با وجود خطرات تهمت سرمایه گذاری بزرگ در حملات بایدن سن

توسط استیو مردم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن از داشتن اتصالات به “چپ رادیکال” و pilloried رابطه خود را با چین رکورد خود را در عدالت کیفری برنامه های خود را برای همه گیر و حتی پسر خود را معاملات کسب و کار.

اما در یک آشپزخانه-سینک توهین آمیز با حمایت یک کوه از کمپین نقدی به 74 سال از تهمت تا کنون سرمایه گذاری در یک خط حمله مهمتر از همه: این اتهام که 77 سال از حریف خیلی قدیمی است و از نظر ذهنی ضعیف موثر باشد رئیس جمهور. حمله شده و گریه می کند از سن گرایی و شواهد وجود دارد ممکن است بی اثر است. مایکروسافت کردن خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پمپاژ میلیون ها دلار به سطح پهن هرچیزی و قول داد این هفته به عقب.

با روز انتخابات کمتر فقط چهار ماه دور مغلوب ساختن پیشی جستن به صرف پول بیشتر در یک آگهی تلویزیونی ادعا که بایدن فاقد “قدرت استقامت و روانی شکیبایی به رهبری این کشور” از هر آگهی تنها در این سال است.

30 نقطه دوم و اسپانیایی آن معادل شده است در حال اجرا در سراسر 12 متحده از جمله پناهگاه های بازنشستگی مانند فلوریدا و آریزونا از اواسط ماه ژوئن در هزینه $6.5 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط رسانه ها پیگیری شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک. این شرکت اشاره کرد تغییر در روزهای اخیر نسبت نامربوط و تهمت حمله متهم بایدن برای حمایت از دور به سمت چپ فشار پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس اگر چه او گفت که او نمی کند.

هنوز هم تمرکز بر بایدن سن و روانی شایستگی ادامه داد: در این هفته در مجموعه های تلویزیونی در سراسر کشور با حمایت یک موج مربوط دیجیتال تبلیغات درخواست رای دهندگان که آیا بایدن “است و خارج از آن.” جداگانه آگهی تلویزیونی تولید شده توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC آشکارا نشان می دهد بایدن به زوال عقل است. پیام بوده و تکثير روزانه توسط صدای شیپور محافظه کار رسانه متحدان با وجود فقدان شواهد.

رابرت Blancato که نشسته بر روی هیئت مدیره از AARP و به تازگی به ریاست جامعه آمریکا در پیری برنامههای آنچه که او می بیند به عنوان آشکار “ageist” حملات. صحبت کردن برای خود نمی AARP او گفت: چنین حملات تعلق ندارند در سیاست است.

“نه هر کس در جهان می تواند یک قربانی نژادپرستی نیست هر کس در جهان می تواند یک قربانی تبعیض اما همه پتانسیل به یک قربانی از سن گرایی” او گفت:, پیش بینی است که تبلیغات با تمرکز بر روی سن خواهد نافرجام در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “زمانی که شما رسیدن به سن گرایی, من نمی دانم چه پایه شما جذاب است.”

این در حالی است که هیچ پزشکی شناخته شده شواهدی وجود دارد که هر دو نامزد در حال کاهش است و سن و روانی شایستگی باقی می ماند یک مسئله کلیدی در سال 2020 برای هر دو نامزد. باید او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز بایدن که نوبت 78 در Nov. 20 خواهد بود قدیمی ترین نتانیاهو نخست رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن که تبدیل 74 در ژوئن 14, دارای رکورد فعلی. هر دو مردان مستعد ابتلا به gaffes و درهم و برهم که خاموش اسکریپت.

آمار نشان می دهد آن را عادلانه برای رای دهندگان در نظر گرفتن سن زمانی که تصمیم گیری که نامزد باید صرف چهار سال آینده در یکی از استرس زا ترین شغل.

وجود 21% شانس که یک مرد به طور متوسط از بایدن سن نمی خواهد زنده ماندن خود را در دوره اول و 15 ٪ شانس که یک مرد به طور متوسط از مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد زنده ماندن خود, دوم, با توجه به مطالعه بررسی طول عمر و سلامت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انجام شده توسط S. جی Olshansky استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است.

نویسنده می گوید این احتمال وجود دارد که هر دو بایدن و تهمت هستند “فوق العاده نو جوانان” که امید به زندگی را گسترش فراتر از متوسط است.

در حالی که این مطالعه را به حساب نمی سلامت خود تاریخ Olshansky نشان می دهد که بایدن ممکن است در سلامت بهتر از تهمت که Olshansky یادداشت چاق است به طور کلی نمی خورند و نمی کند ورزش منظم و که پدرش رنج می برد از بیماری آلزایمر.

او گفت: نه کمپین باید استفاده کنید به نمره امتیاز سیاسی است.

“آنها weaponizing سن در یک راه وحشتناک,” Olshansky گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. “اگر جداول تبدیل شد و جو بایدن به تسلیحاتی عصر علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را یک کل بسیاری از مواد به کار است.”

در حالی که بایدن تا کنون در برابر حمله تهمت سن و یا سلامت روانی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه شناخته شده به عنوان لینکلن پروژه است که اجرای چند جمهوری خواه کمپین فعالان به تازگی تکیه در. گروه تولید تصویری شارژ که مغلوب ساختن پیشی جستن “ندارد قدرت به رهبری” تصرف در فیلم از رئیس جمهور راه رفتن ناشیانه پایین سطح شیب دار پس از یک سخنرانی در ماه گذشته.

یک نظرسنجی به سفارش کمیته ملی حزب جمهوری خواه در این بهار مشخص است که حملات در یمن را حدت ذهنی نمی نوسان persuadable رای دهندگان. به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز این نظرسنجی نشان داد که بیشتر سنتی انتقاد از بایدن را مترقی سیاست و تمایل خود را برای افزایش مالیات طنین انداز بهتر است.

عمومی, نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بیشتر رای دهندگان ممکن است اعتماد بایدن توانایی که مسئولیت رسیدگی به سختی از انتخابات ریاست جمهوری بیش از آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک نماینده دانشگاه در نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد متوجه شد که 52 درصد از رای دهندگان بودند حداقل تا حدودی اعتماد به نفس است که بایدن دارای روحی و جسمی استقامت به رئیس جمهور بود در حالی که 45 درصد گفت: همان مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در همان زمان جمهوری خواهان در مورد نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که بایدن در حال انجام است به طور قابل توجهی بهتر در میان رای دهندگان مسن تر از هیلاری کلینتون در چهار سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت که حملات در بایدن سن و روانی شایستگی باید با طنین “هر آمریکایی است.” او اصرار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نمی خواهد عقب نشینی خط حمله با وجود نگرانی از سن گرایی.

“ذهن خود را سرگردان او دست می دهد و قطار خود را از فکر او فراموش نقاط” Murtaugh گفت: بایدن. “آمریکایی ها شایسته یک رئیس جمهور است که می تواند رسیدگی به سختی از این کار است. جو بایدن نشان نداده است که او می تواند و در واقع نشان می دهد هشدار دهنده نشانه هایی است که او نمی تواند.”

بایدن سخنگوی اندرو بیتس اخراج برگشت: “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که پاسخ به آنها شتاب رها کردن پشتیبانی برای سه گانه به پایین در عین حال یکی دیگر از لام که نتیجه معکوس در آنها را برای بیش از یک سال و پس از آن رک و پوست کنده شاید این فقط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که چیزی از دست رفته — اما همچنین مبارزات انتخاباتی خود را” استراتژیست.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>