استرالیا جدا ویروس مستعد دولت صرب مخالفت با مستند

توسط راد McGUIRK

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا جدا شده ایالت ویکتوریا در روز چهارشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بدتر شدن گسترش coronavirus به عنوان شهر ملبورن آمادگی خود را برای دوم مستند یک مثال از یک سودای بیماری در مکان های که در ابتدا موفق به رام کردن آن است.

ملبورن شکست برای جلوگیری از این ویروس در سه هفته گذشته است کاملا متفاوت pandemic تجربه به سایر نقاط کشور شده است که گزارش تک رقمی روزانه فقره از عفونت ،

در صربستان, هرج و مرج, فوران به عنوان هزاران نفر از معترضان در پریشتینا با پلیس و تلاش برای طوفان ساختمان پارلمان این کشور در بلگراد در روز سه شنبه پس از رئیس جمهور اعلام کرد که یک coronavirus مستند خواهد بود و دوباره به راه افتادند در کشور بالکان.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic به نام ویروس وضعیت در بلگراد “هشدار دهنده” و “بحرانی” به عنوان شهر بیمارستان نزدیک شدن محدودیت ظرفیت خود را پس از مقامات بهداشتی گزارش بالاترین تک روز شمار کشته شدگان از میان 13 299 جدید COVID-19 موارد است.

بسیاری از سرزنش استبدادی صربی رهبر برای بلند کردن اجسام قبلی مستند اقدامات فقط او خواهد سیمان قدرت را در دستان خود پس از انتخابات پارلمانی است. او را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

در چین که در آن همه گیر به نظر می رسد در اواخر سال گذشته تنها هفت مورد جدید تایید شده در چهارشنبه همه آنها آورده شده از خارج از کشور است. اما کره جنوبی گزارش شده 63 موارد اضافی در میان یک جمعیت دو برابر اندازه از استرالیا. کره جنوبی مقامات در حال تقلا برای جلوگیری انتقال به مکان هایی مانند کلیساها و معابد و رستوران ها و محل های کار است.

پاکستان روزانه عفونت رای کمتر از 3,000 برای دومین مستقیم بعد. متخصصان پزشکی خواستار احتیاط با اشاره به تست قطع شده است تقریبا یک سوم. هنوز هم برخی از کارشناسان به خصوص در شهر شرقی لاهور مرکز استان پنجاب پاکستان که در آن نزدیک به 60 درصد از این کشور را 220 میلیون نفر زندگی می کنند نشان می دهد این ویروس ممکن است در اوج خود در ماه ژوئن.

ویکتوریا مقامات اعلام کرد یکی دیگر از 134 coronavirus موارد در آخرین 24 ساعت از یک رکورد روزانه 191 موارد در روز سه شنبه.

بقیه استرالیا ثبت شده 13 نفر از جمله سه ملبورن-ارتباط عفونت در سرمایه های ملی کانبرا. کانبرا عفونت برای اولین بار ثبت شده وجود دارد و تقریبا در یک ماه.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تمام ملت بود پشت ملبورن به عنوان آن را قفل شده است و برای شش هفته از شنبه شب.

“ما همه Melburnians در حال حاضر زمانی که آن را می آید به چالش های عصر ما” موریسون گفت. “ما همه ویکتوریایی در حال حاضر چون ما همه استرالیایی ها و که در آن چالش در حال حاضر است.”

ویکتوریا در مرز با, New South Wales, بسته شده در روز سه شنبه اما یک جریان ثابت از اتومبیل ادامه داد: برای عبور از پست های بازرسی پلیس با مجوز اعطا شده به مسافران برای عبور به دلایل از قبیل کار و درمان های پزشکی.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian به او هشدار داد شهروندان در برابر سفر به منطقه مرزی. او پیش بینی پتانسیل محدودیت در سفر در داخل استرالیا پرجمعیت ترین دولت بیشتر به کاهش خطر ابتلا به ملبورن ویروس رسیدن به سیدنی.

کشورهای دیگر هشدار داده اند که مردم از ویکتوریا خواهد بود تبدیل شده و یا مجبور به صرف دو هفته در قرنطینه در هنگام ورود.

استرالیا موفقیت در اوایل هفته از این بیماری همه گیر از طریق سرکوب آن استراتژی مشابه بودند به نزدیک همسایه نیوزیلند است که مجموعه ای را برای از بین بردن ویروس به پایان رسید و جامعه انتقال است.

نیوزیلند مقامات گفت: آنها را به اتهامات مطبوعاتی در برابر یک coronavirus بیمار که فرار قرنطینه در اوکلند و رفت و خرید در یک سوپر مارکت.

درجه ناخدا Darryn Webb رئیس اداره جداسازی و قرنطینه گفت: 32 سال موفق به فرار از طریق یک حصار در استمفورد پلازا هتل و رفته بود برای بیش از یک ساعت قبل از بازگشت.

مرد بعد آزمایش مثبت برای ویروس. Webb گفت: مرد نیوزیلندی که به تازگی از هند بازگشته و اقدامات او بودند “کاملا غیر قابل قبول است.”

نیوزیلند در تلاش است تا شامل موارد در مرز با قرار دادن جدید ورود به 14 روز در قرنطینه در هتل های مختلف.

موریسون گفت: او می خواست برای کاهش این تعداد از شهروندان استرالیا, اقامت دائم و خارجی معاف از استرالیا سفر بان کی مون فرود در استرالیا فرودگاه به دلیل فشار بر روی هتل قرنطینه.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

__

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>