چینی افسانه ای فوتبال: هنگ کنگ شهر مقدس در قلب من!

چینی افسانه ای فوتبال هائو Haidong جلب توجه گسترده به صورت عمومی خود را denouncement حزب کمونیست چین (CCP) در برخی از های اخیر YouTube فیلم ها آزاد. هائو و همسر او در مصاحبه با هنگ کنگ رسانه ها گفت که آنها شاهد anti-استرداد اعتراض در هنگ کنگ در سال گذشته و ابراز تحسین و پشتیبانی از هنگ کنگ مردم را پیگیری مداوم برای آزادی و دموکراسی: “هنگ کنگ ‘بیت المقدس از چین, شهر مقدس در قلب ما!”

ستایش برای هنگ کنگ, جنبش مقاومت

در ژوئن 4, 31 سالگرد قتل عام میدان تیان آن من هائو و همسرش شوکه جهان با صحبت کردن در برابر CCP را توتالیتر سیستم و آشکارا خواستار حذف CCP در رسانه های اجتماعی.

هائو Haidong چینی سابق بین المللی فوتبال بازیکن و رکورد چین را در همه زمان بهترین گلزن برای تیم ملی و در لیگ. همسرش, Ye Zhaoying یک سابق بدمینتون چینی قهرمان. زن و شوهر خود را توضیح داد تصمیم و عزم و اراده در مصاحبه با هنگ کنگ سیب روزانه در محل اقامت خود در اسپانیا.

در ماه اکتبر گذشته با سفر به هنگ کنگ و ماند برای چند روز. هائو گفت که او و همسرش تا به حال فرصت خوبی است تا شاهد anti-استرداد جنبش است. آنها را دیدم که مبارزه برای دموکراسی و آزادی در هنگ کنگ مردم و مقاومت خود را در برابر دلار هنگ کنگ دولت و CCP. آنها را دیدم ده ها هزار نفر از هنگ کنگ مردم را به خیابان ها به صورت منظم مارس.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

این زوج شاهد مبارزه برای دموکراسی و آزادی در هنگ کنگ مردم و مقاومت خود را در برابر دلار هنگ کنگ دولت و CCP. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

“آنها اعتراض تنها به خواسته های خود را شنیده ام اما آنها خرد بی رحمانه توسط مقامات. آن را مانند در ژوئن 4, ساخت, شما غمگین و عصبانی در همان زمان.”

آنها بر این باورند که دلار هنگ کنگ ضد استرداد جنبش آورده بود در مورد فرسایش هنگ کنگ آزادی و دموکراسی که برای CCP مسئول است. این نشان دهنده هنگ کنگ مردم احساسات به سمت استبدادی ارزش های اعمال شده توسط CCP.

“افراد جوان در هنگ کنگ در معرض خطر زندگی خود را به مبارزه و صدای خود را خواسته است. من 100 درصد حمایت شده است. منطقی و منظم تظاهرات نشان داده شده توسط هنگ کنگ مردم در جنبش و پیگیری مداوم برای دموکراسی و آزادی قابل تحسین است. ما دیدم نه دزدی و نه غارت. آنها راهپیمایی در مد منظم عبور توسط بسیاری از مغازه های لوکس بدون شکستن فوق العاده و یا غارت.”

هائو همچنین گفت که CCP را سرکوب هنگ کنگ افراد مشابه است که از حادثه میدان تیان آن من. او امیدوار است که در هنگ کنگ مردم را فشار دهید برای “حیثیت خود را دموکراسی و حکومت قانون است.”

چینی فوتبال صنعت مظهر جامعه چینی

در 4 ژوئن این سال هائو و همسر خود را علنا اعلام کرد که قطع روابط خود را با CCP و ساخته شده یک تماس را به “سرنگونی CCP.” عمومی خود را اعلام شوکه جهان مردم تعجب می کنم که چرا چین چهره های ورزشی را در برابر دولت کمونیستی.

هائو گفت: “چینی ها فوتبال صنعت مظهر چینی ها در جامعه است.” در دوران فوتبال حرفه ای او به دست آورد عمیقی تحقق CCP سیستم. “است که یک سیستم غیر انسانی که نوار افراد از خود بشریت. هر کس وارد این سیستم را پیدا خواهد کرد آن را غیر ممکن است برای فرار از آنها خواهد شد یا بلعیده شود و یا تبدیل به یک همدست برای سیستم.

“تحت این سیستم همه چیز خوب خواهد بود تا زمانی که شما برنده بازی. اگر شما از دست دادن شما مواجه می شود بی پایان انتقاد از جلسات و بررسی: ‘موهای خود را بیش از حد طولانی و شما خواب بیش از حد دیر است.’ حتی گوش دادن به Teresa Teng ها جرم در نظر گرفته شد چرا که او موسیقی تضعیف روحیه!”

هائو گفت که تحت رژیم ورزشکاران ابزار برای مسئولان به ترویج کنید. “تا زمانی که شما برنده یک مدال طلا شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید. شما می توانید شکستن قوانین تقلب و رشوه به داوران. اگر شما نمی شما در نظر گرفته ‘کثافت و شما جایگزین خواهد شد.”

(Image: Screenshot / YouTube)

هائو گفت که تحت رژیم ورزشکاران ابزار برای مسئولان به ترویج کنید. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هائو همچنین با اشاره به عنوان مثال غم انگیز چینی ورزشی صنعت: “Cai Li استفاده می شود یک قهرمان وزنه برداري که پس از شکست آسیایی رکورد برنده بیش از 20 مدال طلا و کسب عنوان آسیایی شماره 1 وزنه بردار. او پس از بازنشسته و هیچ کس در مورد او مراقبت. زمانی که او بیمار بود او نمی ارائه هر گونه مزایای پزشکی و درگذشت در سن 33 پشت سر گذاشتن یک همسر و یک کودک در فقر است. وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از داستان مانند خود را در چین های ورزشی میباشد.”

اگر چه هائو و از نظر مالی خوب و زندگی خوب زندگی امروز آنها احساس متاسفم برای خود و همکاران که هنوز هم در فقر است.

“چینی فوتبال صنعت مظهر جامعه چینی. دلیل که چرا من باید ایستادن به آن و افشای CCP را نفاق.”

CCP بسیار عصبی است در مورد زن و شوهر

در طول مصاحبه هائو نشان داد که او از کار خود اخراج شده. “سه روز بعد از ما نوشته شده ما denouncement CCP من پسر هائو Runze به نام من و به من گفت که او از کار اخراج شده توسط صربی فوتبال باشگاه. من عذرخواهی کرد و به او برای تأثیر او را به دلیل آنچه که من انجام داده اند.”

هائو Runze به او گفت: “تا زمانی که شما صحبت می کنند حقیقت نگران نباشید پدر من حمایت خود را از تصمیم گیری است.”

هائو فکر می کند که CCP را آزار و اذیت دوستان خود و اعضای خانواده و یا حتی مصادره اموال خود را در چین در اقدامی تلافی جویانه. اما هر عمل تلافی CCP تنها جهان نشان می دهد شیطانی خود طبیعت است.

“به عنوان طولانی به عنوان CCP باقی مانده است و این رژیم شیطانی باقی می ماند در قدرت ما هرگز بازگشت به چین است. در سطح CCP به نظر نمی رسد که در مورد ما نگران قطع روابط با آنها. در حقیقت آنها بسیار عصبی است. اطلاعات در مورد ما بود به طور کامل حذف شده از اینترنت چینی. شما می توانید ببینید که چگونه گناه و نا امن احساس می کنند.”

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط Angela M.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یادگیری چیزی خوب: هنر قدردانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>