دادستان های آلمان نزدیک کاوشگر از سال 1980 اکتبر بمباران

برلین (AP) — دادستان های آلمان روز چهارشنبه گفت که آنها بسته اند تحقیقات خود را به یک کشنده راست حمله در جشن اکتبر مونیخ در سال 1980 بیش از پنج سال پس از آنها احیا کاوشگر امید است که شهادت نقطه ممکن به ناشناخته co-توطئه گران.

سیزده نفر کشته شدند و سه فرزند و بیش از 200 نفر زخمی شدند که یک بمب منفجر شد در جشن اکتبر در شب هفت. 26, 1980. مرده شامل مهاجم, دانشجو Gundolf Koehler, حمایت از ممنوع راست ،

بررسی بسته شد در سال 1982. اما در دسامبر 2014 فدرال دادستانی آن گفت: به دنبال این موضوع دوباره پس از ناشناخته شاهد منتشر شده است.

روز چهارشنبه دادستان فدرال گفت: شاهد’ نشانه ای که ممکن است وجود co-توطئه گران تا به حال نشده است تایید شده توسط تجدید بررسی است. آنها گفتند که تا به حال موفق به پیدا کردن هر گونه شواهد است که دیگران ممکن است شرکت کرده اند به عنوان لوازم جانبی محرکین و یا همدستان در Koehler حمله هر چند که امکان نمی تواند به طور کامل توان رد کرد.

این تحقیقات همچنین نبود حمایت از این ایده که اعضای هر راست گروه درگیر شدند, در هر كيفرى مربوط به راه را در حمله به دادستان گفت: اما هیچ علامت سوال بیش از Koehler خود راست انگیزه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>