یک مصنوعي به زودی افزایش می یابد در چین

دانشمندان چینی ها در تلاش برای ایجاد یک مصنوعي عملیاتی توسط این سال است. به نام HL-2M به خورشید مصنوعی در واقع یک دستگاه گداخت هسته ای است که انتظار می رود به ما نشان می دهد راه را به انرژی پاک. ساخته شده توسط غربی موسسه فیزیک و چین ملی هسته ای شرکت راکتور هسته ای است واقع در استان سیچوان.

مصنوعی آفتاب

HL-2M دستگاه است که گفته می شود قادر به رسیدن به حرارت تا 200 میلیون درجه سانتیگراد (360 میلیون درجه فارنهایت). اوج متوسط از خورشید ما تنها 15 میلیون درجه سانتیگراد معنی که HL-2M پتانسیل بودن بیش از 13 بار داغتر از خورشید است.

در هسته ای شکافت راکتور اتم در حال تقسیم به ایجاد گرما و انرژی است. اما در راکتورهای همجوشی اتم ها با هم ادغام شدند برای رسیدن به همان نتیجه است که شبیه به آنچه اتفاق می افتد در خورشید است. همجوشی روند ارزان تر است و به مراتب پاک تر از زمان شکافت هسته ای و فن آوری و در نتیجه تولید کمتر زباله های سمی. اما یک مشکل وجود دارد — یک همجوشی واکنش بسیار سخت برای ایجاد. اما یک بار دانشمندان موفق در تلاش همجوشی هسته ای خواهد شد یک راه طولانی در تامین نیازهای انرژی جهان است.

تا آنجا که HL-2M نگران است راکتور با استفاده از deuterium و هیدروژن به عنوان یک سوخت برای تحریک یک واکنش همجوشی هسته ای و تولید پلاسما. یک چالش عمده ای از fusion technologies است که پیدا کردن یک راه مقرون به صرفه برای جلوگیری از داغ پلاسما در یک فضا و حفظ آن در یک به اندازه کافی پایدار فرم برای همجوشی را به محل.HL-2M است که انتظار می رود به ارائه یک سرنخ که چگونه این می تواند انجام شود.

The HL-2M device is said to be capable of reaching temperatures of up to 200 million degrees Celsius (360 million degrees Fahrenheit). (Image: NASA)

HL-2M دستگاه است که گفته می شود قادر به رسیدن به حرارت تا 200 میلیون درجه سانتیگراد (360 میلیون درجه فارنهایت). (تصویر: ناسا)

“HL-2M را فراهم خواهد کرد محققان با اطلاعات ارزشمند در سازگاری با عملکرد بالا همجوشی پلاسما با روش به طور موثر رسیدگی به گرما و ذرات خسته از هسته اصلی این دستگاه است. این یکی از بزرگترین مسائل پیش روی توسعه تجاری fusion reactor و نتایج حاصل از HL-2M به عنوان بخشی از برنامه بین المللی همجوشی تحقیقات جامعه را تحت تاثیر قرار طراحی این راکتور” فیوژن فیزیکدان جیمز هریسون گفت: به سلامت.

HL-2M برنامه بخشی از چین دخالت در International Thermonuclear Experimental Reactor (ITER) است که بزرگترین همجوشی هسته ای پروژه. ITER شامل 35 سازمان ملل در مورد هزینه های ما 22 میلیارد دلار است و انتظار به پایان خواهد رسید تا سال 2025. یکی دیگر از همجوشی هسته ای پروژه در چین واقع شده است و در استان آنهویی. به نام تجربی پیشرفته توکامک ابررسانای (شرق) راکتور در حال حاضر نقض 100 میلیون درجه سانتیگراد خوانده شده را علامت.

برگ مصنوعی

در حالی که انرژی خورشیدی و خورشید مصنوعی فن آوری شده اند که در ساخت, برای چند دهه, یک راه جدید برای استفاده از قدرت خورشید است در حال حاضر garnering بهره برگ مصنوعی. این برگ باید تکنولوژی به تقلید فتوسنتز فرآیند دیده می شود در برگ موجب ایجاد انرژی است. به طور منظم در فتوسنتز گیاهان با استفاده از نور خورشید برای تبدیل CO2 به آب و قند است. هدف از فتوسنتز مصنوعی است که با استفاده از سلول های خورشیدی برای جذب نور خورشید و تبدیل آن به برق و یا دیگر اشکال انرژی است.

برگ مصنوعی را تقلید فتوسنتز برگ واقعی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اساسی با فناوری برگ مصنوعی در حال حاضر وجود دارد — سلول های خورشیدی. این فن آوری اجازه می دهد تا برگ مصنوعی برای تقسیم آب به هیدروژن و اکسیژن یک چالش باقی مانده است. به عنوان دور به عنوان کاتالیزور نگران هستند دو گزینه وجود دارد. این اولین بار است که به استفاده از فلزات به عنوان کاتالیزور. روش دوم استفاده از باکتری آنزیم ها برای انجام این کار است. هر چند برگ مصنوعی هستند در دهه های دور از واقعیت آنها را نگه دارید وعده های بزرگ. در آینده یک درخت واقعی و یک درخت مصنوعی ممکن است فضل جلو حیاط خانه یکی از اولین و نگه داشتن هوایی پاک در حالی که یک ثانیه ارائه خانه با انرژی رایگان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هابل قطاری 1 کهکشان 2 سیارک ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>