ستون: نورد تاس در برابر یک ویروس است که معمولا برنده

توسط تیم DAHLBERG

وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت در خارج ballparks در هر دو طرف از این کشور با مردم را پوشش توسط صدها عصبی در پیش بینی از آنچه در چند روز آینده ممکن است به ارمغان بیاورد.

وجود دارد برخی از فعالیت های در داخل, بیش از حد, اما برای چه مدت هیچ کس نمی داند.

بیس بال در تلاش است با شدت و قدرت به رفتن که هر روز به ارمغان می آورد بیشتر آشفتگی به یک اردوگاه تابستانی بر خلاف بازیکنان تا کنون تجربه کرده اند. برخی از آنها تست مثبت دیگران در حال رها کردن و هر کس به طور فزاینده ای نگران چه روز بعد — و بعد از آزمون — ممکن است به ارمغان بیاورد.

حتی به عنوان رسما پرده برداری کرد, شانس خلاصه فصل در واقع آغاز بسیار کمتر از اتمام — باقی می ماند پس از تصادفی که بدون احترام به لاس وگاس bookie خواهد حتی سرگرمی در نظر گرفتن یک شرط بندی بر روی آن.

که به احتمال زیاد هم مهم نیست که چقدر به کسانی که در خودروهای خود را خارج از پارک مانند ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس و Tropicana زمینه در فلوریدا که در حال انجام دو وظیفه به عنوان جامعه مراکز آزمون. به عنوان بازیکن پرتاب توپ و کشیده نه دور آنها با صبر و حوصله منتظر در صف های طولانی خودروها برای COVID-19 آزمون است که برای برخی می تواند به معنای واقعی کلمه به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.

این نامطلوب مجاورت باید به هر کس قابل تامل است. زیرا در حالی که این بازی حتی آغاز این ویروس در حال حاضر در حال برنده شدن است.

و تا کنون آن را حتی در یک مسابقه.

که روشن از گزارش ها از تقریبا هر MLB اردوگاه که در آن هر تست مثبت است استقبال بیشتر wringing دست و دزدکی نگاه به سمت محل باشگاه وانجمن ، آتلانتا ستاره است با این ویروس این است که در مورد ساخت آن را از طریق یک فصل و تصمیم گرفت خطر بازگشت بود و نه ارزش پاداش جدید خود را با تیم داجرز.

این فصل قرار است برای شروع در کمی بیش از دو هفته اما هر روز به ارمغان می آورد جدید نگرانی و خطر جدید. بازیکنان نمی توانید مطمئن شوید که از هر چیز و بیش از آخر هفته مجبور است که برخی از تیم ها را به طور موقت تعطیل آموزش آنها اعتماد MLB حتی کمتر است.

آنها ممکن است کاملا اعتماد هم تیمی های خود را بیش از حد و با همین دلیل خوب. کلیولند نگه داشتن outfielder Franmil ریس دور از اردوگاه های آموزشی پس از او دیده می شد در رسانه های اجتماعی حضور در یک تعطیلات آخر هفته حزب بدون ماسک و با برخی از 1800 بازیکنان در رشته های واقعیت این است که همه در حال رفتن به عنوان محتاط به عنوان آنها باید.

“اگر ما واقعا نمی تواند ناخن آسان قسمت — است که در حال حاضر فقط بازیکنان ما — ما یک مشکل بزرگ” شیکاگو کریس برایانت گفت. “من رفتن به خانه هر روز و من فقط فکر می کنم چه می شود اگر من به آن را دریافت و آن را به خانه. آن خواهد بود افتضاح. چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند به اشتباه.”

کسانی که بازی کردن در حباب ها فقط به عنوان نگران است. هستند با احتیاط بسته بندی برای تمدید روز در فلوریدا که در آن ویروس است که در شکوفه کامل و ناشناخته خواهد بود تشدید این واقعیت است که تا سه ماه نمی شود آنها را قادر به در آغوش گرفتن فرزندان خود, بوسه همسر خود و یا هر گونه خانواده تعامل نیست که اتفاق می افتد در FaceTime.

در همین حال خواهد بود جمع آوری و در دو شهرهای کانادا برای بازی postseason تقریبا هیچ کس تقاضاهای مصرانه برای. و در چند هفته NFL اردوگاه های آموزشی قرار است برای باز کردن حتی به لیگ باقی مانده است کم حرف در مورد ورزش که در آن تماس با پادشاه است.

حوادث چند روز گذشته شما تعجب که چرا آنها حتی تلاش. این ویروس در حال حاضر باعث بد نام MLS برگشت مسابقات پس از 10 بازیکن تست مثبت آنها را وادار به قرنطینه در اورلاندو است. لیگ را MVP گفت: او نمی خواهد بازی برای LAFC در این مسابقات و این احتمال وجود دارد همچنین به دلیل راش از تست مثبت.

در ضمن گلف حمایت کرده است مسابقات در اوهایو در هفته آینده به دلیل رو به رشد تعداد COVID-19 موارد است.

من نوشت: چند هفته به عقب که شد هر دو واهی و پوچ و خطرناک است. هیچ چیز تغییر کرده است از آن پس جز این که تعداد موارد سر به فلک کشید و گسترده وجود دارد شیوع بیماری در برخی از نقاط از لیگ می خواهید به از سر بازی.

آنها نورد تاس و آن را ثابت کند می تواند کشنده باشد.

فقط چند روز به بیس اقدام به راه اندازی مجدد شانس در حال حاضر در برابر آنها.

___

تیم Dahlberg ملی ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس. نوشتن به او را در [email protected] یا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>