهدات هر دو مسیرهای شده اند تصویربرداری متعاقبا در هر یک فیلتر و در نتیجه به نظر می رسد بخش قرمز و آبی.

Besides asteroids, the volunteers have also identified trails left by satellites in orbits higher than Hubble’s, intriguing instances of gravitational lensing, and ring-shaped features that arise when galaxies collide. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

علاوه بر سیارات داوطلبان نیز شناسایی مسیرهای پیاده روی سمت چپ توسط ماهواره در مدار بالاتر از هابل جذاب نمونه از عدسی گرانشی و حلقه به شکل ویژگی های که بوجود می آیند که کهکشان ها برخورد می کنند. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)
این دو سیارک ها قرار دارد در فواصل مختلف از ما, به طوری که آنها در واقع نه برخورد خود را به عنوان متقاطع رگه ممکن است نشان می دهد. آنها کشف شده توسط دانشمندان شهروند Sovan Acharya, گریم Aitken کلود Cornen آبه Hoekstra و ادموند Perozzi برخی از داوطلبان که بازرسی تصاویر از یاد تلسکوپ فضایی در یک جستجو برای راکی interlopers به عنوان بخشی از هابل سیارک شکارچی شهروند پروژه های علمی. راه اندازی یک سال پیش در بین المللی سیارک بعد 2019, هابل سیارک شکارچی همکاری بین ESA و Zooniverse دعوت از اعضای عمومی برای شناسایی سیارک ها بود که کهکشان مشاهده شده توسط تلسکوپ فضایی هابل.

پس از 9000 داوطلب از سراسر جهان ارائه شده 2 میلیون طبقه بندی 140,000 کامپوزیت تصاویر هابل پیدا کردن 1,500 سیارک مسیرهای پیاده روی — در حدود یک در هر صد تصاویر. در این پروژه مرحله اول داوطلبان می تواند کشف یک مجموعه آرشیوی از تصاویر هابل که در آن محاسبات توسط سیستم خورشیدی اشیاء خط لوله از ESASky ESA کشف پورتال برای نجوم نشان داد که یک شهاب سنگ ممکن است عبور از تلسکوپ فضایی را در میدان دید در آن زمان از مشاهدات. تعداد مطلق و شور و شوق از داوطلبان رهبری تیم را برای گسترش این پروژه از جمله تصاویر بیشتر از آسمان جمع آوری شده توسط تلسکوپ هابل در طول سال.

علاوه بر سیارات داوطلبان نیز شناسایی مسیرهای پیاده روی سمت چپ توسط ماهواره در مدار بالاتر از هابل جذاب نمونه از عدسی گرانشی و حلقه به شکل ویژگی های که بوجود می آیند که کهکشان ها برخورد می کنند. این پروژه با تجربه افزایش مشارکت در طول چند ماه گذشته به عنوان بسیاری از مردم در سراسر جهان به ماندن در خانه با توجه به COVID-19 همه گیر منجر به سه برابر افزایش در تعداد از طبقه بندی. با تشکر از ادامه تلاش های داوطلبان این علم شهروند پروژه در حال حاضر مراحل پایانی خود را با این تصاویر مادون قرمز از چپ به اکتشاف.

ارائه شده توسط: آژانس فضایی اروپا [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

علمی ‘Red Flag’ نشان می دهد سرنخ های جدید در مورد کهکشان ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>