سگی با تحویل کمک کلمبیایی فروشگاه در طول همه گیر

توسط لوئیس BENAVIDES و مانوئل RUEDA

مدلین, کلمبیا (AP) — هشت سال اروس trots از طریق خیابان های این شهر پر از تپه چندین بار در روز با یک سبد نی در فک خود را مصرف سبزیجات و میوه و غذاهای بسته بندی شده به مشتریان از ال پرونیر مینی بازار است. شکلات لابرادور رتریور پرداخت می شود با رفتار و ماساژ خود را خزدار ،

“او به ما کمک می کند تا برای حفظ اجتماعی فاصله می گوید:” Eros ” صاحب ماریا نتیویدد Botero. “و مردم آن را دوست دارم زمانی که ما ارسال سگ.”

اروس بود’tt همیشه یک ستاره است. او پذیرفته شده بود به خانواده بی میلی با Botero پس از درخواست های مکرر توسط پسر او را به اتخاذ یک سگ.

اما Botero و بقیه خانواده به سرعت سقوط در عشق با pup. و هنگامی که آنها باز یک مینی بازار چهار سال پیش در تپه محله Tulipanes او آغاز شده به همراه Botero و بچه ها او را به تحویل.

اروس نمی دانید که چگونه به خواندن آدرس. اما او به خاطر نام از مشتریان که قبلا پاداش او را با رفتار میکند. و با برخی از عمل او آموخته است خود را برای رفتن به خانه خود را.

“او می داند که نام پنج یا شش نفر از مشتریان ما” Botero گفت. “بنابراین من ارسال کالا با دریافت در سبد مشتریان من به من پرداخت از طریق انتقال بانکی.”

به عنوان COVID-19 موارد در کلمبیا از صعود به بیش از 3000 عفونت های جدید هر روز شهرستان دولت ها تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات و محدود کردن تعداد روز در هر هفته است که مردم می توانید خرید بروید.

تبدیل تحویل کارگران به بخش مهمی از اقتصاد است.

اروس ممکن است بدانید که او را تبدیل به یک کارگر ضروری. اما او خوشحال است برای کمک به صاحبان خود را و جمع آوری روزانه خود را پرداخت.

“او کاملا یک دله” Botero گفت. “او نمی خواهد خانه خود را ترک تا زمانی که شما او را درمان کند.”

مانوئل Rueda گزارش از بوگوتا, کلمبیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>